יום ה׳, 09 בנוב׳ | HaKfar HaYarok

ניהול כוחות ושינוי דפוסים יסוד

בקורס מעשי וחוויתי זה תכירו ותתרגלו את טכניקות העבודה הייחודיות והמתקדמות של שיטת השער, שעם התרגול, מאפשרות יישום פשוט, יעיל ומורגש. קורס היסוד האינטנסיבי בכללותו מהווה חניכה לשיטת השער.
Registration is Closed

Time & Location

09 בנוב׳ 2017, 21:00 – 11 בנוב׳ 2017, 17:00
HaKfar HaYarok, HaKfar HaYarok, Ramat Hasharon, Israel

About the Event

בקורס מעשי וחוויתי זה תכירו ותתרגלו את טכניקות העבודה הייחודיות והמתקדמות של שיטת השער, שעם התרגול, מאפשרות יישום פשוט, יעיל ומורגש. קורס היסוד האינטנסיבי בכללותו מהווה חניכה לשיטת השער.

במהלך הקורס תקבלו הדרכה וחניכה שנועדו לאפשר לכם חיבור אל המודעות של הגוף ואל ׳מערכת ההפעלה׳ וללמד אתכם כיצד לעבוד עם זה. כבר במהלך הקורס או במהלך התרגול שלכם, סביר מאד שתחוו את מצב ״הפתיחה״ השער.

קורס היסוד בשיטת השער מיועד לכל מי שמבקש לשפר את איכות חייו, לחוות יותר שקט נפשי, להעצים את עצמו ולממש את עצמו בתחומי חיים שונים.

עבור מטפלים אלטרנטיביים, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ומאמנים אישיים, שיטת השער בהחלט יכולה להוות את ׳החוליה החסרה׳ ולאפשר פריצות דרך עם לקוחות. מי שירצה לעבוד עם השיטה ככלי עם לקוחותיו יוכל לעשות כן במסגרת המסלול המלא להכשרת מאפשרים.

​במהלך הקורס, התניות, משקעים רגשיים, אמונות ודפוסים מגבילים שלא משרתים אותנו עשויים להתמוסס ולהיעלם. כתוצאה מכך, מרחב פנימי של יותר קבלה ואהבה עצמית, עוצמה פנימית ויצירתיות מקבלים רשות להיפתח. ככל שיותר תתרגלו ותעמיקו בעבודה עם שיטת השער, כך ימשיך מרחב זה להתפתח ולגדול.

השקעה - 1950 ש״ח (300 ש״ח הנחה יקבלו המקדימים להירשם עד 8 באוקטובר).

180 ש״ח הנחה נוספת מצטברת בגין כל חבר שנרשם אתכם.

עד 3 תש׳ בכ״א ללא ריבית והצמדה. ניתן לחלק ליותר.

לנרשמים עד לתאריך 8 באוקטובר המחיר הוא 1650 ש״ח בלבד.

לצורך קבלת ההנחה הקלידו קופון: forces26

להרשמה ותשלום מאובטח בכרטיס אשראי/ פייפאל לחצו כאן

לשאלות בנוגע להתאמתך לקורס וכל שאלה אחרת התקשרו עכשיו.

או מלאו טופס יצירת קשר ואחזור אליכם.

Tickets
מחיר
כמות
סך הכל
  • קורס יסוד בניהול כוחות ושינוי
    ₪1,650
    ₪1,650
    0
    ₪0
סך הכל₪0

Share This Event

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב