הייחודיות של
שיטת  שיטת "השער"

כל הידע על הגוף ועל הנפש קיים במערכת שלכם

 

​שיטת השער מבוססת על התפיסה כי כל הידע, הן הגופני והן הנפשי, קיים כבר במערכת. הוא פשוט שם. נשמע פשוט, נכון? אפילו מובן מאליו. המערכת שלנו, הרי, יודעת בדיוק את מיקום האיברים הפנימיים. היא מודעת היטב למצב רוחנו. ומבינה אילו תהליכים נדרשים להתקיים עבור כל פעולה שלה. זו היא הרי שאחראית לתפקוד כל חלקיה. זו היא שנמצאת שם כל הזמן הזה.

ולא רק זה. שיטת השער סבורה כי המערכת שבתוכנו מתעדת כל חוויה שאי פעם התרחשה, גם אם נשכחה מזמן ממוחנו - ויודעת כיצד זו השפיעה ומשפיעה על תפקודה. המערכת מודעה היטב גם למנגנוני ההגנה שלנו, למבנה הרגשי מנטלי שלנו, לחסימות או לזרימה שיש בגופנו ועוד. 

עכשיו, תחשבו לרגע, כיצד היו נראים חייכם אם הייתם מקבלים מפתח אל המערכת המורכבת הזאת, מפתח המאפשר לכם להיכנס אל חדר המכונות של חייכם, גם זה הנסתר מהמודע – ולשנות?

 

המערכת שבוחשת סוכר


אוקי, בואו נכנס עוד קצת פנימה. וניקח דוגמה קטנה להמחשה. באמת קטנה. אתם רוצים להכין כוס קפה, בסדר? אפילו בלי קצף. לא עניין גדול. אז אתם קמים וניגשים למטבח, ומכינים קפה. לא נדרש פה תכנון מעמיק. גם לא מחשבה. ובכל זאת, אם תתבקשו להסביר, למשל, את פעולת בחישת הסוכר בכוס, תתקשו לתאר את שלל המנגנונים הפיזיים והנפשיים - סדר הפקודות, התהליכים, הזיכרונות הגלויים, אולי הנסתרים - שפועלים יחד ברקע. כמו תזמורת שקולה לא נשמע.

מי שכן יודע היא המערכת. זו שבתוכה אגור כל המידע המקוטלג תחת בחישת סוכר, או הכנת קפה.

כך למעשה פועלת שיטת השער: היא פונה אל הידע של המערכת, מבלי הכרח לדעת איך בדיוק עובד כל דבר.

 

כך נרתום לשינוי את מערכת ההפעלה האנושית

 

כלל מספר 1: מערכת ההפעלה היא שעושה את השינוי הפנימי

 

כאמור, על פי תפיסת שיטת השער, למערכת ההפעלה האנושית, ורק לה, יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש. זו הסיבה שהיא זו שתדע לעשות את השינוי הפנימי המבוקש בצורה המדויקת והשלמה. באמצעות התחברות אל ממשק הידע הקיים במערכת, והגילוי כיצד ניתן להפעילה בכיוון הנדרש – ניתן ליצור את השינוי המבוקש.

 

כלל מספר 2: כל שינוי נעשה בסנכרון בין המודע לתת-המודע 

 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים כוחות פנימיים המתנגדים לשינוי המבוקש. מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע כלא נעים או כמאיים. לפיכך, כל שינוי ייעשה בתיאום עם "הקולות" הפנימיים - עם כל מה שנוכח במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי. 

אם עולות התנגדויות פנימיות, תיעשה עבודה שיטתית במטרה לבטל אותן. כוחות המתנגדים לשינוי יפנו את מקומם, וכוחות שמסייעים לשינוי יווצרו. עכשיו תוכל המערכת ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש.

 

כלל מספר 3: יש לקבל את תמיכת המערכת

 

ישנה חשיבות רבה לתמיכת המערכת. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטאלית ואנרגטית בתהליכי הגשמת המטרות. שכן מעבר לשינוי הפנימי, דרושות כמובן פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

לפיכך, לאחר שההתנגדויות בוטלו, והמערכת שוכנעה שהשינוי לטובתנו, תחל עבודה פנימית ממוקדמת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה חווים לא פעם שלווה גדולה, המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף, מצב הדומה לחלימה ערה.

 

 

שרה אלרגנט

אני מוצאת ש”השער” הוא פריצה קוונטית בתפיסה ובטיפול בגוף-נפש.

 

בעיני חובה למטפלים ומומלץ מאד להולכים בדרך המודעות.

הלן מורגן

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה,

ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.

איילת גושן, הומאופטיה

כל הדברים הגדולים באמת הם פשוטים פשוטים. שמחתי לגלות את השיטה המופלאה והפשוטה
שמתחברת לי לכל מה שאני עושה עד עתה.

בואו נהיה בקשר

הבנים 21, נס ציונה            ויסוצקי 4 תל אביב

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Instagram Icon

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב