הייחודיות של
שיטת  שיטת "השער"

כל הידע על הגוף ועל הנפש קיים במערכת שלכם

השער מבוססת על תפיסה הגורסת שכל הידע הן הגופני והן הנפשי קיים כבר במערכת והוא שלם ומדויק מכל תיאוריה על הגוף והנפש שמישהו המציא או ימציא בעתיד. למשל, אם תחשבו על זה רגע, בוודאי תסכימו, שהמערכת שלנו יודעת בדיוק את מיקום האיברים הפנימיים ואלו תהליכים ותשומות צריכים להתקיים עבור כל פעולה שלה יותר מכל איש מקצוע. שהרי, זו המערכת עצמה, שאחראית לתפקוד כל חלקיה... כמו כן, לתפיסת השער, המערכת מתעדת כל חוויה שאי פעם התרחשה וכן יודעת איך היא השפיעה עלינו, אף אם למודע שלנו מידע זה לא נגיש.  באותו אופן מכירה המערכת את מנגנוני ההגנה שלנו, את המבנה הרגשי מנטלי שלנו, את המרידיאניים, את הצ׳קרות, את החסימות או הזרימה שיש בגופים שלנו וכדומה. 

זו המערכת שמכינה את כוס הקפה שלכם


אם נשתמש בדוגמה להמחשה, כשאתם רוצים ללכת להכין כוס קפה, אתם פשוט קמים והולכים ומכינים כוס קפה. בלי לחשוב על זה יותר מדי ובלי לתכנן כיצד. אולם, אם תתבקשו להסביר איך אתם הולכים, אין ספק שלא תוכלו. לא תדעו, אף אם יש לכם תואר בביולוגיה, לתאר את כל המנגנונים שפועלים, את סדר הפקודות ונתיביהן, האיזונים מהסביבה, החומרים שצריכים להשתתף בתהליך, הזיכרונות שצריכים להישלף ומהיכן וכיוצא בזה. אפשר להמשיך, אבל נראה שהעיקרון ברור, נכון? מי שכן יודע (עובדה שאתם מצליחים ללכת ולהכין את כוס הקפה בנקל) היא המערכת. ועם הידע של המערכת פועלת השער, מבלי הכורח לדעת איך בדיוק היא עושה כל דבר. שהרי, כבר הבנו, שידע שלם כזה איננו אפשרי. פרטים מרובים (ולא בהכרח שלמים ומדוייקים) על איך אנחנו פועלים ומה צריך לעשות בכל נקודת זמן כדי ליצור את השינוי הרצוי.

  לרתום את מערכת ההפעלה האנושית
 לשינוי שאנו מבקשים ליצור

 

מערכת ההפעלה היא שעושה את השינוי הפנימי

על פי תפיסת העבודה של השער, רק למערכת ההפעלה האנושית יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש ולכן היא זו שתדע לעשות את השינוי הפנימי המבוקש בצורה הכי מדוייקת והכי שלמה. באמצעות התממשקות אל הידע שקיים במערכת, מופעלת המערכת לעבודה בכיוון הנדרש, על-מנת ליצור את השינוי המבוקש.

 

כל שינוי נעשה בתיאום ובסינכרון בין המודע לתת-המודע 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע כלא נעים או מאיים. כל שינוי בשיטת השער ייעשה בתיאום עם כל הקולות הפנימיים - עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי. במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו׳לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי.  כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי יווצרו. עכשיו יכולה המערכת ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

 

מה קורה לאחר שקיבלנו את תמיכת המערכת לשינוי

כעת, לאחר שכל הקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת לעבודה פנימית ממוקדת בייצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה בעודך ער/ה.

 

הן בדרך לשינוי והן לאחר שכבר הושג, יש חשיבות רבה לתמיכת המערכת

תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטאלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי, דורשים גם נקיטה של פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

שרה אלרגנט

אני מוצאת ש”השער” הוא פריצה קוונטית בתפיסה ובטיפול בגוף-נפש.

 

בעיני חובה למטפלים ומומלץ מאד להולכים בדרך המודעות.

הלן מורגן

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה,

ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.

איילת גושן, הומאופטיה

כל הדברים הגדולים באמת הם פשוטים פשוטים. שמחתי לגלות את השיטה המופלאה והפשוטה
שמתחברת לי לכל מה שאני עושה עד עתה.

בואו נהיה בקשר

הבנים 21, נס ציונה            ויסוצקי 4 תל אביב

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Instagram Icon

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

המלצות

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now