על המדיטציה לשלום פנימי וחיבור לעצמך:

 

יוחאי ישראלי מנחה את המדיטציה הייחודית שפתח, כשברקע המוסיקה הנפלאה שכתב Christopher Lloyd Clarke. בלחיצה על PLAY תוכלו לשמוע ולטעום 30 שניות. אם תעצמו עינים, תוכלו להבחין בכך שמיד כשיוחאי מתחיל לדבר מתחילה זרימה עדינה של אנרגיה בגופכם.

 

הצעתנו היא שלא תתבלבלו מהעיסוק באברי גוף ומהמילה הלואי שמופיעה בניסוח ותסיקו מכך שמדובר בעיסוק רק בגוף הפיזי או אימון בחשיבה חיובית. אנו מבטיחים לכם, שזוהי לא מדיטציה שעובדת ברמה הפיזית בלבד ובהחלט איננה סוג של אימון בחשיבה חיובית; זו גם לא עוד מדיטציה להרגעה בלבד, אלא עבודה עמוקה בהרבה  .

מאות האנשים שכבר מתרגלים אותה מדווחים כי מעבר להשפעה המיידית שלה, המדיטציה מחוללת שינויים חיוביים בתת המודע, פועלת להזנת הגוף הפיזי באנרגיית חיים ומשקיטה את המיינד. עם התרגול, המדיטציה מביאה את המתרגל אותה לחיבור לגוף ולרגשות מתוך יתר מודעות, קבלה עצמית, שקט נפשי ועוצמה פנימית. שינויים אלה גוברים עם התרגול.

 

אתם מוזמנים לרכוש את המדיטציה ולקבל קישור להורדה מיידית שלה למחשבכם האישי/ טבלט/ סלולרי. ניתן לרכוש את הגירסה הקצרה (כ-20 דקות) או את הגרסה הארוכה הכוללת התמקדות באיברים פנימיים, שאורכה 35 דקות!

לרכישה מאובטחת ותשלום בכרטיס אשראי/ חשבון פייפאל:

1. עמדו על המדיטציה אותה אתם מעונינים לרכוש.

2. לחצו על המחיר שמופיע בצד ימין של המדיטציה.

3. כעת תועברו לתשלום באמצעות חשבון פייפאל (אם יש לכם) או באמצעות כרטיס אשראי.

4. לאחר התשלום תועברו לדף הורדת המדיטציה למחשבכם/ סלולרי וכולי.

פגישות אישיות

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה

הבהרה חשובה

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2019 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב