על המדיטציה לשלום פנימי וחיבור לעצמך:

 

יוחאי ישראלי מנחה את המדיטציה הייחודית שפתח, כשברקע המוסיקה הנפלאה שכתב  כריסטופר ללויד קלארק. בלחיצה על PLAY תוכלו לשמוע ולטעום 30 שניות. .

 

אנשים שכבר מתרגלים אותה מדווחים כי עם התרגול, המדיטציה מגבירה את החיבור לגוף ולרגשות מתוך יתר מודעות, קבלה עצמית, שקט נפשי ועוצמה פנימית. שינויים אלה גוברים עם התרגול.

 

אתם מוזמנים לרכוש את המדיטציה ולקבל קישור להורדה מיידית שלה למחשבכם האישי/ טבלט/ סלולרי. ניתן לרכוש את הגירסה הקצרה (כ-20 דקות) או את הגרסה הארוכה הכוללת התמקדות באיברים פנימיים, שאורכה 35 דקות!

לרכישה מאובטחת ותשלום בכרטיס אשראי/ חשבון פייפאל:

1. עמדו על המדיטציה אותה אתם מעונינים לרכוש.

2. לחצו על המחיר שמופיע בצד ימין של המדיטציה.

3. כעת תועברו לתשלום באמצעות חשבון פייפאל (אם יש לכם) או באמצעות כרטיס אשראי.

4. לאחר התשלום תועברו לדף הורדת המדיטציה למחשבכם/ סלולרי וכולי.

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

המלצות

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב