להשתחרר מהחסמים הלא מודעים ומהדפוסים שמחבלים ולמצוא זוגיות מיטיבה

זוגיות ואז פרידה, זוגיות ואז פרידה. לא מצליחים לפרוץ את המעגל הזה? מתקשים לשמור על קשר ארוך טווח? שוב ושוב מכירים בן זוג שלא מיטיב אתכם? נמצאים בזוגיות לא מספקת או שמשהו חורק?


אם זה חוזר על עצמו, מאוד יכול להיות שזה לא מקרי. ועדיין, זו לא חייבת להיות גזרה משמים. ייתכן שיש לכם חסמים לא מודעים שמונעים מכם קשר זוגי יציב, או קשר זוגי טוב עבורכם. צריך רק לדעת כיצד להסיר אותם. מגיע לכם, הרי, את הטוב ביותר.

זה הזמן להיפגש. שמי יוחאי ישראלי, מפתח שיטת השער, ואני מזמין אתכם לליווי אישי לשחרור התנגדויות וחסמים לא מודעים בתחום הזוגיות, בתהליך קצר וממוקד.

מדוע חסמים לא מודעים

מקשים על מציאת קשר?


אתם וודאי כבר מכירים את המעגל הזה. כשקשר זוגי אינו מצליח, את מוצאים את עצמם שוב בסצנה האינסופית של חיפוש אהבה סיזיפי. רק שהפעם מתווסף כאב חדש שנוסף לפצעים הישנים ונוספת שכבה נוספת לשריון. גם האמונה, שלמצוא אהבה יכול לקרות גם לכם הולכת ונסדקת.. והכאב והאכזבה מובילים אתכם פעמים רבות להחלטות נחרצות וגורפות. החלטות שנראות לכם הגיוניות, אך למעשה מקטינות מאד את הסיכוי  שלכם למצוא ולקיים מערכת יחסים זוגית איכותית.

אני רוצה להזמין אותך לתהליך ייחודי למציאת זוגיות שתיטיב אתך.
מדובר בתהליך ייחודי שאינו דומה לטיפול פסיכולוגי או לאימון לזוגיות, שאולי פגשת.

לפרטים נוספים ולהזמנת טיפול חייגו 054-6433364

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כן יוחאי, מעניין אותי לשמוע עוד על התהליך למציאת זוגיות

איך זה בעצם עובד?

את חלק מהחסמים לזוגיות כולנו מכירים. פחד מלהיעלם בקשר, ריצוי בן הזוג עד למקום שבו הייחוד שלנו נעלם, פחד להישלט, התמכרות לריגושים של ההתחלה, התמכרות לאתרי היכרויות, פחד מפני ויתור עצמי, היעדר יכולת לקבלת אהבה מבן הזוג או בת הזוג, אטימות רגשית שנובעת ממערכות הגנה, פחד מלאהוב ולסמוך ושוב להיפגע, אמונות על גברים או נשים שנוצרו בשל פגיעה באמון או סוג בני הזוג שמשכתם לעצמכם בעבר, תחושה שלא מגיע לי, פחד מלהיות חשוף רגשית ועוד ועוד. ​
 

כשקשר זוגי אינו מצליח, אנו מוצאים את עצמם שוב בסצנה האינסופית של חיפוש אהבה. רק שהפעם, אל הפצעים הישנים מתווסף כאב חדש, ולשריון שלנו נוספת שכבה חדשה. גם האמונה על מציאת אהבה הולכת ונסדקת. הכאב והאכזבה מובילים אתכם פעמים רבות להחלטות נחרצות. החלטות שנראות לכם הגיוניות, אך למעשה מקטינות את הסיכוי למצוא ולקיים מערכת יחסים זוגית איכותית.


שיטת השער מבקשת, בעזרת מספר כלים אפקטיביים, להסיר חסמים המונעים מערכת זוגית איכותית. לקלף את אותו שריון. ולבסוף, לאפשר למצוא ולחוות אהבה.

התהליך כולל:

  • אבחון מדויק ומהיר של הפחדים והחסמים, שלא מאפשרים לזוגיות להתממש

  • עבודה ממוקדת להסרת החסמים הבלתי מודעים באמצעות שיטת השער (מתחילים כבר בפגישה הראשונה)

  • שיפור מערכת היחסים שלך עם עצמך

  • הגדלת היכולת שלך לאהוב את עצמך ולאפשר לבן זוג להעניק לך אהבה

  • ביטול היקשרות לבני זוג מהעבר וניקוי משקעי עבר, שמפריעים לקשרים עתידיים

  • ברור צרכים פנימיים למציאת בן הזוג שמתאים לך

  • תמיכה בצעדים מעשיים למציאת זוגיות כולל שיפור מיומנויות

  • עבודה ממוקדת בדפוסי תגובה אוטומטיים, שפוגמים ביכולתך ליצור קשר ולחוש טוב עם עצמך בתוך זוגיות משמעותית

הכירו את הדר, עדי ועינב, שהשתחררו מהחסמים ומצאו אהבה

עינב: "כל הזמן שמעתי 'איך בחורה כמוך עדיין רווקה'. היו לי המון חסמים. ההפתעה הייתה שמטיפול בזוגיות יצאתי מחוזקת בתחומים נוספים, המיקוד חזר לחיי"

 

הדר ימין-הלוי: "היה לי תהליך מרומם נפש. באתי לטפל בהיבט הזוגי בחיי. כמה חודשים אחר כך אני נמצאת בזוגיות שהכי רציתי לעצמי אי-פעם, מרגישה שהגעתי הביתה"


עדי ברגר: "מחסומים של שנים הוסרו בקלילות. כל היקום סביבי החל להשתנות: חוויות, הזדמנויות, זוגיות, עבודה חדשה, השלמה עצמית"

לזכותך ייאמר שהחיבור היה מידי ומהר מאוד נכנסתי לתהליך, והבנו יחד שקיימים המון חסמים אצלי. אז עם הרבה סבלנות, דיוק, הסברים על כל דבר שחוויתי, עבדנו על התחום.

שיטת "השער" זוכה לשבחים

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.

זה עובד.

​תודה רבה על זמנך ועזרתך.

 

אני ממליץ על השיטה לכולם.

פשוט עשו זאת. זה עובד.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

אודטה שוורץ
מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

אילן שיינפלד - סופר ומשורר
בבלוג "להתחבר אל השפע"

המדהים בשיטה זו, אמרתי ליצחק, הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,

אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד,
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים

(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב