Loving Couple

להשתחרר מהחסמים הלא מודעים ומהדפוסים שמחבלים במציאת זוגיות 

זוגיות ואז פרידה, זוגיות ואז פרידה. לא מצליחים לפרוץ את המעגל הזה? מתקשים לשמור על קשר ארוך טווח? שוב ושוב מכירים בן זוג שלא מיטיב אתכם? נמצאים בזוגיות לא מספקת או שמשהו חורק?


אם זה חוזר על עצמו, מאוד יכול להיות שזה לא מקרי. ועדיין, זו לא חייבת להיות גזרה משמים. ייתכן שיש לכם חסמים לא מודעים שמונעים מכם קשר זוגי יציב, או קשר זוגי טוב עבורכם. צריך רק לדעת כיצד להסיר אותם. מגיע לכם, הרי, את הטוב ביותר.

זה הזמן להיפגש. שמי יוחאי ישראלי, מפתח שיטת השער, ואני מזמין אתכם לליווי אישי לשחרור התנגדויות וחסמים לא מודעים בתחום הזוגיות, בתהליך קצר וממוקד.

אני רוצה להזמין אותך לתהליך ייחודי למציאת זוגיות שתיטיב אתך.
מדובר בתהליך ייחודי שאינו דומה לטיפול פסיכולוגי, NLP או לאימון לזוגיות, שאולי פגשת.

לפרטים נוספים ולהזמנת טיפול חייגו 054-6433364

מדוע חסמים לא מודעים מקשים על מציאת קשר?

אתם וודאי כבר מכירים את המעגל הזה. כשקשר זוגי אינו מצליח, את מוצאים את עצמם שוב בסצנה האינסופית של חיפוש אהבה סיזיפי. רק שהפעם מתווסף כאב חדש שנוסף לפצעים הישנים ונוספת שכבה נוספת לשריון. גם האמונה, שלמצוא אהבה יכול לקרות גם לכם הולכת ונסדקת.. והכאב והאכזבה מובילים אתכם פעמים רבות להחלטות נחרצות וגורפות. החלטות שנראות לכם הגיוניות, אך למעשה מקטינות מאד את הסיכוי  שלכם למצוא ולקיים מערכת יחסים זוגית איכותית.

איך זה בעצם עובד?

את חלק מהחסמים לזוגיות כולנו מכירים. פחד מלהיעלם בקשר, ריצוי בן הזוג עד למקום שבו הייחוד שלנו נעלם, פחד להישלט, התמכרות לריגושים של ההתחלה, התמכרות לאתרי היכרויות, פחד מפני ויתור עצמי, היעדר יכולת לקבלת אהבה מבן הזוג או בת הזוג, אטימות רגשית שנובעת ממערכות הגנה, פחד מלאהוב ולסמוך ושוב להיפגע, אמונות על גברים או נשים שנוצרו בשל פגיעה באמון או סוג בני הזוג שמשכתם לעצמכם בעבר, תחושה שלא מגיע לי, פחד מלהיות חשוף רגשית ועוד ועוד. ​
שיטת השער מבקשת, בעזרת מספר כלים ממוקדים וחדשניים לאבחן  להסיר חסמים המונעים מכם מציאת זוגית איכותית. לקלף את אותו שריון. ולבסוף, לאפשר למצוא ולחוות אהבה.

התהליך כולל:

  • אבחון מדויק ומהיר של הפחדים והחסמים, שלא מאפשרים לזוגיות להתממש

  • עבודה ממוקדת להסרת החסמים הבלתי מודעים באמצעות שיטת השער (מתחילים כבר בפגישה הראשונה)

  • שיפור מערכת היחסים שלך עם עצמך

  • הגדלת היכולת שלך לאהוב את עצמך ולאפשר לבן זוג להעניק לך אהבה

  • ביטול היקשרות לבני זוג מהעבר וניקוי משקעי עבר, שמפריעים לקשרים עתידיים

  • ברור צרכים פנימיים למציאת בן הזוג שמתאים לך

  • תמיכה בצעדים מעשיים למציאת זוגיות כולל שיפור מיומנויות

  • עבודה ממוקדת בדפוסי תגובה אוטומטיים, שפוגמים ביכולתך ליצור קשר ולחוש טוב עם עצמך בתוך זוגיות משמעותית

הכירו את הדר, עדי ועינב, שהשתחררו מהחסמים ומצאו אהבה

עינב: "כל הזמן שמעתי 'איך בחורה כמוך עדיין רווקה'. היו לי המון חסמים. ההפתעה הייתה שמטיפול בזוגיות יצאתי מחוזקת בתחומים נוספים, המיקוד חזר לחיי"

 

הדר ימין-הלוי: "היה לי תהליך מרומם נפש. באתי לטפל בהיבט הזוגי בחיי. כמה חודשים אחר כך אני נמצאת בזוגיות שהכי רציתי לעצמי אי-פעם, מרגישה שהגעתי הביתה"


עדי ברגר: "מחסומים של שנים הוסרו בקלילות. כל היקום סביבי החל להשתנות: חוויות, הזדמנויות, זוגיות, עבודה חדשה, השלמה עצמית"

לזכותך ייאמר שהחיבור היה מידי ומהר מאוד נכנסתי לתהליך, והבנו יחד שקיימים המון חסמים אצלי. אז עם הרבה סבלנות, דיוק, הסברים על כל דבר שחוויתי, עבדנו על התחום.