top of page
קרדיט נמוך_edited_edited_edited.jpg

המפתח לשער שבתוכנו

הייתם כבר בסדנאות וקורסים, ניסיתם שיטות
ועדיין לא מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית?
 
רוצים לקבל כלים עוצמתיים ופרקטיים
לזיהוי ושחרור חסמים בכל תחומי החיים?
 
רוצים ללמוד כיצד לשלוט בכוחות
שמנהלים אתכם אחת ולתמיד ולאורך זמן?

 אם עניתם כן לאחת מהשאלות, אני מזמין אתכם לבוא וללמוד את הכלים החדשניים והעוצמתיים
של שיטת “השער”.  תקבלו הזדמנות אמיתית לשבור תקרות זכוכית להצלחה שלכם כבר במהלך הקורס.

לקריאת כתבה על הקורס שפורסמה בYNET לחצו כאן

חוויות ילדות, אנשים מהעבר, אכזבות, אמונות, דפוסים מגבילים. אלה ואחרים עלולים להסתתר בתת מודע, ולמנוע מאתנו שינויים, הצלחות, השגת יעדים.

האם המחשבה הזו מהדהדת לך?  ״אם רק הייתה ניתנת לי האפשרות ללמוד את סודות מערכת ההפעלה של הגוף והנפש, ובידי היה מונח מפתח אל התת מודע - הרי ששער גדול בחיי היה נפתח. ולא רק שלי, אלא של כל הסובבים אותי. שותפיי למסע.״

הקורס- "המפתח לשער שבתוכנו" - ישנה את עולמכם בכל הקשור לעבודה עם גוף-נפש ויתן לכם  כלים חדשניים, עוצמתיים ופרקטיים לעבודה רגשית ולזיהוי ולשחרור חסמים ודפוסים רגשיים-מנטאליים מגבילים בכל תחומי החיים. קריירה, הגשמה עצמית, כסף, זוגיות, הורות. בקורס תעברו חניכה אנרגטית ליצירת יכולות אישיות וליכולת עבודה עצמית ועצמאית עם השיטה.

בקורס תלמדו כיצד לשלוט בכוחות הפנימיים והנעלמים, שמנהלים אתכם בכל רגע ורגע. כוחות שעלולים ליצור תקרות זכוכית בתחומי חיים שונים, פוגעים בתפקוד בכלל ומול אנשים בפרט ומגבילים את מי שאתם מתהווים להיות.

 

* לאחר סיום הקורס (בין עם למדתם עם יוחאי ישראלי או כל מורה אחר שהסמיך) תוכלו להמשיך (בכפוף לבדיקת התאמה כמובן)  למסלול הכשרת המאפשרים של השער. במקרה זה  תהיו  פטורים מ- 6 המפגשים הראשונים של המסלול שחופפים לקורס זה.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון!

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,
אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד,
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים
(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

 • תלמדו לזהות ולהסיר את החסמים והכוחות הבלתי מודעים לריפוי, שינוי דפוסים והשגת מטרות חיים.

 • תלמדו לשנות הרגלים אוטומטיים מזיקים של חשיבה, הרגשה והתנהגות 'שליליים'.

 • תלמדו כיצד לייצר כוחות לא מודעים שיעבדו עבורך לצורך השגת מטרותיך (גם בשינה).

 • תתרגלו מדיטציה ייחודית וכלים יעילים לשינוי דפוסים והטמעת הרגלים מועילים לאושר ולהצלחה.

 • תלמדו כיצד להתחבר ולתעל אל גופכם את האנרגיות המזינות (צ'י) של האדמה ושל השמים .

 • תחוו בצורה מוחשית, כיצד מערכת ההפעלה שלך מתנגדת להשגת דברים 'חיוביים'. התנגדות שקורית על אף שבחיים שלך מושקע מאמץ רב מצדך להשיגם. לאחר הזיהוי - תלמדו להסיר את ההתנגדות.

 • לאורך הסדנה תיישמו את הטכניקות ותעבדו על נושאים שחשוב לך לשנות בעצמך ו/או בחייך.

 • תעברו חניכה אנרגטית לשיטה, כדי שתוכלו לעבוד עצמאית.

מה תלמדו בקורס "המפתח לשער שבתוכנו"?

 • לכל מי שרוצה ללמוד לנהל את התת המודע-ולא שהתת-מודע ינהל אותו על אוטומט.

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים חזקים ויישומיים לזיהוי חסמים בזמן אמת.

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים עוצמתיים ומקיפים לניקוי חסמים.

 • לכל מי שמחפש שיטה חדשנית ועמוקה, שמצליחה פעם אחר פעם לנפץ את תקרות הזכוכית ולהביא לשינוי מדהים אצל רבים כל-כך בכל תחומי החיים (זוגיות, קריירה, ביקורת עצמית, כסף ועוד).

 • אם אתם חושבים לקבל הכשרה בשיטת השער ולשלב אותה בפרקטיקה שלכם אבל רוצים להתנסות קודם בטרם אתם נרשמים למסלול המאפשרים השנתי.

למי הקורס מתאים?

לכל אחד מאיתנו יש כוחות לא מודעים ובלתי נראים שפועלים בתוכנו ויוצרים אצלנו מעין "תקרת זכוכית", המונעת  מאתנו להגיע  לתוצאות שאנחנו שואפים להגיע אליהן. כוחות אלה יקבעו במידה רבה אם נבצע או לא נבצע פעולות מסוימות, והן  ישפיעו על טיב הביצוע ועל רמת האנרגיה והריכוז שלנו במהלך הביצוע . כוחות אלה גם יקבעו אילו  מחשבות יעלו בראשנו, ואילו רגשות ותחושות נחווה. מאחר ואנחנו לא מודעים לאותם כוחות, קשה לנו מאוד לשלוט בהם, לשנות אותם ולפרוץ דרך. הבשורה הרעה- גם אם ננסה להתעלות מעליהם בעזרת שיטות שונות, הם יגיחו ממחבואם וימנעו מאתנו להתקדם. הבשורה הטובה–את הכוחות הללו אפשר לנהל ואפילו לגייס להגשמת המציאות עליה אנחנו חולמים.

כיצד נוצרת תקרת זכוכית ואיך אפשר להסיר אותה ולהצליח

 • במהלך הקורס נתרגל כל העת את הטכניקות הנלמדות על נושאים ממשיים בחייך - אותם ברצונך לקדם.

 • נכיר וננהל את הכוחות הפועלים בתוכך על-מנת שיסייעו לך ולא יפריעו.

 • נעבוד על חסמים ודפוסים רגשיים-מנטאליים מעכבים.

 • את הסדנה תלווה חוברת לימוד מפורטת וידידותית שתסייע לך לעבור תהליך אישי, עוצמתי ומשמעותי ותאפשר לך להמשיך וליישם את הנלמד – גם בהמשך חייך - לאחר שהקורס הסתיים!

לעבוד על החסמים והדפוסים ולחוש בשינוי תוך כדי הקורס

יוחאי מתארח בתכנית סדר יום חדש
07:47
יוחאי מתארח בחיים על פי אודטה בערוץ 2
04:09
Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.
זה עובד.
​תודה רבה על זמנך ועזרתך. 
אני ממליץ על השיטה לכולם.
פשוט עשו זאת. זה עובד.

אילן שיינפלד 
סופר ומשורר

המדהים בשיטה זו... הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

אודטה שוורץ
מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

מתי ואיפה מתקיימים הקורסים הקרובים וכמה הם עולים?
 

הקורס הקרוב בתל אביב מתחיל ב-10 בספטמבר 2024. הקורס יתקיים במשך 6 שבועות (ימי שלישי בין השעות 09:30-13:30. הקורס מתקיים ב״בית להתמקדות״. דרך השלום 22 תל אביב.

תאריכי הקורס:  10,17,24 בספטמבר וב- 1,8,15 באוקטובר.
 

הקורס  הקרוב בקיבוץ עין שמר שסמוך לפרדס חנה כרכור יפתח ב- 9 בספטמבר 2024. הקורס יתקיים במשך 6 שבועות (ימי שני בין השעות 09:45-14:00).

תאריכי הקורס: ספטמבר 9,16,23,30 אוקטובר 2024: 7,14.
 

השקעה
 

השקעה - 2500 ש"ח.
הנחה בהרשמה מוקדמת - למקדימים להירשם ולשלם עד 8 באוגוסט 2024  תינתן הנחה בת 250 שח!

* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

ניתן לשלם גם בפייבוקס או ביט (העברה ל: 054-6433364).

שימו לב! בוגרי הקורס שלמדו עם יוחאי או עם כל מורה מוסמך/מוסמכת יוכלו בכפוף לבדיקת התאמה להמשיך למסלול המאפשרים המקיף, שמסמיך לטפל באחרים בשיטת השער.

חשוב לנו שתגיעו לקורס בבטחון מלא ושתהיו סופר מרוצים!

ולכן, אנחנו מאפשרים לכם להתנסות יומיים שלמים.

אם בתום יומו השני של הקורס תרגישו שאינכם שבעי רצון, מכל סיבה שהיא – יוחזר לכם כספכם בחיוך ובלי שאלות מיותרות. 

ועכשיו, כשיש לך "תעודת ביטוח" על השתתפותך בקורס, אני מזמין אותך להצטרף אלי למפגש מעמיק עם עצמך ולרכישת הכלים המתקדמים כל-כך של שיטת השער.

 
להרשמה ותשלום לקורס שמתקיים בתל אביב - לחצו כאן

 להרשמה ותשלום לקורס שמתקיים בקיבוץ עין שמר - לחצו כאן

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד התאמה לקורס?
התקשרו 054-6433364 או מלאו טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

יוחאי ישראלי

נעים מאד, שמי יוחאי ישראלי ואני מפתח שיטת “השער” - THEGATE. השער היא  שיטה ממוקדת ומוכוונת תוצאות, שמביאה חדשנות של ממש בעולם הטיפול וההתפתחות העצמית משנת 2010. מזה כ-20 שנה אני מתמחה בפתוח  חוסן אישי ובשינוי מהיר, עמוק ויציב של ה'מיינד-סט של מי שפונים אלי. זאת לשם שיפור איכות החיים ולהגשמת מטרות חיים מגוונות.אני מאמן אישי ומאמן ניהולי-ארגוני (Master Coach) בוגר הטכניון ואיקא, יועץ ארגוני (M.Sc) בוגר תואר שני בהתנהגות ארגונית (בהצטיינות) מאוניברסיטת ת״א ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית של ת״א-יפו. בעבודתי אני מטפל, מאמן ומכשיר מורים, מטפלים ומאפשרים בשיטת השער ובשיטות טיפול נוספות לעבודה תודעתית ואנרגטית בהן הוכשרתי.  לקריאה נוספת

קרדיט נמוך_edited_edited_edited.jpg

מה אומרים תלמידים 

הלן מורגן

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.

יוליה אור לב

אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה.

מור סרסוואטי בלבן

אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש.

למערכת ההפעלה האנושית (המתפעלת, בין השאר, את הגוף הפיזי, את הגופים האנרגטיים וזרימת הצ'י ואת התת מודע)  יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש, ולכן היא שתדע לעשות את השינוי הפנימי המבוקש בצורה הכי מדויקת והכי שלמה. במערכת ההפעלה האנושית רשומה כל חוויה או אמירה, וברבות השנים אלו מותירים בה משקעים, פחדים או דפוסים שבמקרה הטוב אינם משרתים.

באמצעות התממשקות אל מערכת ההפעלה ניתן להורות למערכת לבצע שינויים רגשיים, מנטאליים, אנרגטיים ופיזיים. את יכולת ההתממשקות הזו תקבלו בתהליך לימדה וחניכה אנרגטית.

מערכת ההפעלה האנושית היא שעושה את השינוי החיובי. הידע של מערכת ההפעלה  הוא הידע השלם והמקיף ביותר שיש בנמצא.

כמה עקרונות מרכזיים 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות פנימיות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע - כלא נעים או כמאיים. פרשנות שנשענת על התניות, אמונות, מבנים מנטאליים ובגדול – על חוויות חיים שלי ושל אנשים אחרים.

לשם זיהוי וטיפול בכוחות המתנגדים ויצירה של כוחות תומכים בשינוי המבוקש פיתח יוחאי ישראלי את "מודל ניהול הכוחות באדם" המהווה עמוד תווך בשיטת השער.

כל שינוי בשיטה ייעשה בתיאום עם כל ה"קולות הפנימיים". כלומר, בתיאום עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי.

במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו"לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי. כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי ייווצרו. רק כך תוכל  המערכת, המודע והתת מודע, ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

כל שינוי נעשה בתיאום ובסינכרון בין המודע, העל-מודע ותת-המודע 

כעת, לאחר שהקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת (התת מודע) לעבודה פנימית ממוקדת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה במצב ערנות. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי. המדובר בשלב ראשון. מלבד תהליך זה נדרשות כמובן נקיטת פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

רק כשמושג סנכרון מלא בין הרצון האמיתי של האדם לבין תת המודע שלו, המערכת כולה מתגייסת כדי להשיג את השינוי שאתם באמת רוצים להשיג. בכל מקרה אחר המערכת תהיה אדישה במקרה הטוב, או שתתנגד ותחבל במקרה הפחות טוב.

תמיכה מלאה ובלתי מסויגת של המערכת בשינוי מאפשרת עוצמה ומיקוד ומפחיתה סיכוי לרגרסיה

bottom of page