top of page
1.jpg

המפתח לשער שבתוכנו

קורס זה בעל אופי מאד פרקטי ונועד לאפשר לכם את היכולת והידע שיאפשר לכם לעבוד גם במהלך הקורס וגם לאחריו על נושאים בחייכם שהייתם רוצים לשפר.  בקורס תעברו חניכה אנרגטית ליצירת יכולות ותלמדו ותתרגלו את הטכניקות החדשניות של שיטת השער לשבירת תקרות זכוכית, לשינוי דפוסים, להסרת חסימות להגשמה מתת המודע, לשינוי אמונות ועוד. בקורס תתרגלו את הטכניקות הנלמדות על נושאים בחייכם שלא עובדים לשביעות רצונכם.

* בוגרי הקורס שלמדו עם יוחאי ישראלי או עם מורה מוסמך אחר לדרגת הבסיס,  יוכלו (בכפוף לשיחה לבדיקת התאמה הדדית) להמשיך למסלול הכשרת המאפשרים של השער ויהיו פטורים מ- 6 המפגשים הראשונים שלו שחופפים לקורס זה.

חוויות ילדות, אנשים מהעבר, אכזבות, אמונות, דפוסים מגבילים. אלה ואחרים עלולים להסתתר בתת מודע, ולמנוע מאתנו שינויים, הצלחות, השגת יעדים.

 

הקורס- "המפתח לשער שבתוכנו" - ישנה את עולמכם בכל הקשור לעבודה עם גוף-נפש ויתן לכם  כלים חדשניים, עוצמתיים ופרקטיים לעבודה רגשית ולזיהוי ולשחרור חסמים ודפוסים רגשיים-מנטאליים מגבילים בכל תחומי החיים. קריירה, הגשמה עצמית, כסף, זוגיות, הורות. 

 

בקורס תלמדו כיצד לשלוט בכוחות שמנהלים אתכם- ולאורך זמן. ויתאפשר בו לימוד מעמיק של שיטת "השער" לעבודה עצמית. 

מי מכם שירצה להמשיך ולהיות מטפל (מאפשר) בשיטה, יוכל להמשיך למסלול הכשרת המטפלים המקיף בו ניתנת הכשרה מקיפה.

האם המחשבה הזו מהדהדת לך?  ״אם רק הייתה ניתנת לי האפשרות ללמוד את סודות מערכת ההפעלה של הגוף והנפש, ובידי היה מונח מפתח אל התת מודע - הרי ששער גדול בחיי היה נפתח. ולא רק שלי, אלא של כל הסובבים אותי. שותפיי למסע.״  

הייתם כבר בסדנאות וקורסים, ניסיתם שיטות
ועדיין  אתם  לא מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית?
 
רוצים לקבל כלים עוצמתיים ופרקטיים
לזיהוי ושחרור חסמים בכל תחומי החיים?
 
רוצים ללמוד כיצד לשלוט בכוחות
שמנהלים אתכם אחת ולתמיד ולאורך זמן?

 בואו ללמוד את הכלים החדשניים והעוצמתיים של שיטת "השער"
ולשבור תקרות זכוכית להצלחה כבר במהלך הקורס

הקורס באווירה נעימה ומכבדת  ומוגבלת לעד 18  משתתפים ומשתתפות

לקריאת כתבה על הקורס שפורסמה בYNET לחצו כאן

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.זה עובד.​תודה רבה על זמנך ועזרתך. אני ממליץ על השיטה לכולם.פשוט עשו זאת. זה עובד.

אילן שיינפלד, סופר ומשורר

המדהים בשיטה זו... הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

אודטה שוורץ, מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.
יוחאי מתארח בתכנית סדר יום חדש
07:47
יוחאי מתארח בחיים על פי אודטה בערוץ 2
04:09
 • תלמדו לזהות ולהסיר את החסמים והכוחות הבלתי מודעים לריפוי, שינוי דפוסים והשגת מטרות חיים.

 • תלמדו לשנות הרגלים אוטומטיים מזיקים של חשיבה, הרגשה והתנהגות 'שליליים'.

 • תלמדו כיצד לייצר כוחות לא מודעים שיעבדו עבורך לצורך השגת מטרותיך (גם בשינה).

 • תתרגלו מדיטציה ייחודית וכלים יעילים לשינוי דפוסים והטמעת הרגלים מועילים לאושר ולהצלחה.

 • תלמדו כיצד להתחבר ולתעל אל גופכם את האנרגיות המזינות (צ'י) של האדמה ושל השמים .

 • תחוו בצורה מוחשית, כיצד מערכת ההפעלה שלך מתנגדת להשגת דברים 'חיוביים'. התנגדות שקורית על אף שבחיים שלך מושקע מאמץ רב מצדך להשיגם. לאחר הזיהוי - תלמדו להסיר את ההתנגדות.

 • לאורך הסדנה תיישמו את הטכניקות ותעבדו על נושאים שחשוב לך לשנות בעצמך ו/או בחייך.

 • תעברו חניכה אנרגטית לשיטה, כדי שתוכלו לעבוד עצמאית.

מה תלמדו בקורס "המפתח לשער שבתוכנו"?

 • לכל מי שרוצה ללמוד לנהל את התת המודע-ולא שהתת-מודע ינהל אותו על אוטומט.

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים חזקים ויישומיים לזיהוי חסמים בזמן אמת.

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים עוצמתיים ומקיפים לניקוי חסמים.

 • לכל מי שמחפש שיטה חדשנית ועמוקה, שמצליחה פעם אחר פעם לנפץ את תקרות הזכוכית ולהביא לשינוי מדהים אצל רבים כל-כך בכל תחומי החיים (זוגיות, קריירה, ביקורת עצמית, כסף ועוד).

 • אם אתם חושבים לקבל הכשרה בשיטת השער ולשלב אותה בפרקטיקה שלכם אבל רוצים להתנסות קודם בטרם אתם נרשמים למסלול המאפשרים השנתי.

למי הקורס מתאים?

לכל אחד מאיתנו יש כוחות לא מודעים ובלתי נראים שפועלים בתוכנו ויוצרים אצלנו מעין "תקרת זכוכית", המונעת  מאתנו להגיע  לתוצאות שאנחנו שואפים להגיע אליהן. כוחות אלה יקבעו במידה רבה אם נבצע או לא נבצע פעולות מסוימות, והן  ישפיעו על טיב הביצוע ועל רמת האנרגיה והריכוז שלנו במהלך הביצוע . כוחות אלה גם יקבעו אילו  מחשבות יעלו בראשנו, ואילו רגשות ותחושות נחווה. מאחר ואנחנו לא מודעים לאותם כוחות, קשה לנו מאוד לשלוט בהם, לשנות אותם ולפרוץ דרך. הבשורה הרעה- גם אם ננסה להתעלות מעליהם בעזרת שיטות שונות, הם יגיחו ממחבואם וימנעו מאתנו להתקדם. הבשורה הטובה–את הכוחות הללו אפשר לנהל ואפילו לגייס להגשמת המציאות עליה אנחנו חולמים.

כיצד נוצרת תקרת זכוכית ואיך אפשר להסיר אותה ולהצליח

 • במהלך הקורס נתרגל כל העת את הטכניקות הנלמדות על נושאים ממשיים בחייך - אותם ברצונך לקדם.

 • נכיר וננהל את הכוחות הפועלים בתוכך על-מנת שיסייעו לך ולא יפריעו.

 • נעבוד על חסמים ודפוסים רגשיים-מנטאליים מעכבים.

 • את הסדנה תלווה חוברת לימוד מפורטת וידידותית שתסייע לך לעבור תהליך אישי, עוצמתי ומשמעותי ותאפשר לך להמשיך וליישם את הנלמד – גם בהמשך חייך - לאחר שהקורס הסתיים!

לעבוד על החסמים והדפוסים ולחוש בשינוי תוך כדי הקורס

מתי ואיפה מתקיים הקורס הקרוב וכמה הוא עולה?

הקורס  הקרוב  יפתח ב- 9 בספטמבר 2024. הקורס יתקיים בקיבוץ עין שמר במשך 6 שבועות (ימי שני בין השעות 09:45-14:00).

תאריכי הקורס: ספטמבר 9,16,23,30 אוקטובר 2024: 7,14.
 

השקעה - 2500 ש"ח. למקדימים להירשם ולשלם עד 15 ביולי 2024  תינתן הנחה בת 250 שח!

 

ההנחה תקפה למשלמים עד 15 ביולי 2024

* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

ניתן לשלם גם בפייבוקס או ביט (העברה ל: 054-6433364).

שימו לב! בוגרי הקורס שלמדו עם יוחאי או עם כל מורה מוסמך/מוסמכת יוכלו בכפוף לבדיקת התאמה להמשיך למסלול המאפשרים המקיף, שמסמיך לטפל באחרים בשיטת השער (בכפוף לעמידה בדרישות המסלול).

אחריות לשביעות רצונך

חשוב לנו שתגיעו לקורס בבטחון מלא ושתהיו סופר מרוצים!

ולכן, אני מאפשר לכם להתנסות יומים שלמים)


אם בתום יומו השני של הקורס תרגישו שאינכם שבעי רצון, מכל סיבה שהיא – יוחזר לכם כספכם בחיוך ובלי שאלות מיותרות.

ועכשיו, כשיש לך "תעודת ביטוח" על השתתפותך בקורס, אני מזמין אותך להצטרף אלי למפגש מעמיק עם עצמך ולרכישת הכלים המתקדמים כל-כך של שיטת השער
לכל הפרטים על הקורס הקרוב לחצו כאן

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד התאמה לקורס?
התקשרו 054-6433364 או מלאו טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

יוחאי ישראלי

נעים מאד, שמי יוחאי ישראלי ואני מפתח שיטת “השער” - THEGATE. השער היא  שיטה ממוקדת ומוכוונת תוצאות, שמביאה חדשנות של ממש בעולם הטיפול וההתפתחות העצמית משנת 2010. מזה כ-20 שנה אני מתמחה בפתוח  חוסן אישי ובשינוי מהיר, עמוק ויציב של ה'מיינד-סט של מי שפונים אלי. זאת לשם שיפור איכות החיים ולהגשמת מטרות חיים מגוונות.אני מאמן אישי ומאמן ניהולי-ארגוני (Master Coach) בוגר הטכניון ואיקא, יועץ ארגוני (M.Sc) בוגר תואר שני בהתנהגות ארגונית מאוניברסיטת ת״א ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית של ת״א-יפו. בעבודתי אני מטפל, מאמן ומכשיר מורים, מטפלים ומאפשרים בשיטת השער ובשיטות טיפול נוספות לעבודה תודעתית ואנרגטית בהן הוכשרתי.  לקריאה נוספת

קרדיט נמוך_edited_edited_edited.jpg

מה אומרים תלמידים 

הלן מורגן

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.

יוליה אור לב

אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה.

מור סרסוואטי בלבן

אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש.

כיצד פועלת שיטת "השער"?

מערכת ההפעלה היא שעושה את השינוי. רק הידע של מערכת ההפעלה על האדם הוא שלם.

למערכת ההפעלה האנושית (המתפעלת בין השאר, את התת מודע ואת האיברים הפנימיים שלנו)  יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש, ולכן היא זו שתדע לעשות את השינוי הפנימי בו אתם חפצים בצורה הכי מדויקת והכי שלמה. באמצעות התממשקות אל הידע שקיים במערכת, מופעלת המערכת לעבודה בכיוון הנדרש, על-מנת ליצור את השינוי המבוקש.

 

כל שינוי נעשה בתיאום ובסנכרון בין המודע לתת-המודע 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע כלא נעים או מאיים. כל שינוי בשיטה שלנו ייעשה בתיאום עם כל הקולות הפנימיים - עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי. במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו"לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי.  כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי ייווצרו מחדש. רק כך תוכל  המערכת (התת מודע) ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

 

תמיכה כוללת של המערכת בשינוי הנדרש נותנת כוח ומיקוד ומפחיתה מאד סיכוי לרגרסיה

כעת, לאחר שכל הקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת  (התת מודע) לעבודה פנימית ממוקדת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה במצב עירנות. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטאלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי, דורשים גם נקיטה של פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

 

זכרו, רק כשמושג סינכרון מלא בין הרצון האמתי שלכם לבין התת המודע שלכם, המערכת כולה מתגייסת להשיג את השינוי שאתם באמת רוצים להשיג.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,

אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד,
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים

(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד התאמה לקורס?
התקשרו 054-6433364 או מלאו טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

bottom of page