top of page

תהליך אישי עם יוחאי ישראלי 

נעים מאוד, שמי יוחאי ישראלי ואני מפתח שיטת ״השער״, בעל כ- 20 שנות נסיון בטיפול, בהנחיית קבוצות ובהכשרת מטפלים במגוון שיטות טיפול. שיטות שמתמחות בתת-המודע ובעבודה רגשית-מנטלית-אנרגטית.
אני בעל BA במדעי ההתנהגות (מ׳ ת״א-יפו), תואר שני (M.Sc) בהתנהגות ארגונית (א׳ ת״א) ו- International Master Coach בהתמחות עסקית-ניהולית-ארגונית (טכניון, איק״א).

במהלך השנים ליוויתי והדרכתי מאות רבות של אנשים ליצירת חוסן נפשי, שחרור מסטרס, פחדים וטראומות, להפסקת שיפוט וביקורת עצמית, למימוש הפוטנציאל, להעצמה, להגשמת מטרות חיים ולחופש פנימי ולתחושת רווחה. בשלושים השנה האחרונות למדתי, נחנכתי וקיבלתי הסמכות שונות ממורים רוחניים ומאסטרים הילרים ידועים מישראל ומהעולם.

Live, Laugh, Love âÂ_Â_ Message in the Sand with Water_edited.jpg

אז מה קורה אתך?

מנסיוני, לרוב ניתן להצליח לעשות שינוי משמעותי!
זה אומר שלא באמת חייבים להמשיך להסתובב מתוסכלים..

IMG_20160611_161302_edited_edited_edited_edited.jpg

אופי ומשך התהליך

 

התהליך מוכוון תוצאות, ממוקד מאד ופועל בו-זמנית על מקור הבעיה ועל הסימפטומים. מסיבה זו, מרביתם המכרעת של התהליכים הינם קצרי מועד. אורך התהליך משתנה מאדם לאדם ומושפע מהמורכבות ומכמות העבודה שיש לעשות וכן מגורמים נוספים. הפגישות מתקיימות בדרך כלל אחת לשבוע או אחת לשבועים. הפגישות מתקיימות בזום או בקליניקה פרטית ונעימה בנס ציונה.

בתמצית, אני מתמחה בשיפור מערכת היחסים שלך עם עצמך ובהסרת כל אותם חסמים ורעשים, שמפריעים לך להצליח לחיות את החיים שאתה מבקש לעצמך. העבודה נעשית תוך הקשבה למה שדרוש לך ולקצב שנכון עבורך ומתוך חיבור לאינטואיציה שמקצרת תהליכים,  וחתירה לתוצאות מצד שני. גישה זו מלווה אותי עוד מעברי כיועץ ארגוני ומנהל בכיר במגוון תפקידים וארגונים.

אשמח ללוות אותך בדרכך לעבר חיים טובים, אוהבים ומלאים יותר.

לפרטים נוספים התקשר/י ל- 054-6433364 או שלחו טופס צור קשר. 

תחומי התמחות

Musician

עתליה

התחלתי טיפול וגיליתי שיטה קלה, מדויקת, פשוטה ויחד עם זאת, כזו העובדת על הדברים העמוקים והמורכבים ביותר.זמן קצר בלבד לאחר שהתחלתי את הטיפול, הרגשתי שאני במקום אחר.מקום אוהב, מואר ונקי יותר מכל מה שהכרתי בעבר.זו ההגדרה שלי לנס. וזו החוויה שלי.אני ממליצה על השיטה הזו בכל לבי. היא באמת עובדת.

מורי טויק

יוחאי ישראלי היקר,

הצלחת לשנות את חיי, הצלחת להעביר אותי דרך השער להיכן שאני היום. בטוח בעצמי, מודע, והכי חשוב מאמין ומביט באופק. היכולת שלך לעזור לאנשים, להבין את הצורך הקיים ולהתמקד באיך להסיר שליליות ולבנות חיוניות, נוכחות ואהבה עצמית, היכולת הזו היא פנומנלית, יוצאת דופן וייחודית . בדיוק מי שאתה...

יוליה אור-לב

זה הזמן להודות ליוחאי ישראלי - אדם יקר, מטפל בחסד ומורה נדיר, שהמפגש איתו ועם השיטה שהוא פיתח שינה לי את החיים מהמפגש הראשון...

כמטפל וכמורה יוחאי מצד אחד מאפשר חופש בחירה מוחלט, ומצד שני לא מאפשר לברוח אפילו לא לשניה אחת. רך ומלא חמלה, ויחד עם זאת מסור ומחוייב באופן מלא לעבודה...

בדרך כלל תתחיל כל פגישה בשיחה קצרה. לאחר מכן, נעשה עבודה ממוקדת על הנושא בו נבחר ביחד לעסוק בפגישה. עבודה זו תיעשה בכסא נח או על מיטת טיפולים ובעינים עצומות. תפקידך יהיה לשים לב - להיות במיינדפולנס -  לכל מה שעולה תוך כדי התהליך. במהלך העבודה תונחה ותלווה על ידי בכל שלב. בשלב זה חווים מגוון של מחשבות, רגשות, תחושות, מראות ותובנות. 

חסמים והפרעות מתמוססים ויכולות חדשות נרכשות

 

העבודה בשיטת השער מבקשת להסיר חסמים לא מודעים ואנרגטיים המפריעים להשגת השינוי הנדרש, להעלות את רמת האנרגיה ולהפחית דאגות, סטרס, כעס, אשמה ושיפוט עצמי. התקדמות בהשגת מטרות אלה מאפשרת לרגשות חיוביים ותומכים כגון חמלה, קבלה עצמית, הערכה עצמית ושמחה להגיע.

תחוו את ״מצב הפתיחה״ של השער
 

מירב הסיכויים שמתישהו במהלך הפגישות תחוו את ״מצב הפתיחה״ של השער, אשר במהלכו חווים אנשים תחושת ריחוף, אושר, זרימת אנרגיה פנימית ורגיעה עמוקה. מצב זה מורגש בעוצמה ומשפיע לטובה על המערכת בכללותה ולא רק על הנושא עליו עובדים באותה פגישה.
 

אין צורך ל׳חפור׳ בילדות כדי להשיג התקדמות

 

במהלך תהליך האפשור, אינך נדרש לחפור בילדות שלך או לנתח את הסיבות לקיבעון, לחוסר הנוחות או לדפוסים ה׳שליליים׳ שאתה חי. אמנם יש תועלת בניתוחים  מסוג זה, אך הם עדין מוגבלים לתחום השכל ונתונים לשליטת מנגנוני ההגנה ולמניפולציות. עבודת השער ממוקדת במתרחש ברגע הזה - מיינדפולנס. התפיסה היא כי גם השפעות העבר פעילות ומתנקזות לרגע הזה ומתבטאות בו.

מה קורה במהלך הפגישות

bottom of page