top of page
man-jumping-impossible-possible-cliff-sunset-background-business-concept-idea.jpg

השער להצלחה שלך -  
סדנת ההיכרות עם שיטת השער
שתביא לך תועלת גם מעבר להיכרות

תזהו חסמים לא מודעים ותטעמו מהיכולות הייחודיות של שיטת השער בהסרת חסמים, החלשת קשרים לא רצויים ועוד.

*הסדנה מועברת באוירה מאפשרת ונעימה 

למי הסדנה מיועדת

סדנת הבסיס "השער שלך להצלחה" פותחה כך, שלמרות שהיא בת 3 שעות בלבד, היא תוכל להעניק חוויה וערך למשתתפים!

אם אתם מעוניינים להבין את עצמכם יותר ולבלות בין אנשים מיוחדים 3 שעות מרגשות - הסדנה הזאת בשבילכם.
בנוסף, הסדנה היא הזדמנות לכל מי שרוצה להתנסות בשיטת השער לפני קבלת החלטה אם להגיע לטיפול או ללמוד את הסדנה בת 3 הימים - "המפתח לשער שבתוכנו" או את "מסלול הכשרת מטפלים". 

מה תקבלו בסדנה

הסדנה תאפשר לכם התנסות ממשית בחלק מן הכלים המשמעותיים שמציעה שיטת השער. כבר במהלך הסדנה תזהו בעצמכם חסימות שיש לכם בתחומי חיים שונים שאתם רוצים לשנות, תחושו בהשפעת אירועי עבר טעונים וקשרים טעונים שיש או היו לכם על איכות חייכם. גם תזכו לחוש מה קורה לכם בגוף-נפש - לקבל "תמונות לפני ואחרי" אחרי שנחליש את אותן השפעות מעכבות.

מלבד הצצה מעשית וחווייתית אל השיטה, הסדנה מציעה גם תהליך אישי משמעותי. אלפים, בארץ ובעולם, כבר חוו את שיטת השער. חיי רבים כל כך השתנו. בואו אל מפגש ממוקד עם תוצאות כבר במהלכו.​​

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,
אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד,
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים
(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

תלמידים שלמדו את שיטת השער משתפים

Helen Morgan

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.
יוליה אור לב

אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה.

מור סרסוואטי בלבן

אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש.

Pink Cream
bestgate_edited.jpg

איך מצטרפים לסדנה

שמעתם על שיטת "השער" ורוצים לחוות ולהתרשם בעצמכם? חשוב לכם להשתחרר מתקיעות ולהתחיל ליצור שינוי מהיר ומשמעותי בתחומים מרכזיים בחייכם? אני מזמין אותך למפגש קצר, חוויתי וממוקד.

 

אשמח לפגוש אותך בסדנת "השער שלך להצלחה" שמתקיימת ב- תאריך_____ בשעה ______במקום_____ .

נפגש חצי שעה לפני תחילת הסדנה לקפה  ועוגה ונתחיל בזמן.

חניה נוחה ללא תשלום באזור.

לכל הפרטים ולהרשמה לסדנה הקרובה לחצו כאן ותועברו לדף אינטרנט ייעודי

bottom of page