top of page
Testimonial Concept_edited.jpg

המלצות מטופלים 

כל ההמלצות המפורסמות באתר זה ובאתרים מקושרים מהוות בפשטות התרשמות סובייקטיבית של אנשים, ואין לראות בהם הוכחת יעילות מדעית. על-מנת לבסס יעילות, נדרש מחקר מדעי. בשום מקרה אין להתייחס או לראות באף אחת מההמלצות או שאר תכני האתר ו/או אתרים מקושרים יצירת ציפיה, הבטחה, תחזית, הבטחה או אחריות לאיזושהי תוצאה עתידית באיזשהו תהליך עתידי עבור אדם כזה או אחר.

המלצות מטופלים (״מודרכים״) 

אתי צביון

״יוחאי מטפל בחסד עליון. הייתי אצל לא מעט. מה שחשתי אחרי מספר קצר של טיפולים לא ניתן לתאר. אצבע אלוהים נגעה בך ואתה מעביר ליקום בדרך מעוררת השראה🙏״

דנה, אזור דרום

"יוחאי הוא קוסם, אבל גם איש רגיל.

זה מה שהוא ניסה ללמד אותי -  שאני יכולה להיות הכל..

הוא, מורה, הוא מלווה , הוא סלע.

הוא לקח אותי בבטחה למסע בנבכי הנשמה שלי, הוא גרם לי להעז, הוא גרם לי לראות, והוא גרם לי להיות.


בכל פעם כשאמרתי לו תודה הוא אמר לי שזו אני עשיתי את הדרך, אבל אני יכולה להגיד בלב שלם שאת הדרך הזו כמו שהיא הייתה עשיתי בזכותו. 

לטוב ולרע... והיה כל כך הרבה טוב (כזה שגורם לך לבכות מאושר והתפעמות מהעולם הקסום הזה שאנחנו חיים בו) והיה גם הרבה, לא נקרא לו רע אלא קושי (כזה שרק בזכות זה שכל כך סמכתי על יוחאי הסכמתי לשהות בו.)

 

אני מודה לך על מסע קסום, על החוכמה, הכנות, הפשטות, הדוגמא שאתה, והאהבה שיש בך. תודה."

תמר גור-לביא

״הטיפול של שיטת השער ובמיוחד בזכות יוחאי עזר לי המון. בהתחלה הרגשתי התנגדות לטיפול מסוג כזה חשבתי שזה פחות יעיל ומקצועי ושעדיף לראות פסיכולוג. 

 

הופתעתי לגלות עולם מדהים. הטיפולים הביאו אותי למקום טוב יותר בזמן קצר. הצלחתי להתחבר מהר מאוד לשיטה ולהאמין בדרך שאני עושה בעזרתה.

 

 אני ממליצה מאוד לנסות את השיטה וללמוד ביחד עם יוחאי לאהוב את עצמינו ולעבוד על עצמינו בדרך מעמיקה ומרגיעה.״

מור בלבן

"בתור מטפלת שצריכה גם היא תמיכה מדי פעם קיבלתי מיוחאי כל כך הרבה. התהליכים שעברתי אתו היו מהמשמעותיים ביותר בחיי ואני מכירה והתנסיתי בהרבה שיטות טיפול. התאהבתי ב"השער" מהרגע הראשון והיום אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיה בחיים שלי בכלל ובקליניקה בפרט. יוחאי, תודה שהבאת שיטה כה מדהימה לעולם."

 הדר ימין-הלוי, הדרכה הורים

״לפני 4 שנים עברתי תהליך מרגש אצל יוחאי ישראלי‎.

 

מאז, בכל פעם שפגשתי מישהו/מישהי, שהם ממש טובים בלשבת על כורסת המטופל ולדבר את עצמם בצורה הכי מודעת שיש, אבל איכשהו, בכל פעם מחדש, הם מוצאים את עצמם באותו ה"לופ", באותו המקום בנושא מסוים בחייהם- עניתי משהו כמו, "יוחאי ישראלי, מכיר/ה? זה בדיוק לאנשים כמוך, שמיטיבים להתנסח ומודעים להכל. מדי.

 

העזתי להגיד להם את זה, כי אני אחת כזו, שיודעת לדבר ולנתח ומודעת כל כך, עד כדי כך שבשלב

 

מסוים הבנתי שאני זקוקה למשהו אחר. שהגיע הזמן לגשת לתת-המודע שלי ממקום אחר, מקום שאינו מוכר לו. שם הוא כבר לא יוכל לפעול עם הדפוסים המושחזים שלו ובשיטות ש"תמיד" עובדות לו, אבל בעצם מחבלות לי.

 

אז יוחאי הוא מטפל כזה, שמגיע עם איזו חכמה אחרת ושביל משלו, במקום שבו המילים נגמרות. 

אז נכון, לא תמיד "מבינים" מה הוא עושה שם ואיך הוא מגיע אל המטופל. באופן שמאוד לא מאפיין אותי, לראשונה אצל יוחאי, הנחתי לדברים לקרות גם מבלי שאני מבינה. לא תמיד צריך להבין, לא תמיד אפשר להבין. אפשר פשוט לחזות בדברים קורים ומתממשים, כשמתמסרים.

 

אני תמיד אומרת שאף אחד מאיתנו לא מוודא איך בדיוק קורה שקופסת פלסטיק אחת, נקרא לה "פלאפון", בנתניה, מתקשרת עם קופסת פלסטיק אחרת באוסטרליה. לכולנו ברור, שיש שם כל מיני תהליכים, שאנחנו לא רואים בעיניים ולא מבינים עד הסוף, שמאפשרים לתקשורת לקרות, אבל זה לא גורם לנו להשתמש פחות בניידים :) ההפך...

זה שאנחנו לא רואים משהו, לא אומר שהוא לא קיים.

 

אני כן יודעת שלפני 4 שנים היה לי תהליך מרומם נפש אצל יוחאי, באתי לטפל בהיבט הזוגי בחיי. כמה חודשים אחר כך אני נמצאת בזוגיות שהכי רציתי לעצמי אי-פעם, הכי אני בזוגיות שלי ומרגישה שהגעתי הביתה.

 

ממליצה בחום ובעיניים עצומות. תנו לעצמכם לראות מה קורה כשהמודעות מפסיקה לדבר במקומכם ותאפשרו לדברים לקרות, בתהליך עם יוחאי.

יוחאי, פשוט תודה 🙏״

מורי טויק 

יוחאי ישראלי היקר,

 

הצלחת לשנות את חיי, הצלחת להעביר אותי דרך השער להיכן שאני היום. בטוח בעצמי, מודע, והכי חשוב מאמין ומביט באופק .

 

 היכולת שלך לעזור לאנשים, להבין את הצורך הקיים ולהתמקד באיך להסיר שליליות ולבנות חיוניות, נוכחות ואהבה עצמית, היכולת הזו היא פנומנלית, יוצאת דופן וייחודית . בדיוק מי שאתה.

 

תודה שעזרת לי להציל את עצמי, תודה שכיוונת, שהיית ההבדל בין חושך לאור, תודה...

אליהו יחזקאל

״אין ביכולתי לתאר במילים למרות שאנסה. זהו טיפול חוויתי שאין לתאר כמותו, כל מה שארשום לא אצליח להוביל אתכם הקוראים את התהליך שעברתי עם יוחאי. בהמלצה גדולה של חברים מNYC שהגיעו מרחוק, והפצירו בי שאת זה אסור לי לפספס, לא יכולתי לסרב ״מה איכפת לך ניסית כל כך הרבה מטפלים ושיטות טיפול למיניהן תנסה שווה ביותר״....לא ידעתי יותר מידיי פרטים הייתי במצב של אני צריך עזרה עכשיו !!!

 

תודה לך יוחאי שהקדשת לי מזמנך, שבזכותך אני בשקט עצמי ומאוד מנותב בחיי ובמחשבותיי, הגעתי מבולגן עם מחשבות כהות ואי ידיעה של אך ומה?...ואתה בשקט שלך אמרת תן קצת לזמן לעשות את שלו. והנה לאחר סשן של מספר מפגשים הדברים קורים, הכל מסתדר בצורה הכי שלווה ומדוייקת. אני מודה לך ומחכה בקוצר רוח לפגוש אותך בקרוב לעלות עוד שלב בחיי.״

עדי ברגר

״ליוחאי הגעתי בעקבות המלצה מהמטפל ההומאופטי שלי דאז שהבין בחוכמתו שמשהו פשוט תקוע ושהטיפול ההומאופטי לא מצליח להזיז אותי מהמקום שהייתי בו. בכנותו הוא שחרר אותי ואמר לי עדי יש מטפל עם שיטת טיפול מיוחדת לכי תנסי, אז הלכתי וניסיתי ומאז לא עזבתי.

 

הגעתי ליוחאי מאוד פתוחה ואיך נגיד את זה בהתחלה לא הבנתי כלל מה קורה זה היה נורא מוזר אבל הרגיש מאוד נכון!

 

​מחסומים של שנים שניסיתי להסיר הוסרו בקלילות, מחסומים שלא ידעתי שקיימים בכלל אבל תקעו אותי מלהתקדם ולהתפתח הוסרו, כל היקום סביבי החל להשתנות: חוויות, הזדמנויות, זוגיות, עבודה חדשה, השלמה עצמית.

 

בוא נגיד שאני כבר בערך שנתים וחצי עם יוחאי, באה והולכת כשאני מרגישה שצריך לאתחל, כשצריך להתמרכז ולדייק ולנקות.

 

​יוחאי הוא אדם מיוחד ומואר שבהזדמנות זו אגיד לו תודה! – ככה אני רואה אותו, יש לו שקט פנימי וראייה מאוד מיוחדת וכמובן יכולות שעד היום להגיד לכם את האמת לא לגמריי מובנות לי אבל הן שם ב100% והטיפול הזה כמה שהוא נראה שונה ומוזר הוא הדבר האמיתי!!״

אלינור ירמי

״יוחאי אמנם נפגשנו לסשן קצר אך עדין נפלה ברשותי הזכות להכיר אדם ושיטה מיוחדת במינה... פשוט מדהים.״

תיאה שחף

״לפעמים קורה שמרגישים מבולבלים, עצובים או פשוט צורך להתחבר לעצמי הפנימי קצת יותר. אני רוצה לספר שיוחאי עזר לי לא פעם לחזור למסלול של עצמי. דרך ייעוץ, שיקוף והרבה אנרגיות טובות שהיו חסרות לי.

תודה לך יוחאי, על התמיכה מכל הלב במקצועיות רבה. על תחושת חוסר שיפוטיות ועל תהליך חשוב שעברתי.״

רבקה אוסטיורינג

״יוחאי שלום,

הגעתי אליך בהמלצת חברה ששבחה והיללה את שיטת הטיפול שלך ואת אישיותך, הגעתי מחיפה אליך לקליניקה בתל אביב, אחת לשבועיים, מה שהצריך ממני השקעה של זמן נסיעה. חששתי פן לא אעמוד בהתחיבות שלי לעצמי בשל המרחק, אולם 

נשביתי בקסמך. 

 

האופן בו ניהלת

 את הפגישות, הבטחון שחשתי איתך, מין ידיעה פנימית שאתה מוביל אותי בבטחה למקום אחר בחיי אליו אני שואפת להגיע. צעד אחר צעד, פגישה אחר פגישה והשינוי מתחיל לבצבץ בתוכי ומוקרן לכל תחומי חיי, תחושה של חיבור לעצמי, שקט ושלווה מלאו אותי, הרגשה שאני אהובה, ראויה וזכאית לבקש לעצמי את הטוב ביותר הלכה והתחזקה בי, והיום אני חשה מחוזקת, מאמינה בעצמי וביכולת שלי להתמודד עם אתגרים מתוך ידיעה פנימית שאצליח.

 

בחיוך ובשלווה בה הכנסת אותי לקליניקה שלך והאופן בו הנחית אותי להתבונן פנימה אל תוכי ולשהות שם, לנגוע, לשנות בדיוק רב ובמקומות הרלוונטים, על כך אני מודה לך מקרב לב וממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות כברת דרך ארוכה ומשמעותית בזמן קצר.״

רביד מרון

״יוחאי היקר מכל,

לפני מס’ שנים, הייתי בתחתית – בבור שחור שלא האמנתי שאצא ממנו – ואז פגשתי אותך, במילים הכי פשוטות הצלת את חיי, מטיפול לטיפול הפכתי מעריצה נלהבת של השיטה.

 

כאשר החלטתי ללמוד אצלך הגעתי במיוחד לארץ לעבור את הקורסים: בסיסי, מאפשרים ולא מזמן סיימנו את הקורס השלישי – מאפשרים מתקדם. מפעם לפעם הפכתי ליותר אדם יותר טוב, מרוצה, רגוע ומאמין שאכן אפשר למצוא שלווה בחיים . הרצון להתפתח ולקבל כלים מדהימים ופשוטים המסוגלים לחולל שינויים כל כך מהותיים ועמוקים בחיי, גרם לי להשקיע עוד ועוד ולהבין שנפל דבר וה”נס” שחיכיתי לו הגיע.

 

היום – בזכותך – אני במקום אחר בחיים, זכיתי להנחיה מאדם מדהים שהעניק לי הרבה מאד מעבר לחומר הלימודי. ידעת להיות נוקשה וביקורתי כשהיה צריך ובאותה מידה ואפילו הרבה יותר – מפרגן.

כיום אני במקום בו אוכל להתחיל לטפל בשיטת השער באנשים אחרים ולתת להם את מה שהוענק לי ושינה את חיי.

השער – שיטה מדהימה שנוצרה ע”י אדם מדהים יותר.

 

תודה ענקית שזכיתי להכיר אותך,

בהחלט אמשיך להיות בקשר בביקוריי בארץ

תודה גדולה מכל הלב.״

עתליה, אזור שרון

״אני מאמינה שכשמשהו עובד אין צורך להכביר במילים. זו שיטה שעובדת. פשוט כך.

שנים רבות למדתי וטיפחתי ארסנל של כלים, אמונות ושיטות להתפתחות ולצמיחה.

לפני כשנה התבדיתי ונוכחתי כי הידע המצוי בידיי לא מסייע לי לצאת מהמשבר אותו חוויתי באותה עת. הרגשתי שהקרקע נשמטת מתחת לרגליי, וכי כל הכלים שהיו בידיי ועזרו לי בעבר, הפכו לחסרי ערך עבורי.

במצב של שבר זה נחשפתי לשיטת השער.

 

התחלתי טיפול וגיליתי שיטה קלה, מדויקת, פשוטה ויחד עם זאת, כזו העובדת על הדברים העמוקים והמורכבים ביותר.

זמן קצר בלבד לאחר שהתחלתי את הטיפול, הרגשתי שאני במקום אחר.

מקום אוהב, מואר ונקי יותר מכל מה שהכרתי בעבר.

זו ההגדרה שלי לנס. וזו החוויה שלי.

 

אני ממליצה על השיטה הזו בכל לבי. היא באמת עובדת.״

נועה שטיין

״קודם כל תודה!!!!!!!

הגעתי אליך מרוסקת אבל עם רצון עצום לעמוד על הרגליים, לעבוד על הביטחון העצמי ולחזור להיות אני אחרי שנים של זוגיות שנבלעתי בתוכה מבלי ששמתי לב. היו לא מעט מחסומים לשחרר אבל איתך לא ויתרתי לעצמי והתמודדתי עם מה שנדרש.. סיימתי מחוזקת, עם אנרגיות חדשות וחיוביות, רגועה, שלמה.

הפידבקים האמיתיים הגיעו ממשפחה וחברים שראו את האדם שצמחתי להיות- אז נכון עבדתי קשה, באמת קשה אבל ההצלחה הזו ללא ספק גם שלך.״

עינב, צפון הארץ

״יוחאי שלום רב, אני אתחיל בתודה!!! על הדרך, ההכוונה והטיפול. 

 

הגעתי אלייך לפני שנה בערך, עם המלצה של חברה אבל בלי להבין יותר מידי - עם חוסר הבנה מדוע אין לי זוגיות מחד ומצד שני לשמוע כל הזמן את המשפט: ״איך בחורה כמוך עדיין רווקה״.

 

לזכותך ייאמר שהחיבור היה מידי ומהר מאוד נכנסתי לתהליך, והבנו יחד שקיימים המון חסמים אצלי. אז עם הרבה סבלנות, דיוק, הסברים על כל דבר שחוויתי, עבדנו על התחום.

 

ההפתעה עבורי הייתה שמטיפול בזוגיות יצאתי מחוזקת בהמון תחומים נוספים,תחושה שהמיקוד חזר לחיי. מהר מאוד תוך כדי טיפול הזוגיות הגיעה ויחד איתה הגיעו רק דברים טובים. 

 

אז המון תודה והערכה על הדרך הארוכה שעברנו במסע.״

מיכל גורן

״ליוחאי היקר!

כבר בפגישה הראשונה אתך הוקסמתי מהכריזמה בה ניחנת. השקט, יכולת ההקשבה, ההסתכלות בעיניים והרצון לעזור נגעו ללבי.

 

הכלים שהענקת לי תוך כדי עבודת על מנת להשיב לעצמי: “מה יגרום לי להיות יותר שמחה ומאושרת?” ואכן זה קרה!

בשנה האחרונה תוך כדי עבודה פשוט “נולדתי מחדש” רוב החסימות נפתחו, סימני שאלה נעלמו או קבלו תשובה, ציפיותיי קטנו ונעשו הגיוניות. שמחת החיים התעצמה, זרימה ואופטימיות מלווים אותי גם ברגעים שקשה וזה בסדר.

 

יוחאי תודה לך ולי

באהבה רבה וחיבוק ענק.״

אייל שויימר

״יוחאי, אשתדל לקצר ולתמצת ולהגיע למהות כמו שאפשר: שנים רבות חיפשתי ותרתי באמונה עיוורת שהפסיכואנליזה תהיה מזור לטראומות שחוויתי מגילאי הצעירים ,עד שהגעתי לטיפול אצלך וכמו שאתה יודע קרה מה שקרה יחד עם היכולות שלי....

 

היום לאחר הטיפול נעלם הסבל אני חי חיים נוחים כיפיים מרתקים וקסומים וממשיך עם התעסקותי בהיטק ויצירה, יש לי עוד דרך ארוכה לעבור מבחינת גוף ונפש במסע שלי אך למדתי שלהיות מושלם והמוח האנושי נמצא וקיים רק אצלי וזה חלק מהיקום; אתה פשוט עזרת לי לפתוח את העיניים לעיוורון שחייתי הרבה שנים.

 

מי יתן ותוכל לעזור לעוד הרבה אנשים להגשים את עצמם ללמוד לאהוב את עצמם לא לפחד לקחת אחריות ולהפוך מפצועים לשלמים בהצלחה ותודה.״

טלי, תל-אביב

״יוחאי היקר,

 

המכתב נכתב לו בראשי כבר כמה ימים בנוסחים שונים, והנה הוא עולה על הנייר הוירטואלי. זהו מכתב תודה גדולה ענקית ממני אליך, וגם אל כל מי שעזר לך לעזור לי ועזר לי לעזור לעצמי.

 

בטיפול אצלך למדתי כל כך הרבה דברים שהיריעה קצרה מלהכיל, ובה בעת למדתי שרוב מה שלמדתי לא כל כך חשוב, חשובה התמצית.

 למדתי גם שישנם אינספור דברים שאני לא יודעת, ויחד עם הסקרנות ללמוד אותם יש בי גם שקט גדול שיודע שמה שאצטרך ללמוד אלמד בזמן הנכון.

 

אני מודה לך מכל הלב על הכנות, הישירות, העדינות, הפשטות, החמלה, הקלילות, הרצינות, האמונה, ההבנה, חוסר ההזדהות, ועל היכולת לראות בי את מה שאני לא תמיד הצלחתי, ולעזור לי לראות את זה גם.

 

ועוד תודה גדולה, על העידוד להקרין את האור שלי בעוצמה ובניקיון, ועל העידוד לראות את אותו האור אצל האחר.

 

אני יוצאת מן הטיפול להמשך דרך ארוכה, ואני מרגישה שיש לי כלים לעבור אותה בהנאה , באומץ, בעירות, בפתיחות ובאהבה.

 

באהבה רבה, נתראה,

 

טלי״

זיו כהנוביץ׳

״תודה ליוחאי

איך אומרים תודה

למי שעזר להגשים חלומות ?

ששחרר עוצמות נסתרות ?

איך מודים על שנה

של התקדמות ופגישות

של בריאות ושקט נפשי ?

שגילה לי שהתודה היא בעיקר

לעצמי ?

פשוט תודה.״

מירי צח-טאיצ׳ר

״יוחאי אתה אחד המטפלים המצויינים שפגשתי. ועל כך מעידים כל כך הרבה מכרים שזכו לעבור אצלך תהליכי ליווי. מחזקת כל מילה וממליצה בחום לכל מי שרוצה לפרגן לעצמו.״

שי-לי טל

״יוחאי היקר, 

6 חודשים בהם הפקדתי את התודעה שלי בידך. 

בחרתי לסמוך, ולהשקיע את הזמן שלי בעצמי, בטיפולים איתך בזום. 

 

זה נוח, חשבתי לעצמי 

יחסוך זמן על הכביש, ויהיה יעיל במיוחד עבור שינוי דפוסים אשר מוטבעים בי מילדות, בתחילתה של זוגיות חדשה.

 

השיטה, לא הייתה ברורה לי, 

אך שם בדיוק טמון הפלא. 

הרפי את המיינד, אל תחשבי, שחררי את הגוף, עצמי עיניים, ובואי נשאל את הגוף מה הוא מרגיש. 

 

ובלי להבין, נזהה התנגדויות, ונשחרר אותם ממעמקי מערכת ההפעלה שלך, אומר יוחאי 

וכך קורה;) 

 

תודה לך, על תהליך שחשף בפניי את עצמי, מתוך החיבור לגוף ולכאב, והקשבה לידיעה הפנימית. 

 

הבעיות, לא נעלמו כאורח פלא 

אך הסבל מתחיל להצטמצם, ואת הכאב- אני מקבלת ;)

נותנת לו מקום כדי שיחלוף. וזה הרבה בזכות הטיפול איתך.

 

ההתמדה, המפגשים המיוחדים, ההקשבה שלך אליי, הרוגע, כמו גם השיעורים הקטנים בין הסיפורים לימדו אותי המון.

 

תודה לך🙏״

שלי, תל אביב

״יוחאי הציל אותי. 

כשהגעתי ליוחאי הייתי במצב קשה וסבלתי מאד- לא תפקדתי, הייתי בדיכאון ובסבל רב. 

בזכות הטיפול המסור ביותר של יוחאי וההשקעה שלו בי הצלחתי לצאת מהמצב שהייתי בו ולהיות בן אדם שמח,מאושר יותר,חזק יותר,רגוע יותר ומתפקד. יוחאי עזר לי לחיות שוב. 

 

יוחאי תמיד היה שם כשהייתי זקוקה לו, תמיד עזר כשאף אחד אחר לא יכל לעזור. הוא היה האור שלי בחשכה. 

 

לא הייתי יוצאת מהמצב שהייתי בו ולא הייתי היום במצב שאני היום בלעדיו.קשה לתאר במילים כמה שיוחאי עזר לי ונתן לי. 

 

תודה על כל רגע. ״

יעלי בזנר

״היי, יוחאי 

חשוב לי לשתף אותך בחוויות מהטיפול שעברתי אצלך. 

 

אני כבר הרבה שנים עוסקת בתחום הטיפול הטבעי ובמקביל להיותי מטפלת אני כמובן כל הזמן גם מטופלת במגוון של טכניקות ועם מגוון של מטפלים. הטיפול אצלך היה חוויה מאד עמוקה ומרגשת. 

 

אני חייבת לציין את השילוב (המנצח מבחינתי) של רגישות מאד גבוהה ועדינות רבה יחד עם חדות וישירות עמוקים שאפשרו לי "לא לברוח מעצמי", להסתכל לעומק ולראות את הדברים כפי שהם. היכולות המקצועיות שלך אפשרו לי לעבור תהליך מאד עמוק ולא פשוט בכלל תוך כדי המפגש ביננו, וכמובן שגם הרבה אחרי, בקלות רבה יחסית ועם מעט מאד חסימות והתנגדויות. 

 

אין לי ספק שזו הייתה ועודנה מתנה מאד גדולה שקיבלתי לחיי ועל כך אני רוצה להודות לך המון המון. זו גם ההזדמנות לומר ששפת האור היא טכניקה שאני ממליצה בחום לכל אחד להיחשף אליה ולחוות אותה. 

 

המון תודות, שוב 

 

בברכת אהבה גדולה ואור ״

וידאל, תל אביב

״כספורטאי שאינו מתאמן בצורה מקצועית מידי פעם תוקפים אותי כאבים בעיקר באזור הגב התחתון והברכיים. למרות הסקפטיות אותה גיליתי באותם ימים לגבי טיפולים אלטרנטיביים כאלו ואחרים החלטתי להגיע לטיפול אצל יוחאי ישראלי. 

 

הסיבה לטיפול הייתה כאבים עזים באזור הגב התחתון. 

 

ההמצאות בקליניקה של יוחאי מיד השרתה עלי אווירת רוגע ושלוה שהסירה מיד את מעטה הציניות שלי בנוגע לעניין. הטיפול ארך כ- 50 דקות שבהן שכבתי על מיטת המטופל ויוחאי ביצע את הטיפול בליווי מוזיקה מרגיעה ואותנטית.במהלך הטיפול חשתי זרמים באזור הגב , ועייפות נפלה עליי. 

 

בסיום הטיפול ההרגשה הייתה של התעוררות לאחר מספר מוגזם של שעות שינה, והגב הרגיש כמו לאחר עיסוי ארוך מידי, לאחר מנוחה של כמה דקות עברה התחושה בגב , ואותם כאבי גב תחתון נעלמו כלא היו, ביצעתי מספר תנועות על מנת ל"חפש" את הכאבים שנעלמו אולם הם אכן לא היו שם. 

 

הטיפול היה מצוין נעים ומועיל ומעל הכול מדהים שכן הייתה השפעה כה משמעותית וזאת ללא שום מגע.״

קרן, ירושלים

״זכיתי לקבל מיוחאי מספר טיפולים בנקודות שונות בחיי. מטבע הדברים, פניתי אליו במצבים בהם חשתי כי אוכל להסתייע במישהו נוסף בכדי להתמודד ולהתגבר על מה שניצב בפניי. יוחאי טיפל בי מרחוק, מקרוב ואף כתב לי גריד של שפת האור. בכל המקרים - חשתי בברור את עוצמת ודיוק עבודתו ואת השפעתה המבורכת. גריד של שפת האור שכתב לי התממש מהר ובדיוק. הייתי בעיצומו של תהליך רגשי מבלבל והגריד סייע לי לקבל את הבהירות שביקשתי ולפעול באופן הטוב ביותר עבורי באותו מצב. 

 

בטיפולים האנרגטיים - מרחוק ומקרוב - יוחאי הקפיד להיות "צינור" נקי של האנרגיה שזרמה דרכו. האנרגיה הממוקדת שהעביר לי חיזקה אותי ונתנה לי את הריפוי והתמיכה שביקשתי. 

 

בעקבות ההתנסויות החיוביות שהיו לי עם יוחאי - שלחתי אליו גם את אמי לטיפולים והוא עזר גם לה מאד. 

נפגשתי עם מטפלים רבים בחיי. כמטפלת בעצמי אני אפילו בררנית יותר בבחירת המטפלים שלי. אני יכולה לומר בפה מלא כי יוחאי הינו מטפל עוצמתי, אך יחד עם זאת אנושי ואכפתי.״ 

טובה בסקין

״כמי שלא מפסיקה ללמוד ולהעשיר את עולמי הרוחני באין סוף טכניקות ושיטות טיפול,

שיטת ה"שער" היא פלא במלוא מובן המילה, היא קלה ופשוטה ליישום וקורים בה ניסים,

יוחאי הינו מורה , מטפל ומדריך רוחני מהשורה הראשונה ולא אחטא לאמת שהוא אחד הטובים שפגשתי.

אני ממליצה בחום להתנסות בחווית “השער״.״

סיגל שוקרון

״יוחאי יקר

.תודה גדולה על הכל

על מי שאתה, על מה שאתה ועל מה שבחרת להביא למין האנושי

.מעריכה מאד מאד״

סיגל שוקרון

״יוחאי יקר

.תודה גדולה על הכל

על מי שאתה, על מה שאתה ועל מה שבחרת להביא למין האנושי

.מעריכה מאד מאד״

מרגנית, אזור צפון

״יוחאי, זה זמן שחושבת מה לכתוב ואיך להביע את תודתי. אז בנוסף לרבי מפשיסחא עם שני הפתקים בשני הכיסים, היה גם אחד, קיקרו, שאמר: “הכרת תודה היא לא רק המידה הנעלה ביותר, היא אם כל המידות האחרות”.

 

תודה יוחאי, בלב רחב ומלא. אתה ממשיך ללוות אותי בדרכי. תודה!״

ארז ק׳, רמת השרון

״הגעתי ליוחאי בתקופה לא קלה בחיי, הרגשתי תקוע בכמעט כל אספקט. הייתי די סקפטי אבל עם רצון לנסות משהו חדש - לא עוד רייקי והילינג וכו', זו הייתה הפעם הראשונה שנפגשתי עם השאמניזם ושיטות הריפוי והשינוי שהוא מציע והחלטתי לתת לזה צ'אנס. 

 

הסקפטיות פחתה במקצת מיד עם הפגישה הראשונה עם יוחאי. צריך לפגוש את יוחאי ולהיות במחיצתו כדי להבין - השקט, האינטגריטי, הרגישות, החוכמה הצנועה, הביטחון והמחויבות שהוא משרה. משהו באנרגיה סביבו שונה, קשה להסביר את זה במילים. אהבתי גם את הצירוף של אחד עם רגליים על הקרקע שקורא אותי היטב ומצד שני אחד שאמורים להיות לו כלים חזקים של שפת האור מעבר לכלים פסיכולוגיים שכבודם במקומם מונח. 

 

הסקפטיות התפוגגה לה עם הטיפול, פשוט עברתי שיעורים מוחשיים, חלקם לא קלים, וראיתי תוצאות ממשיות, דברים שלא הצלחתי להזיז במשך שנים פתאום נפתחו. במהלך הטיפול, יוחאי בנה לי שני גרידים שהיו מאוד אפקטיביים ועברתי טיפולים אנרגטיים. 

 

אני חב תודה עצומה ליוחאי ולשפת האור. ״

א״א, אשדוד

״ברצוני להודות ליוחאי ולהגיד תודה על הטיפולים המסורים מרחוק אני בחור צעיר בגיל 24 הייתי במשבר נפשי קשה מאד וביטחון עצמי ירוד וללא שימחת חיים וללא רצון לכלום מאז שהכרתי את יוחאי המלאך הישתנו חיי לטובה יוחאי עשה לי מספר טיפולים מרחוק והוא פתר לי את הבעיה הרפואית שלי לחלוטין

 

היום אני מלא שימחה ומאושר מכל שניה ויש לי המון ביטחון עצמי מופרז ואני פשוט לא מעכל איך הישתנתי מקצה לקצה אני מודה לבורא עולם ששלח לי שליח שירפא ויעזור לי ושנתן לי ליזכות להכיר את יוחאי 

 

אני רוצה להודות לך גם יוחאי על כל הטיפולים החזקים שהרגשתי בהם אני מודה לך מכל הלב שלי אתה מלאך בעניי ותמשיך לעזור ליהודים בארץ ישראל אתה בן אדם ניפלא ומלאך תודה תודה יוחאי ישראלי עזרת לי המון בכבוד רב אא... ״

א׳ מקונט

״רציתי להגיד לך תודה על הטיפול מרחוק היה פשוט מדהים,אני הייתי פעם אחת אצלך אבל הטיפול מרחוק היה שונה ,הרגשתי את ת'זה ממש פשוט אין מילים.ורציתי לאחל לך בהזדמנות שנה טובה ומבורכת ושתמשך לעזור לאנשים.״

בלה פינץ

״ליוחאי איש יקר ואהוב.

 

רציתי להביע בפניך את מלוא הערכה על היחס המבין,

והאוהב, וטוב הלב,על הרכות הנתינה,השיתוף וההבנה,הרגישות והליטוף,

והידע המדהים שיש בך,הלימודים אתך בתטא הילינג  1-  ו  -2 היו ללא ספק

התקדמות להבין עוד תהליכי חיים בתוכי,אני מקווה שנפגש בשעורי הקנדוליני

 

מאחלת לך שנה של אושר ובריאות.״

יורם גלבשטיין

״ליוחאי היקר, תודה תודה על האיזון האנרגטי לך ולאנרגיית הרייקי האוהבת והמופלאה. הרגשתי זרימה חזקה ברגליים שעלתה אל הגוף והיתה מדהימה! . בקרוב ניפגש ברייקי 3,אתה זוכר שאני מחכה להודעה ממך עלתאריך.

שוב תודה,

יורם גלבשטיין״

לילי ודקלה

״יוחאי שלום 

אנו רוצות להודות מקרב לב, על הטיפול המסור שקיבלנו אתמול בערב, היה נפלא. 

הטיפול אמנם התבצע מרחוק אך התחושה היתה שאנו נמצאות אצלך בקליניקה בטיפול אישי. האנרגיות הורגשו ממש ברמה הפיזית. 

תבורך משמים. 

תודה רבה, 

לילי ודקלה״

דניאלה

״האיזון האחרון שקיבלתי לפני שבועיים היה מדהים. מאז אני מלאת אנרגיות ולא מפסיקה להיות בעשייה, מחכה בציפייה ליום ראשון הזה לאיזון הבא,

תודה רבה :)

שבת שלום ומבורך,

דניאלה.״

אינה

״בוקר טוב יוחאי

 אתמול עברתי את האיזון שעליו צרפתי את הורי 

בתור מטפלת לא ידעתי מה אני הולכת לחוות לכן 

זרמתי מה שיהיה יהיה ואכן כך היה 

הרגשתי חום בכל הגוף ובעיקר באזור העין השלישית אך המחשבות הטורדניות של חיי היום יום לא הרפו למרות שניסיתי לשחרר אותם בלילה התעוררתי והתחלתי להרגיש ריחות מוזרים וכמו כן לחלום הורי הרגישו חום במקומות הבעיתיים 

אבי באזור ברכים ואימי באזור הריאות

 

אנו מודים לך מאוד״

Slide1.JPG

Serge Rogasik - CEO Kensing, USA

We spend hours listening to spiritual leaders, reading, meditating, or swiping through personal development posts, as we long for enlightenment and personal success, and yet, when it comes to team development, we are convinced that a 3-days workshop and a cooking class will do. Teams are collections of individuals with their strengths, weaknesses, memories, and wounds. Aligning purpose, execution and emotions in a team is one of the most difficult tasks facing any leader.

 

Yohai has been a mentor, a coach, and a friend for many years, advising me on topics as diverse as personal growth, family relations, team building or preparing for difficult Board of Directors meetings. Yohai is an exceptional human being. His very unique background, from a kibbutz uprising to an early education and career in corporate HR created a powerful backdrop for his second career as a lifelong student of human spirituality, from  Judeo-Christian roots to shamanism, Zen philosophy and Buddhism. This has led him to develop a very unique and personal methodology which is now used by thousands of individuals around the globe, in the most difficult situations.

 

Yohai’s instinct, advice and coaching has been instrumental in my career, helping me succeed in my enterprises and, just as importantly, guiding through difficult times. Yohai’s counsel and cognitive reframing modality is of extraordinary value for whomever wants to leverage the power of consciousness in high-performing teams. A wonderful man. Rare.

  • Black Twitter Icon

Jorge Gil, 

The thing that surprised me the most by working with Yohai is that I discover a lot of un-conscious commitments that I made with myself. These commitments affect what I do, how I feel, what I think, how I treat others. Many times what I decided in the past no longer makes sense or does not serve a purpose in my life. 

  • Black Twitter Icon

AG&AG, USA

My husband and I have greatly benefitted in our professional life from Yohai’s wonderful meditation and life coaching sessions. They’re very inspiring and life affirming. His healing techniques are absolutely unique and extremely effective. 

We both believe we’re in a better place personally, professionally and financially due to his great help and we wholeheartedly recommend Yohai to anyone in need of a similar assistance.

  • Black Twitter Icon

Golpar Parvardeh, Skocholm

"One of the most transformative experiences of my life. With the help of Yohai and the Gate I have changed my life to depts, widths and heights that I previously could not even imagine. I highly recommend this investment as it spreads ripples not only within oneself but also in relationship to other people, life and surroundings.

The Gate has helped me to build a stronger contact with my own power and the impacts have been instantly perceived. Until today consistent as the modality generously offers self-healing, work and wisdom from within oneself.

The online therapy sessions with Yohai have been equally as rich to me as the clinic ones. I have participated in them both. The Gate is truly a tool for making the world a better place. Bringing forward honesty, clarity, authenticity and resolution in all aspects of life. At least from my experience.

Thank you Yohai for your generosity, honesty and intelligence. "

bottom of page