top of page
man-writing-clipboard-group-therapy-sess
קורס הכשרת מטפלים (מאפשרים)
בשיטת השער

- רוצים לקבל כלים ויכולות חסרי תקדים שיקפיצו את היכולות שלכם לעזור למטופלים ו/או למתאמנים  שלכם בצורה דרמטית?

- מעונינים להתפתח באופן אישי ולחוות ״קפיצת גדילה״ כבר במהלך הקורס?

אם כן, נראה שהגעתם למקום הנכון!

השער היא תפיסה ומתודולוגיית טיפול  חדשנית, עמוקה והוליסטית שמוכוונת תוצאות. שיטת השער מיועדת גם לעבודה עם לקוחות וגם לעבודה עצמית. התהליכים בשיטה פועלים בו-זמנית על מספר רבדים שמהווים את מה שאנחנו מכנים ״בן/בת אדם״: גוף-נפש, רוח, אנרגיה, מודע, תת-מודע ועל מודע. השיטה באה לעולם בדצמבר 2010 אחרי שנים של פיתוח. שיטת השער מתוארת על ידי מטפלים מדיסציפלינות מגוונות שהוכשרו בה כ-"פריצת דרך" או כחוליה החסרה" בעולם הטיפול.
 

בקורס תלמדו את תפיסת העבודה של השער וסדרה של טכניקות וכלים פורצי דרך הנלמדים באופן מקיף ויסודי. כלים וטכניקות שמיועדים לאפשר למטפל לעקוף קשיים ולהגיע אל מאחורי הקלעים של המטופל: אל מנגנוני ההגנה, הדפוסים, ויתר ההשפעות הבלתי מודעות ברובן, שמכריעות כיצד יראו חייו.

ברמה האישית, לימודי השער במהלך הקורס ואחריו נועדו לאפשר לכם להתחבר לעוצמה הפנימית שלכם, לנקות את מכאובי העבר, לרפא את מערכות היחסים שלכם עם עצמכם ועם הקרובים לכם, ולנתץ את תקרות הזכוכית שמגבילות אתכם ושומרים אתכם רחוקים מטבעכם האמיתי, כלואים באזור חיים מצומצם.

למי מסלול הכשרת המאפשרים של שיטת השער מתאים

המסלול מיועד למטפלים רגשיים, למטפלים אלטרנטיביים מדיסציפלינות שונות ולמאמנים אישיים ועסקיים.
בכלל זה (אבל לא רק): פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, פסיכותרפיסטים הוליסטיים, מטפלי גרינברג,  התמקדות, האונופונופונו, מטפלים בשיטת העבודה של ביירון קייטי, מטפלים באמנות, תטא הילרים, מדקרים, הומאופתיים קלאסים.  
בוגרי המסלול יקבלו את כל הידע והמיומנויות שדרושות על-מנת ליישם את השיטה בהצלחה בפרקטיקה שלהם  ולא פחות חשוב, גם בחיים האישיים. 

* במקרים מסוימים תישקל מועמדות גם של אנשים שאינם מוסמכים לטיפול באף שיטה, אך מעוניינים לקבל הכשרה מקיפה בתפיסת הטיפול החדשנית של שיטת השער ובטכניקות המתקדמות שלה, לעבור פרקטיקום ולקבל הסמכה .

פגישת היכרות ובדיקת התאמה הדדית

עם כל מועמד/ת יקיים יוחאי ישראלי פגישה אישית בזום לצורך מענה לשאלות ובדיקת התאמה הדדית. במידה שמסלול זה מדבר אליכם, מוזמנים לשלוח אלינו הודעה או למלא את הטופס.

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.

זה עובד.

​תודה רבה על זמנך ועזרתך.

 

אני ממליץ על השיטה לכולם.

פשוט עשו זאת. זה עובד.

אילן שיינפלד 
סופר ומשורר

המדהים בשיטה זו... הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

אודטה שוורץ
מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

מסגרת הקורס

מסלול המטפלים בשיטת השער מהווה את המסגרת המקיפה ביותר להכשרת מאפשרים בשיטה. המסלול מתפרש על פני 20 מפגשים בני 4.5 שעות כל אחד ומפגש חגיגי מסכם. כל זה נעשה במסגרת קבוצה אינטימית שמטפחת יחסי חברות תומכים, מכילים ומעצימים.

מיקום ומועדי הלימוד


מיקום

הקורס יתקיים בסטודיו נעים ומואר ליוגה בקיבוץ עין שמר. 
 

לוח המפגשים

הלימודים יחלו ביום שני ה- 9 בספטמבר 2024  ויסתיימו במרץ 2025.

במסגרת מפגשים שבועיים בימי שני בין השעות 09:30-14:00.

 

חלק א׳ - המפתח לשער שבתוכנו - לימוד השיטה לעבודה עצמית 

 

ספטמבר 2024: 9,16,23,30

אוקטובר 2024: 7,14

 

חלק ב׳  - המשך ההכשרה המקצועית לעבודה עם אחרים בקליניקה (אפשור)

 

אוקטובר: 28 (ב- 21 לא יתקיימו לימודים עקב חוה״מ סוכות)

נובמבר 2024: 4,11,18,25

דצמבר 2024: 2,16,23,30

ינואר 2025:  6,13,20,27

פברואר 2025: 3,10,17,24

סיום קורס: 3 במרץ 2025

 

ימים מרוכזים: על-מנת לשמור על גמישות ויכולת התאמה לארועים שפוקדים אותנו בישראל,

במידת הצורך, נבחן אם לקיים  1-3 ימים מרוכזים בני 8 שעות שיתקיימו בימי שני או שישי.
במידה שיתקיימו מפגשים כאלה,  יתקצר משך הלימודים בהתאם.

 

הסטאג׳

לקראת השליש האחרון של המסלול תוכלו להתחיל סטאז’/פרקטיקום בליווי צמוד שלנו. לעומד בהצלחה דרישות הקורס והסטאז' תוענק תעודת הסמכה כמאפשר/ת מוסמכ/ת בשיטת השער. הסטאג׳ כולל 2-3 תהליכי אפשור מלאים בני 12-15 פגישות כ״א.  

על הקורס בקצרה

במהלך הקורס נעשית עבודה רבה על התניות, משקעים רגשיים, אמונות ודפוסים מגבילים שאינם משרתים. כתוצאה מכך, מרחב פנימי של יותר קבלה ואהבה עצמית, עוצמה פנימית ויצירתיות מקבלים מרחב ותנאים מתאימים להיפתח. ככל שיותר תתרגלו ותעמיקו בעבודה עם שיטת השער, כך ימשיך מרחב זה להתפתח ולגדול. חשוב לציין בהקשר זה כי כל הטכניקות של השער מתאימות הן לעבודה עצמית והן לעבודה עם מטופלים/מתאמנים. ההתנסות שלכם בעבודה עצמית ובתוצאותיה במהלך הקורס יחד עם התרגול הרב בזוגות חיוניות בהכשרה שלכם לתפיסתנו ומקבלות דגש.

חוויות מהקורס ומהפרקטיקום
ואיך זה השפיע על החיים האישיים ובקליניקה

השער פועלת בצורה הוליסטית, מקיפה ומכוונת תוצאות. המתודולוגיה של השער תוכננה כך שתפעל מתוך סנכרון מלא על ארבע הרמות שבאדם: מודע, תת-מודע, הרמה האנרגטית והעל מודע.  השער מביאה אל עולם הטיפול וההתפתחות העצמית מהפכה של ממש (וזאת, להבדיל ממחזור ואריזה יפה  של ידע וטכניקות שנלקחו משיטות מוכרות).  לצד החדשנות של השער הן בתפישה והן במתודולוגיה, מיינדפולנס/קשיבות מהווה עמוד תווך משמעותי בתוכה.
 

בקורס המאפשרים תעברו חניכה אנרגטית, שתעניק לכם/תחבר אתכם ליכולות בלתי רגילות. תלמדו ידע ייחודי ותתרגלו על עצמכם ובזוגות כלים מתקדמים אך פשוטים ליישום. השער פותחה במטרה לאפשר תהליכי שינוי עמוקים מאד ומהירים שנעשים בצורה מתודולוגית וממוקדת. בשל הדרך ההוליסטית שבה נעשה כל שינוי או ריפוי, הסיכוי לרגרסיה או למשברי ריפוי פוחת בצורה דרסטית.

13 שנים של ניסיון מצביעים על הדבר הבא: הסינתזה בין ניסיון החיים שלכם והנסיון והידע המקצועי שצברתם לבין התפיסה החדשנית של השער והמתודולוגיה הפשוטה ליישום מהווים שילוב מנצח! אנחנו בטוחים שגם במקרה שלכם, שילוב זה יאפשר לכם קפיצה של ממש ביכולותיכם ובשביעות הרצון, הן בפרקטיקה שלכם מול לקוחת והם בחיים הפרטיים. גם אתם וגם המטופלים/המתאמנים שלכם לא תוכלו להישאר אדישים לכך.

מדוע כדאי לכם לקבל הכשרה בשיטת השער, אפילו אם אתם מטפלים מנוסים מאד?

כמה עקרונות מרכזיים של שיטת השער

למערכת ההפעלה האנושית (המתפעלת, בין השאר, את הגוף הפיזי, את הגופים האנרגטיים וזרימת הצ'י ואת התת מודע)  יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש, ולכן היא שתדע לעשות את השינוי הפנימי המבוקש בצורה הכי מדויקת והכי שלמה. במערכת ההפעלה האנושית רשומה כל חוויה או אמירה, וברבות השנים אלו מותירים בה משקעים, פחדים או דפוסים שבמקרה הטוב אינם משרתים.

באמצעות התממשקות אל מערכת ההפעלה ניתן להורות למערכת לבצע שינויים רגשיים, מנטאליים, אנרגטיים ופיזיים. את יכולת ההתממשקות הזו תקבלו בתהליך לימדה וחניכה אנרגטית.

מערכת ההפעלה האנושית היא שעושה את השינוי החיובי. הידע של מערכת ההפעלה  הוא הידע השלם והמקיף ביותר שיש בנמצא.

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות פנימיות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע - כלא נעים או כמאיים. פרשנות שנשענת על התניות, אמונות, מבנים מנטאליים ובגדול – על חוויות חיים שלי ושל אנשים אחרים.

לשם זיהוי וטיפול בכוחות המתנגדים ויצירה של כוחות תומכים בשינוי המבוקש פיתח יוחאי ישראלי את "מודל ניהול הכוחות באדם" המהווה עמוד תווך בשיטת השער.

כל שינוי בשיטה ייעשה בתיאום עם כל ה"קולות הפנימיים". כלומר, בתיאום עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי.

במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו"לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי. כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי ייווצרו. רק כך תוכל  המערכת, המודע והתת מודע, ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

כל שינוי נעשה בתיאום ובסינכרון בין המודע, העל-מודע ותת-המודע 

כעת, לאחר שהקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת (התת מודע) לעבודה פנימית ממוקדת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה במצב ערנות. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי. המדובר בשלב ראשון. מלבד תהליך זה נדרשות כמובן נקיטת פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

רק כשמושג סנכרון מלא בין הרצון האמיתי של האדם לבין תת המודע שלו, המערכת כולה מתגייסת כדי להשיג את השינוי שאתם באמת רוצים להשיג. בכל מקרה אחר המערכת תהיה אדישה במקרה הטוב, או שתתנגד ותחבל במקרה הפחות טוב.

תמיכה מלאה ובלתי מסויגת של המערכת בשינוי מאפשרת עוצמה ומיקוד ומפחיתה סיכוי לרגרסיה

תכני הקורס 

הקורס כולל חלקים תיאורטיים ותרגול רב על-מנת לאפשר הן הבנה והן מיומנות מעשית רבה ככל הניתן. מטרת הקורס היא להקנות ידע כיצד לגשת ולעבוד עם מגוון נושאים שעולים בקליניקה. 

1. טיפול עצמי והתפתחות אישית

אנו מאמינים כי לפני שתוכלו לטפל באחרים, חיוני שתחוו בעצמכם את השפעתן של הטכניקות הנלמדות, ותעברו תהליך משמעותי של צמיחה אישית. בלא שתחוו על בשרכם ותבחנו את השפעת השער על חייכם שלכם – ישאר כל המידע שתלמדו בגדר 'ידע יבש' וההטמעה שלו על ידכם אצל אחרים, יהיה חלקי וללא הבנה אמיתית לעוצמתה של השיטה.

מסיבה זו, במהלך הקורס נעודד אתכם ליישם את הטכניקות והתפיסות שתרכשו על חייכם שלכם: על הדרך בה אתם פועלים ומגיבים בסיטואציות שונות, על תחומים בהם אתם חווים קשיים או חסמים ועל נושאים אנרגטיים ופיזיים.

בשל כך, בחלקו הראשון של הקורס תלמדו טכניקות לעבודה עצמית בשיטת השער ותתרגלו עבודה עצמית על מטרות שונות ומדידות שתגדירו כרצויים להשגה עבורכם.

 

2. זיהוי האוטומט שבתוכנו ובאנשים סביבנו

ברגע האמת, אנחנו נוטים לפעול באופן אוטומטי וחוזרים על הטעויות שלנו. האוטומטיות בה אנחנו פועלים איננה טעות ומשרתת אותנו היטב בחלק גדול מהמצבים. יש לדפוס החוזר יתרונות הישרדותיים מובהקים של חסכון במשאבים, והיא מספקת תגובות מהירות על-סמך ידע קודם. מסיבה זו, אנחנו (כן, גם המודעים שבנו) מנוהלים בצורה אוטומטית למדי רוב הזמן. לכן, אנו נוטים לחזור על אותם דפוסים של חשיבה רגש והתנהגות. האוטומטיות והיעדר הנוכחות הקשובה ב'כאן ועכשיו' מסבירה מדוע "טעות לעולם חוזרת". גם אם נבין היטב את עצמנו ונדע מה מפעיל אותנו, ברגע האמת, לרוב איננו נוכחים ב'כאן ועכשיו' והדפוסים מוסיפים לנהל אותנו.
בקורס תלמדו ותתרגלו כיצד להיות נוכחים ברגע הזה (להבדיל מלפעול על אוטומט), וכיצד לשנות בצורה יסודית ומהירה את הדפוסים שמנהלים אתכם ואת המטופלים שלכם.
במהלך הקורס תפגשו בזמן אמת את הדפוסים הרגשיים והמחשבתיים שקובעים איך תרגישו ואיך תתנהלו עם עצמכם, בתוך יחסים בין-אישיים, במערכות היחסים שלכם, ואל מול מטרות שבכוונתכם להשיג בחיים. תחוו את הדפוסים שלכם ושל התלמידים שעמם תעבדו ב"לייב", כפי שהם פועלים בסיטואציות אמיתיות בחיים.

 

3. עבודה עם הכוחות הפנימיים והרגלי המחשבה והרגש שמנהלים אותנו ואת המטופלים שלנו

אמרה רווחת קובעת שמודעות לבעיה והבנה כיצד היא נוצרת זה כבר מחצית מהדרך לפתרון הבעיה. נסיוננו מלמד שאמרה זו, לכל הפחות, היא אופטימית מדי. נתחיל בעובדה לפיה הקונספציה שיש שורש אחד לבעיה או מספר שורשים מצומצם לבעיה או סימפטומים כלשהם פעמים רבות לא עומדת במבחן המציאות.  לעיתים קיימים שורשים רבים ובנוסף, תמיד מתקיימת אינטראקציה מורכבת ביניהם שהמוח המודע לא מסוגל או לפחות מתקשה מאד להבין. 

 

עד כמה שמודעות חשובה, היא רק חלק קטן מהפתרון. לכן, תלמדו להכחיד, או לשנות בדרך פשוטה, יסודית ומהירה את אותם דפוסים שלא משרתים אתכם, תלמדו לנהל את הכוחות הפנימיים שמונעים שינוי ומייצרים תקרות זכוכית ולא תומכים או אף מתנגדים לשינוי או לריפוי שאתם מבקשים לעשות בחייכם או בחיי המטופלים שלכם. כל זאת מבלי  הצורך לחטט בילדות ולנבור בפצעים רגשיים שלא לצורך.
 

4. היכרות עמוקה עם עצמכם  

"מי אנחנו בכלל/באמת?" מעבר למראה ולתכונות האופי, ההישגים, הדפוסים שלנו? מעבר לאותם דפוסים, תפגשו במהלך הקורס את מי שאתם – מבעד לסיפורים, לידע ולהגדרות שיש לאחרים או לכם על עצמכם. תקבלו גישה ומפתח כדי להתחבר אל הטבע האמיתי שלכם, ותזכו לחוות את השלווה והאהבה שההיכרות הזו מספקת.

במהלך המסע תתחברו לעוצמה הפנימית שלכם, ותיווכחו בעצמכם שאין די במודעות עצמית כדי לעשות שינוי עמוק ויציב. מה שדרוש זה להכיר את הכוחות שמנהלים אתכם בכל רגע ורגע וללמוד להיות המאסטר שלהם. אותה נוכחות שלווה וחומלת מהווה את הבסיס המאפשר של מטפלים בשיטת השער.

מסיבה זו, תלמדו על הכוחות הלא מודעים באדם ותזהו כיצד הם מייצרים דפוסים מגבילים וחסימות של ממש בהשגת מטרותיכם. כן תלמדו כיצד לשנות את הדפוסים המגבילים ולהסיר את החסימות בצורה שיטתית ומהירה. תלמדו להשקיט את הביקורתיות והשיפוטיות שיש לכם כלפי עצמכם וכלפי אחרים, ותתחברו לשקט ולאהבה שנמצאת בתוך כל אחד ואחד מאתנו. כל זה תלמדו לעשות כמובן גם עם מטופלים. 

5. עבודה עם מטופלים

בהמשך הקורס, נתרגל עבודה מול מטופלים (מודרכים, כפי שהם נקראים בשיטת השער). בשלב זה תלמדו את הדרוש לכם לדעת על-מנת לסייע לכל מי שיגיע אליכם. תתרגלו שעות עבודה רבות בזוגות עם תלמידים אחרים כשאתם מתחלפים בתפקידים – פעם תהיו המטופל (המודרך) ופעם המטפל (המאפשר). גם בתרגולים אלה תוכלו להתמקד בעבודה בנושאים מהיום יום שבהם דרוש לכם שינוי בחיים או ריפוי.

 

6. הסמכה וסטאז'

סטאז':  לקראת  המסלול תוכלו להתחיל סטאז’/פרקטיקום בליווי מורה מוסמך לשיטה. לעומדים בדרישות הקורס והסטאז' תוענק תעודת הסמכה לטיפול בשיטת השער. הסטאג׳ כולל 2 תהליכים מלאים עם 2 מודרכים בליווי צמוד של יוחאי ישראלי ושל הצוות.

יוחאי ישראלי

מפתח שיטת "השער", מלווה תהליכי שינוי עמוקים, מכשיר מטפלים, מנחה קבוצות, מאמן אישי וניהולי-ארגוני  ומרצה. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני (M.Sc) בהצטיינות בהתנהגות ארגונית. 

במשך למעלה מ-20 שנה חקרתי ופיתחתי תהליכי מודעות עצמית, התפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי. למדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי מובילים בארץ ובעולם. 

במהלך השנים ליוויתי והדרכתי  אנשים מישראל ומהעולם באופן אישי ובקבוצות. בנוסף, הכשרתי מאות מטפלים בשיטת "השער" ובשיטות אנרגטיות-רוחניות המתמקדות בשינוי דפוסים, בעבודה אנרגטית לריפוי, בעבודה רגשית-מנטלית וביצירת מציאות מיטיבה.

קרדיט נמוך_edited_edited_edited.jpg

נושאי הלימוד בקורס (כל מה שתלמדו יתורגל על-ידכם לאורך כל הקורס)
 

 • תיאוריה ופרקטיקה של ניהול הוליסטי של כוחות באדם  Total Forces Management - לימוד של ניהול הכוחות המודעים והלא מודעים שקיימים באדם בהקשר של שינוי ספציפי (השגת מטרה/ריפוי/שינוי דפוס התנהגות וכיו״ב). TFM פותחה על-ידי יוחאי ישראלי  ועומדת בבסיס תהליכי העבודה בשיטת השער.

 • כיצד ומדוע מערכת ההפעלה האנושית מתנגדת לרצונכם המודע. מדוע וכיצד מחבלת או מונעת מכם להשיג את המטרות שאתם רוצים להגשים או את השינוי המיוחל לעצמכם ו/או בחייכם. 

 • כיצד מאבחנים ומסירים את החסמים לריפוי, שינוי דפוסים והשגת מטרות.

 • יצירה, הטמעה ומימוש של התגלמויות (Embodiments) - מציאות רצויה לאדם (מציאות ׳פנימית׳ או בעולם). זאת תוך ניהול כל הכוחות הפנימיים הרלוונטים לשינוי לצורך תמיכה, הזנה וקיום שלו לטווח ארוך בחיי האדם - תמיכה מלאה של כל רמות המודעות בשינוי. דרך העבודה ההוליסטית הזו שייחודית לשיטת השער מפחיתה למינימום את הסיכוי לריגרסיה שמוכר בעולם הטיפול.

 • כיצד ליצור מצב בו כל הקולות (מודעים ולא מודעים כאחד) תומכים בשינוי/ריפוי/השגת מטרה שאנחנו רוצים ליצור.

 • קבלת חניכה אנרגטית לעבודה בשיטת ״השער״. חניכה להפעלה וחיבור ליכולות פוטנציאליות שקיימות בבני האדם. החניכה תאפשר לכם חיבור ויכולת עבודה עם ׳מערכת ההפעלה׳ האנושית, הפעלת אנרגיות באמצעות רצון בלבד ועוד.

 • ההשפעות ההדדיות (אינטראקציות) בין  חשיבה, רגש, אנרגיה ותת-המודע וכיצד להשתמש בידע זה לצורך עבודה יעילה.  

 • לימוד ותרגול מתמשך במדיטציית מיינדפולנס ומדיטציית זן (קשיבות) ונוכחות חומלת וצלולה.

 • יישום טכניקות השער הנלמדות בחיי היום-יום (בזירת העבודה, בזירה המשפחתית, ובמערכות היחסים שלכם עם עצמכם ועם אחרים).

 • טכניקות מתקדמות לשינוי הרגלים אוטומטיים מזיקים של חשיבה, הרגשה והתנהגות.

 • תרגול מדיטציות ייחודיות (מירוק המראה, מדיטציה לשלום פנימי ועוד) לניקוי של משקעים רגשיים, יצירת שלווה ושלום פנימי ותודעה צלולה יותר.

 •  טכניקות ממוקדות לשינוי דפוסים אוטומטיים שמרוקנים אותנו מאנרגיית חיים ומשמחה והטמעת הרגלים מועילים לאושר ולחיות.

 • כיצד לייצר כוחות לא מודעים, שיעבדו עבורכם ו/או עבור מטופליכם/מתאמניכם לצורך השגת מטרות (גם בשינה).

 • כיצד להפחית מחשבות שליליות שמחלישות אותנו.

 • כיצד עוצרים את המעגל השלילי של מחשבות מאמללות-רגשות מאמללים-סטרס וכיצד עובדים על שורשיו כדי שיחוש/יעלם.

 • עבודה ממוקדת על פחדים וסטרס.

 • כיצד להכיל רגשות מאמללים וכיצד להפחית את הישנותם.

 • עבודה ממוקדת על נושאים ומטרות ספציפיים שחשוב לכם לשנות בעצמכם או בחייכם.

 • ששת מחוללי הסבל הראשיים ומחולל הסבל הראשוני שמרחיקים אותנו מטבענו האמיתי וגורמים לנו סבל ובעיות בחיים.

 • עבודה ממוקדת בהחלשת השפעתם השלילית של מחוללי הסבל הראשיים על ה- Well-Being שלנו.

 • הכוחות הפועלים ׳מאחורי הקלעים׳ של סשן בשיטת השער.

 • התעמקות באמת הפנימית ופרשנות ׳מערכת ההפעלה׳ למצבי חיים שונים.

 • טכניקות לשיפור זרימת הפראנה/צ׳י בצ׳קרות ובמרידיאנים וטכניקות להזנה אנרגטית ולהעלאת רמת אנרגיית החיים הזמינה .

 • טכניקות לשינוי אמונות בהתבסס על היכרות המערכת את עצמה.

 • טכניקות לביטול החלטות, נדרים, שבועות וההסכמים לא מודעים מכל תקופות החיים.

 • טכניקות לעבודה רגשית-מנטאלית.

 • כיצד להשתמש בהתגלמויות (Embodiments) בחיי היום יום שלנו על מנת לעשות את החיים קלים ומספקים יותר.

 • סטאג׳ - לקראת השליש האחרון של הקורס תוכלו להתחיל סטאג׳ בליווי שלי ושל הצוות. 

ההשקעה שלכם

 

תרגול בין המפגשים

בין מפגש למפגש (בחלק מהמפגשים) תקבלו משימות לתרגול.

חלק מהמשימות הן לעבודה עצמית וחלק נועדו לתרגול בזוגות ויוכלו להיעשות פנים אל פנים או בזום.  

יש לקחת בחשבון בין שעה לשעתיים לתרגול בין המפגשים. 

מחיר הקורס
 

מחיר הקורס: עומד על 13,500 ש״ח. מחיר זה כולל בתוכו גם את הסטאג׳.
 

הנחה בהרשמה מוקדמת: בהרשמה מוקדמת ניתנת הנחה משמעותית של 1500 ש״ח!

ההנחה ניתנת למי שירשם וישלם מקדמה בלתי חוזרת של 1500 ש״ח.


תנאי תשלום: ניתן לשלם בעד 9 תשלומים ללא ריבית והצמדה בכ״א.

מעוניינים לדבר אתי ולבחון ביחד האם הקורס מתאים לכם?
התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי

bottom of page