top of page

הדמיית הילה ב-LIVE ובתלת ממד באמצעות המערכת המתקדמת בעולם

רוצים לראות את ההילה ומרכזי האנרגיה שלכם ולהבין מה זה אומר על האישיות שלכם והתנהלותכם בחיים?

 

רוצים לדעת מה ניתן ללמוד מצבעי ההילה הייחודיים שלכם על ייעוד, פרנסה, אהבה?

רוצים לראות את מצבה האנרגטי של כל צ'קרה ולגלות כיצד זה עוזר או מקשה על תחומים שונים בחייכם?

 

*במהלך הפגישה תקבלו דרכים לשינוי התמונה ותוכלו להגיע לפגישת המשך באותו המחיר (שבהנחה)

נעים מאד, שמי יוחאי ישראלי ואני רוצה להזמין אתכם למפגש אישי ביננו, שבו תזכו לצפות לראשונה בחייכם בהילה הייחודית שלכם בשלל צבעיה זוהרת ומשתנה בלייב ובתלת ממד על מסך המחשב. תוכלו ממש לראות בזמן אמת איך הצ'קרות וההילה שלכם מגיבים למחשבות ולשינויים שנעשה בה, במידת הצורך. הצבע הראשי שלך מייצג את מבנה האישיות הייחודי שלך – את הטיפוס האנרגטי שאתה חווה ומבטא בחייך ומעבר לו ישנם צבעים נוספים שמשפיעים עליך ועל עולמך וכדאי להכירם.

מטפלים, מורים רוחניים, ספורטאים אולימפיים ומנטורים מובילים של הצלחה מאמינים, שהכול מתחיל מבפנים – בגישה שלך - ומהדהד ומשפיע בעולם החיצוני. מעל 20 שנה של עבודה עם גוף-נפש-אנרגיה לימדו אותי שההילה ומצבה האנרגטי משפיע על הגישה ושהגישה, מצידה, משפיעה על מצב ההילה ועל עוצמתה.

יוחאי צור אתי קשר בנוגע למפגש אישי להדמיית הילה

הודעתכם התקבלה!

כמה עולה, איפה נפגשים, כמה זמן פגישה

.אורך פגישה: 50 דקות

השקעה: 450 ש”ח. המחיר כולל גם את הפקת הדוח הממוחשב שישלח אליכם באימייל/וואטסאפ לאחר הפגישה.

מיקום:הפגישה מתקיימת בקליניקה פרטית ונעימה בנס ציונה.

קבוצות: במידה שיש לפחות 6 אנשים שמעוניינים בקריאה, נוכל לתאם הגעה אליכם.

Healing Stones

מדוע כדאי לכם להגיע לקריאת הילה דווקא אתי?

 • אני משתמש במערכת הדמיית ההילה המשוכללת בעולם, שפתחה חברה וותיקה מארה"ב, שלה ידע ומוניטין רב שנים בתחום. לא מדובר בגימיק, אלא במערכת רגישה להפליא.
   

 • ניסיון של כ-20 שנה בטיפול מאפשר לי ראיה רחבה של הנתונים והשפעתם על חייך ודיוק בבואנו לשנות את מה שדורש שינוי. הניסיון הזה גם חיבר אותי לאינטואיציה, שמקצרת מאד תהליכים של שינוי (במידה שתבחרו להגיע לפגישת המשך, במידת הצורך).
   

 • נתונים ברורים, בזמן אמת ובתלת ממד תוך יכולת להתמקד בזרימת האנרגיה בכל צ'קרה. מעבר לכך שהדוח שתקבלו יהיה ברור ופשוט יפה הרבה יותר ממערכות ישנות יותר, זה מאפשר כבר בפגישה, לראות את המערכת האנרגטית בצורה ברורה ומפורטת יותר ולכן מגביר את איכות הקריאה שניתן לעשות.

מה מטופלים מספרים

wooden-walkways-with-thick-fog.jpg

קצת עלי

שמי יוחאי ישראלי  ואני מפתח שיטת "השער" - THEGATE. אני מתרגל מדיטציה מזה 30 שנה, מתרגל זן-בודהיזם ופסיכולוגיה בודהיסטית, מטפל ומורה ומטפל מוסמך לטיפול והוראה של מגוון שיטות אנרגטיות-רוחניות לעבודה עם תת-מודע, שינוי דפוסים רגשיים-מנטליים והגשמת מטרות חיים.

במשך למעלה מ-20 שנה חקרתי ופיתחתי תהליכי מודעות עצמית, התפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי, ובמהלכן למדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי מובילים בארץ ובעולם.

 

במהלך השנים ליוויתי מאות אנשים בקליניקה והכשרתי מאות רבות של מטפלים ומורים בארץ ובעולם.

אני בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית.

קרדיט נמוך

מה הולך לקרות במפגש שלנו

לאחר שנשוחח וקצת נכיר,

 1. נשב בכורסאות נוחות ותתבקשו להניח את ידכם על מערכת חיישני ביו-פידבק רגישה ומשוכללת, שאוספת מדדים פיזיולוגיים רבים, מנתחת ומשקללת אותם.
   

 2. המערכת תבצע  'סריקה' אישית ותציג על מסך המחשב בלייב ובצורה רציפה וידאו בתלת ממד של ההילה והצ'קרות הראשיות שלכם ונתונים נוספים
   

 3. צבעי ההילה הייחודיים שלך, רמת האנרגיה הכללית שלה, מצבה של כל צ'קרה ושקלול וניתוח כל שאר הנתונים המוצגים, ילמד אותנו עליך ועל חייך: מה עובד טוב, מה 'חסום' ומה מבקש איזון.  נוכל לזהות חסמים להצלחה או לריפוי ולהבין טוב יותר איך הן מתבטאות בחיים שלך. מרכזי אנרגיה (צ'קרות).

Grungy Wooden Surface

במהלך הפגישה תשמעו ממני הסברים ברורים ומענה לשאלות על כל מה שאנחנו רואים. תפגשו את עצמכם לעומק ותקבלו הכוונה וטיפים לשיפור הזרימה בחייכם ולסיוע להצלחתכם. נראה בבהירות את ה"פנים האנרגטי" שלך ונבין כיצד הוא משפיע על הגישה שלך לחיים וכיצד הוא משפיע על תחומים כגון:

- על הרווחה הכללית והגופנית שלך

-  על מחשבות, רגשות ותחושות

- על רוגע לעומת סטרס

- על עייפות לעומת חיות

- על כריזמה לעומת התכנסות בעצמך

- על בטחון עצמי ואמונה בעצמך

- על יכולות אינטואיטיביות

- על יכולת ביטוי האמת שלך בלי לחשוש

- על עוצמה פנימית                     

 

בתום המפגש, תקבלו ממני לכתובת האימייל שלכם דוח אישי מקיף, הכולל את ניתוח האישיות המפורט שלכם בהתאם לצבעי ההילה, תצלום ההילה שלכם, דוחות צבעוניים על מדדים שונים ומה הם אומרים.

הטבה מיוחדת 

במידה שנגלה שיש צ'קרות לא מפותחות ('סגורות') שהזרימה בהן מצומצמת, או צ'קרות לא מאוזנות, נוכל (אם תרצו כמובן) לקבוע מפגש המשך בן שעה לפתיחת הצ'קרות ולאיזון המערכת האנרגטית שלכם. מפגש זה יינתן לכם בהנחה (450 ש״ח במקום 500). מדובר בעבודה עומק ממוקדת ומדויקת לשיפור תפקוד המערכת האנרגטית שלכם.

Anchor 1

יוחאי צור אתי קשר בנוגע למפגש אישי להדמיית הילה

תודה על פניתך! נחזור אליך בתוך 24 שעות

הנתונים שנמדדים ומוצגים לך על מסך המחשב

- ההילה שלך על צבעיה השונים ומשמעותם: הצבע המרכזי של ההילה שלך – טיפוס האישיות האנרגטי שאתה וצבעי ההילה האחרים (העליון, התחתון, הימני והשמאלי).
 

- מצבה של כל מרכז אנרגיה (צ'קרה) וזרימת האנרגיה בה.
 

בהירותה/עכירותה של ההילה שמצביעים על 'בריאותה'.
 

- מדד הסטרס שלך (רוגע לעומת סטרס).
 

- האיזון בין היין ליאנג - האנרגיות הנקבית והזכרית שבתוכך (בכולנו יש את שתי האנרגיות גם יחד ומומלץ שיהיו באיזון).
 

- טווחי התדרים של ההילה שלך (נע מ100000 הרץ עד מיליון הרץ). לטווחים אלה יש השפעה על גישה ליכולות על חושיות למשל או ליכולת ריכוז בביצוע משימות יום-יומיות.
 

- אופן חלוקת האנרגיה בין הרגשי למנטאלי ולרוחני.

נתונים שנאספים
bottom of page