key
WhatsApp%20Image%202020-11-06%20at%2022.

"המפתח לשער שבתוכנו" 

הקורס המעשי ללימוד השיטה
ולשבירת תקרת הזכוכית של חייך

ואז השמים התקדרו. וענני גשם שטפו, וברק הכה בי. ברק מטאפורי, שיש בו הארה: אם רק הייתה ניתנת לי האפשרות ללמוד את סודות מערכת ההפעלה של הגוף והנפש, ובידי היה מונח מפתח אל התת מודע - הרי ששער גדול בחיי היה נפתח. ולא רק שלי, אלא של כל הסובבים אותי. שותפיי למסע.

 

חוויות ילדות, אנשים מהעבר, אכזבות, אמונות, דפוסים מגבילים. אלה ואחרים עלולים להסתתר בתת מודע, ולמנוע מאיתנו שינויים. הצלחות. השגת יעדים.

 

אז אחרי שהשתתפם בסדנת הבסיס "השער שלך להצלחה" או חוויתם את השיטה דרך אחד מהמאפשרים בשיטת השער, או שאתם פשוט חשים קריאה לבוא וללמוד את השיטה, זה הזמן לזנק לשלב הבא. כלומר להמריא. תחזיקו חזק, זו הולכת להיות חתיכת טיסה.

 

הקורס - "המפתח לשער שבתוכנו" - עשוי לשנות את עולמכם בכל הקשור לעבודה עם גוף-נפש ויתן לכם  כלים חדשניים, עוצמתיים ופרקטיים לעבודה רגשית ולזיהוי ולשחרור חסמים ודפוסים רגשיים-מנטאליים מגבילים בכל תחומי החיים. קריירה, הגשמה עצמית, כסף, זוגיות, הורות. בקורס תלמדו כיצד לשלוט בכוחות שמנהלים אותנו - ולאורך זמן. ויתאפשר בו לימוד מעמיק של שיטת "השער". שלב זה משותף למי שרוצה להשתמש בכלים של "השער" עבור עצמו ולמי שירצה אחר כך לטפל באמצעותה באחרים.

 

הקורס מתפרש על שלושה ימי לימוד בסוף השבוע ומתקיים בין השעות 09-17.

* על-מנת לטפל באחרים תידרשו להמשיך לשלבים הבאים.

הייתם כבר בסדנאות וקורסים, ניסיתם שיטות

ועדיין  אתם  לא מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית?

 

רוצים לקבל כלים עוצמתיים ופרקטיים

לזיהוי ושחרור חסמים בכל תחומי החיים?

 

רוצים ללמוד כיצד לשלוט בכוחות

שמנהלים אתכם אחת ולתמיד ולאורך זמן?

 בואו ללמוד את הכלים החדשניים והעוצמתיים של שיטת "השער"

ולשבור תקרות זכוכית להצלחה כבר במהלך הקורס

הקורס באוירה אישית ומכבדת ומוגבל לעד 18  משתתפים ומשתתפות

  לעבוד על החסמים והדפוסים ולחוש בשינוי תוך כדי הקורס

במהלך כל הקורס נתרגל כל העת את הטכניקות הנלמדות על נושאים ממשיים בחייך - אותם ברצונך לקדם,

נכיר וננהל את הכוחות הפועלים בתוכך והחסמים והדפוסים הרגשים מנטאליים המעכבים יחלו להעלם – בזמן אמת.

את הקורס תלווה חוברת לימוד מפורטת וידידותית שתסייע לך לעבור תהליך אישי, עוצמתי ומשמעותי ותאפשר לך להמשיך וליישם את הנלמד – גם בהמשך חייך - לאחר שהקורס הסתיים!

מור סרסוואטי בלבן: "אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש."

יוליה אור לב:  ״...אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה. ...״

הלן מורגן: ״..שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות..״.   

אחריות מלאה לשביעות רצונך!

חשוב לי שתגיעו לקורס בבטחון מלא ושתהיו סופר מרוצים!

ולכן, אני מאפשר לכם להתנסות יומים שלמים)


אם בתום יומו השני של הקורס תרגישו שאינכם שבעי רצון, מכל סיבה שהיא – אחזיר לכם את כספכם בחיוך ובלי שאלות מיותרות.

ועכשיו, כשיש לך "תעודת ביטוח" על השתתפותך בקורס, אני מזמין אותך להצטרף אלי למפגש מעמיק עם עצמך ולרכישת הכלים המתקדמים כל-כך של שיטת השער.

היכן ומתי הקורס הקרוב

ההכרשמה לקורס של דצמבר הסתיימה.

אשמח לפגוש אותך בקורס "המפתח לשער שבתוכנו" של ינואר .

הקורס מתקיים בנס ציונה בתאריכים 21-23 במאי (שישי, שבת, ראשון). בכל הימים נלמד משעה 09:00 ועד השעה 17:00.

 

בשל המצב - מחיר מיוחד בהנחת קורונה – 1800 ש"ח

 

מחיר רגיל  2200 ש"ח. ההנחה תקפה למשלמים עד 5 בבמאי.
* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

ניתן לשלם בביט או בפייבוקס.

לתשלום עצמאי בדף התשלום המאובטח ולהבטחת מקומכם לחצו כאן

 

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד האם הקורס מתאים לכם? התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי

מהי תקרת זכוכית וכיצד היא נוצרת

 

לכל אחד מאיתנו יש כוחות לא מודעים ובלתי נראים שפועלים בתוכנו ויוצרים אצלנו מעין "תקרת זכוכית", המונעת  מאתנו להגיע  לתוצאות שאנחנו שואפים להגיע אליהן. כוחות אלה יקבעו במידה רבה אם נבצע או לא נבצע פעולות מסוימות, והן  ישפיעו על טיב הביצוע ועל רמת האנרגיה והריכוז שלנו במהלך הביצוע . כוחות אלה גם יקבעו אילו  מחשבות יעלו בראשנו, ואילו רגשות ותחושות נחווה. מאחר ואנחנו לא מודעים לאותם כוחות, קשה לנו מאוד לשלוט בהם, לשנות אותם ולפרוץ דרך. הבשורה הרעה- גם אם ננסה להתעלות מעליהם בעזרת שיטות שונות, הם יגיחו ממחבואם וימנעו מאתנו להתקדם. הבשורה הטובה–את הכוחות הללו אפשר לנהל ואפילו לגייס להגשמת המציאות עליה אנחנו חולמים.

כיצד פועלת שיטת "השער"

מערכת ההפעלה היא שעושה את השינוי. רק הידע של מערכת ההפעלה על האדם הוא שלם.

 

למערכת ההפעלה האנושית (המתפעלת בין השאר, את התת מודע)  יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש, ולכן היא זו שתדע לעשות את השינוי הפנימי המבוקש בצורה הכי מדוייקת והכי שלמה. באמצעות התממשקות אל הידע שקיים במערכת, מופעלת המערכת לעבודה בכיוון הנדרש, על-מנת ליצור את השינוי המבוקש.

 

כל שינוי נעשה בתיאום ובסינכרון בין המודע לתת-המודע 

 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע כלא נעים או מאיים. כל שינוי בשיטה שלנו ייעשה בתיאום עם כל הקולות הפנימיים - עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי. במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו"לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי.  כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי ייווצרו מחדש. רק כך תוכל  המערכת (התת מודע) ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

 

תמיכת כוללת של המערכת בשינוי הנדרש נותנת כח ומיקוד ומפחיתה סיכוי לרגרסיה

 

כעת, לאחר שכל הקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת  (התת מודע) לעבודה פנימית ממוקדת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה במצב עירנות. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטאלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי, דורשים גם נקיטה של פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

 

זכרו, רק כשמושג סינכרון מלא בין הרצון האמתי שלכם לבין התת המודע שלכם, המערכת כולה מתגייסת להשיג את השינוי שאתם באמת רוצים להשיג.

בואו להכיר את יוחאי ישראלי, מפתח שיטת "השער"  לניקוי חסמים והתנגדויות

נעים מאוד, אני יוחאי ישראלי, מפתח שיטת "השער", בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני (M.Sc) בהצטיינות בהתנהגות ארגונית. 


במשך למעלה מ-20 שנה, בחרתי לחקור ולפתח תהליכי מודעות עצמית והתפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי, ולמדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי ידועים המובילים בארץ ובעולם. 


במהלך השנים ליוויתי והדרכתי מאות רבות של אנשים באופן אישי ובקבוצות. בנוסף, הכשרתי מאות מטפלים בשיטת "השער" ובשיטות נוספות לשינוי דפוסים, פיתוח אינטואיציה, ריפוי וליצירת מציאות חדשה.

שיטות נוספות בהן הוכשרתי

 • בוגר  DIMENSIONL MASTERY  הקורס הגבוה ביותר לעבודה עם הממדים בשושלת הקורנדרוס (הוכשרתי על ידי סטאר פואנטס - מחזיקת השושלת)

 • סייקם SKHM

 • רייקי (מאסטר מלמד)

 • שפת האור מתקדמת

 • תטא הילינג (מורה מוסמך - הוכשרתי ע"י ויאנה סטיבל - מייסדת השיטה)

 • יסודות הפסיכולוגיה הבודהיסטית

 • וויפאסאנה וסוגי מדיטציה אחרים

 • קונדליני רייקי (מאסטר מלמד)

 • Rising Star​

 • הילינג שמאני ועוד

שיטת "השער" זוכה לשבחים

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.

זה עובד.

​תודה רבה על זמנך ועזרתך.

 

אני ממליץ על השיטה לכולם.

פשוט עשו זאת. זה עובד.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

אודטה שוורץ

מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

אילן שיינפלד - סופר ומשורר
בבלוג-להתחבר אל השפע

המדהים בשיטה זו, אמרתי ליצחק, הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,

אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים

(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

 למי הקורס מתאים?

 

 • לכל מי שרוצה ללמוד לנהל את התת המודע-ולא שהתת מודע ינהל אותו על אוטומט.

 

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים חזקים ויישומיים לזיהוי חסמים בזמן אמת.

 

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים עוצמתיים שיעילותם הוכחה לניקוי חסמים.

 

 • לכל מי שמחפש שיטה חדשנית ועמוקה שמצליחה לנפץ את תקרת הזכוכית ומביאה לשינוי מדהים אצל רבים כל-כך בכל תחומי החיים (זוגיות, קריירה, כסף ועוד).

 

 • למטפלים ומאמנים  המעוניינים לנפץ את תקרת הזכוכית שלהם ולהגדיל את מספר המטופלים שלהם.

מה תלמידים מספרים על שיטת "השער"

יפה בלומנטל:  ״..ליוחאי יש קסם ויכולות מדהימות. חוויה להיות בנוכחות שלו וללמוד ממנו.״

טובה בסקין: מטפלת ותומכת רוחנית:  ״...שיטת ה"שער" היא פלא במלוא מובן המילה, היא קלה ופשוטה ליישום וקורים בה ניסים. יוחאי הינו מורה, מטפל ומדריך רוחני מהשורה הראשונה ולא אחטא לאמת שהוא אחד הטובים שפגשתי. אני ממליצה בחום להתנסות בחווית "השער".

Briget: ״פשוטה, רבת עוצמה, יעילה. שוב דבר מעולם לא ׳עשה לי שכל׳ יותר מאשר השער."

תכלס, מה תלמדו בקורס "המפתח לשער שבתוכנו"?

 

 • תלמדו להסיר את החסמים והכוחות הבלתי מודעים לריפוי, שינוי דפוסים והשגת מטרות חיים.

 • תלמדו לשנות הרגלים אוטומטיים מזיקים של חשיבה, הרגשה והתנהגות.

 • תתרגלו מדיטציות ייחודיות וכלים יעילים לשינוי דפוסים והטמעת הרגלים מועילים לאושר.

 • תלמדו כיצד לייצר כוחות לא מודעים שיעבדו עבורך לצורך השגת מטרותיך (גם בשינה).

 • תלמדו איך להפחית מחשבות שליליות שמחלישות אותנו.

 • תחוו בצורה מוחשית, כיצד המערכת שלך מתנגדת להשגת דברים חיוביים – גם כשמושקע מאמץ רב מצדך להשיגם, ונלמד לבטל את ההתנגדות.

 • תעבדו על נושאים שחשוב לך לשנות בעצמך ו/או בחייך.

 • תעברו חניכה אנרגטית לשיטה, כדי שתוכלו לעבוד עצמאית.

חשוב לך להשתחרר מתקיעות
וליצור שינוי מהיר ומשמעותי בתחומים מרכזיים בחייך?
אני מזמין אותך לתהליך קצר וממוקד עם תוצאות כבר במהלכו!
מעונינים לדבר אתי ולבחון יחד האם הקורס מתאים לכם? התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי

ההכרשמה לקורס של דצמבר הסתיימה.

אשמח לפגוש אותך בקורס "המפתח לשער שבתוכנו" של ינואר .

הקורס מתקיים בנס ציונה בתאריכים 21-23 במאי (שישי, שבת, ראשון). בכל הימים נלמד משעה 09:00 ועד השעה 17:00.

 

בשל המצב - מחיר מיוחד בהנחת קורונה – 1800 ש"ח

 

מחיר רגיל  2200 ש"ח. ההנחה תקפה למשלמים עד 5 בבמאי.
* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

ניתן לשלם בביט או בפייבוקס.

לתשלום עצמאי בדף התשלום המאובטח ולהבטחת מקומכם לחצו כאן

 

כן יוחאי, אשמח לשמוע עוד פרטים על הקורס.
חזור אלי בבקשה

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב