top of page
Testimonial Concept_edited.jpg

מה אנשים מספרים עלינו 

מתחשק לכם לפרגן? איזה כייף:) תודה רבה!

לחצו כאן  ושלחו את המלצתכם

שימו לב! כל ההמלצות המפורסמות באתר זה ובאתרים מקושרים מהווים בפשטות התרשמות סובייקטיבית של אנשים, ואין לראות בהם הוכחת יעילות. שימו לב שעל-מנת לבסס יעילות, נדרש מחקר מדעי. בשום מקרה אין להתייחס או לראות באף אחת מההמלצות או שאר תכני האתר ו/או אתרים מקושרים יצירת ציפיה, הבטחה, תחזית, הבטחה או אחריות לאיזושהי תוצאה עתידית באיזשהו תהליך עתידי עבור אדם כזה או אחר.

Slide1.JPG

אתי צביון

יוחאי מטפל בחסד עליון. הייתי אצל לא מעט. מה שחשתי אחרי מספר קצר של טיפולים לא ניתן לתאר. אצבע אלוהים נגעה בך ואתה מעביר ליקום בדרך מעוררת השראה🙏

מעין פולג

"כשאני נתקלת בקורס כמו "לשבור את תקרות הזכוכית של חייך" ובמאסטר כמו יוחאי ישראלי, השירות הכי טוב שאני יכולה לעשות עבורכם הוא להמליץ לכם לרוץ (אבל ממש לרוץ) ולהירשם לקורס הקרוב. את יוחאי אני מכירה תקופה קצרה בלבד (לפחות בגלגול הזה...),
אבל השינויים שעברתי בזכותו עצומים.


כמישהי שמחשיבה את עצמה כבעלת ניסיון רב בשיטות ריפוי שונות, הן כמורה והן כתלמידה או מטופלת. חלקן טובות וחלקן טובות עוד יותר, מצאתי שזו השיטה היחידה שיש לה תוצאות מיידיות, ושמעבר להרגשה הנהדרת, רואים את השינוי בחיי היומיום.

לכן, לאחר תקופה שבה הייתי מטופלת בשיטה, החלטתי שהמתנה הטובה ביותר שאני יכולה לתת לעצמי היא ללמוד אותה.

במשך שלושה ימים מעצימים ואנרגטיים במיוחד, למדתי את שיטת השער בהנחייתו האישית של יוחאי. החומר מרתק, היישום קל ומהיר והמורה, שבמקרה (או לא) הוא גם מפתח השיטה,הוא נשמה עתיקה, מלאה בידע ובקסם שלא ניתן לתאר במילים, שמעבירה את החומר בצורה מקורית וחדשנית עם מינון נכון של תיאוריה ותרגול.


אני מודה לעצמי, ליקום וליוחאי על המתנה שקיבלתי.

אין מורים כמוך ואין עוד שיטה מדויקת, מהירה והכי חשוב (כי בסופו של דבר ככה נמדדת ההצלחה) – עובדת באופן מיידי, עם תוצאות ברורות ומוכחות בחיי היומיום.

מירי צח טאישר

יוחאי אתה אחד המטפלים המצויינים שפגשתי. ועל כך מעידים כל כך הרבה מכרים שזכו לעבור אצלך תהליכי ליווי. מחזקת כל מילה וממליצה בחום לכל מי שרוצה לפרגן לעצמו.

מור בלבן

בתור מטפלת שצריכה גם היא תמיכה מדי פעם קיבלתי מיוחאי כל כך הרבה. התהליכים שעברתי אתו היו מהמשמעותיים ביותר בחיי ואני מכירה והתנסיתי בהרבה שיטות טיפול. התאהבתי ב"השער" מהרגע הראשון והיום אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיה בחיים שלי בכלל ובקליניקה בפרט. יוחאי, תודה שהבאת שיטה כה מדהימה לעולם.

תיאה שחף

לפעמים קורה שמרגישים מבולבלים, עצובים או פשוט צורך להתחבר לעצמי הפנימי קצת יותר. אני רוצה לספר שיוחאי עזר לי לא פעם לחזור למסלול של עצמי. דרך ייעוץ, שיקוף והרבה אנרגיות טובות שהיו חסרות לי.

תודה לך יוחאי, על התמיכה מכל הלב במקצועיות רבה. על תחושת חוסר שיפוטיות ועל תהליך חשוב שעברתי.

הדר ימין-הלוי - הדרכת הורים

לפני 4 שנים עברתי תהליך מרגש אצל יוחאי ישראלי .
מאז, בכל פעם שפגשתי מישהו/מישהי, שהם ממש טובים בלשבת על כורסת המטופל ולדבר את עצמם בצורה הכי מודעת שיש, אבל איכשהו, בכל פעם מחדש, הם מוצאים את עצמם באותו ה"לופ", באותו המקום בנושא מסוים בחייהם- עניתי משהו כמו, "יוחאי ישראלי, מכיר/ה? זה בדיוק לאנשים כמוך, שמיטיבים להתנסח ומודעים להכל. מדי.

העזתי להגיד להם את זה, כי אני אחת כזו, שיודעת לדבר ולנתח ומודעת כל כך, עד כדי כך שבשלב

מסוים הבנתי שאני זקוקה למשהו אחר. שהגיע הזמן לגשת לתת-המודע שלי ממקום אחר, מקום שאינו מוכר לו. שם הוא כבר לא יוכל לפעול עם הדפוסים המושחזים שלו ובשיטות ש"תמיד" עובדות לו, אבל בעצם מחבלות לי.

אז יוחאי הוא מטפל כזה, שמגיע עם איזו חכמה אחרת ושביל משלו, במקום שבו המילים נגמרות. 
אז נכון, לא תמיד "מבינים" מה הוא עושה שם ואיך הוא מגיע אל המטופל. באופן שמאוד לא מאפיין אותי, לראשונה אצל יוחאי, הנחתי לדברים לקרות גם מבלי שאני מבינה. לא תמיד צריך להבין, לא תמיד אפשר להבין. אפשר פשוט לחזות בדברים קורים ומתממשים, כשמתמסרים.

אני תמיד אומרת שאף אחד מאיתנו לא מוודא איך בדיוק קורה שקופסת פלסטיק אחת, נקרא לה "פלאפון", בנתניה, מתקשרת עם קופסת פלסטיק אחרת באוסטרליה. לכולנו ברור, שיש שם כל מיני תהליכים, שאנחנו לא רואים בעיניים ולא מבינים עד הסוף, שמאפשרים לתקשורת לקרות, אבל זה לא גורם לנו להשתמש פחות בניידים :) ההפך...
זה שאנחנו לא רואים משהו, לא אומר שהוא לא קיים.

אני כן יודעת שלפני 4 שנים היה לי תהליך מרומם נפש אצל יוחאי, באתי לטפל בהיבט הזוגי בחיי. כמה חודשים אחר כך אני נמצאת בזוגיות שהכי רציתי לעצמי אי-פעם, הכי אני בזוגיות שלי ומרגישה שהגעתי הביתה.

ממליצה בחום ובעיניים עצומות. תנו לעצמכם לראות מה קורה כשהמודעות מפסיקה לדבר במקומכם ותאפשרו לדברים לקרות, בתהליך עם יוחאי.
יוחאי, פשוט תודה 🙏

אליהו יחזקאל

אין ביכולתי לתאר במילים למרות שאנסה. זהו טיפול חוויתי שאין לתאר כמותו, כל מה שארשום לא אצליח להוביל אתכם הקוראים את התהליך שעברתי עם יוחאי. בהמלצה גדולה של חברים מNYC שהגיעו מרחוק, והפצירו בי שאת זה אסור לי לפספס, לא יכולתי לסרב ״מה איכפת לך ניסית כל כך הרבה מטפלים ושיטות טיפול למיניהן תנסה שווה ביותר״....לא ידעתי יותר מידיי פרטים הייתי במצב של אני צריך עזרה עכשיו !!!
 

תודה לך יוחאי שהקדשת לי מזמנך, שבזכותך אני בשקט עצמי ומאוד מנותב בחיי ובמחשבותיי, הגעתי מבולגן עם מחשבות כהות ואי ידיעה של אך ומה?...ואתה בשקט שלך אמרת תן קצת לזמן לעשות את שלו. והנה לאחר סשן של מספר מפגשים הדברים קורים, הכל מסתדר בצורה הכי שלווה ומדוייקת. אני מודה לך ומחכה בקוצר רוח לפגוש אותך בקרוב לעלות עוד שלב בחיי.

אלינור ירימי

יוחאי אמנם נפגשנו לסשן קצר אך עדין נפלה ברשותי הזכות להכיר אדם ושיטה מיוחדת במינה... פשוט מדהים.

עדי ברגר

ליוחאי הגעתי בעקבות המלצה מהמטפל ההומאופטי שלי דאז שהבין בחוכמתו שמשהו פשוט תקוע והשטיפול ההומאופטי לא מצליח להזיז אותי מהמקום שהייתי בו. בכנותו הוא שחרר אותי ואמר לי עדי יש מטפל עם שיטת טיפול מיוחדת לכי תנסי, אז הלכתי וניסיתי ומאז לא עזבתי.

הגעתי ליוחאי מאוד פתוחה ואיך נגיד את זה בהתחלה לא הבנתי כלל מה קורה זה היה נורא מוזר אבל הרגיש מאוד נכון!

מחסומים של שנים שניסיתי להסיר הוסרו בקלילות, מחסומים שלא ידעתי שקיימים בכלל אבל תקעו אותי מלהתקדם ולהתפתח הוסרו, כל היקום סביבי החל להשתנות: חוויות, הזדמנויות, זוגיות, עבודה חדשה, השלמה עצמית.

בוא נגיד שאני כבר בערך שנתים וחצי עם יוחאי, באה והולכת כשאני מרגישה שצריך לאתחל, כשצריך להתמרכז ולדייק ולנקות.

יוחאי הוא אדם מיוחד ומואר שבהזדמנות זו אגיד לו תודה! – ככה אני רואה אותו, יש לו שקט פנימי וראייה מאוד מיוחדת וכמובן יכולות שעד היום להגיד לכם את האמת לא לגמריי מובנות לי אבל הן שם ב100% והטיפול הזה כמה שהוא נראה שונה ומוזר הוא הדבר האמיתי!!

דנה, דרום הארץ

יוחאי הוא קוסם, אבל גם איש רגיל

זה מה שהוא ניסה ללמד אותי, שאני יכולה להיות הכל..

הוא, מורה, הוא מלווה , הוא סלע

הוא לקח אותי בבטחה למסע בנבכי הנשמה שלי, הוא גרם לי להעיז, הוא גרם לי לראות, והוא גרם לי להיות

בכל פעם כשאמרתי לו תודה הוא אמר לי שזו אני עשיתי את הדרך, אבל אני יכולה להגיד בלב שלם שאת הדרך הזו כמו שהיא הייתה עשיתי בזכותו. 

לטוב ולרע... והיה כל כך הרבה טוב (כזה שגורם לך לבכות מאושר והתפעמות מהעולם הקסום הזה שאנחנו חיים בו) והיה גם הרבה, לא נקרא לו רע אלא קושי (כזה שרק בזכות זה שכל כך סמכתי על יוחאי הסכמתי לשהות בו).

אני מודה לך על מסע קסום, על החוכמה, הכנות, הפשטות, הדוגמא שאתה, והאהבה שיש בך

תודה

מורי טוויק, הוד השרון

יוחאי ישראלי היקר,

הצלחת לשנות את חיי, הצלחת להעביר אותי דרך השער להיכן שאני היום. בטוח בעצמי, מודע, והכי חשוב מאמין ומביט באופק .

 

היכולת שלך לעזור לאנשים, להבין את הצורך הקיים ולהתמקד באיך להסיר שליליות ולבנות חיוניות, נוכחות ואהבה עצמית, היכולת הזו היא פנומנלית, יוצאת דופן וייחודית . בדיוק מי שאתה.

 

תודה שעזרת לי להציל את עצמי, תודה שכיוונת, שהיית ההבדל בין חושך לאור, תודה...

טובה בסקין

כמי שלא מפסיקה ללמוד ולהעשיר את עולמי הרוחני באין סוף טכניקות ושיטות טיפול,
שיטת ה"שער" היא פלא במלוא מובן המילה, היא קלה ופשוטה ליישום וקורים בה ניסים,
יוחאי הינו מורה , מטפל ומדריך רוחני מהשורה הראשונה ולא אחטא לאמת שהוא אחד הטובים שפגשתי.
אני ממליצה בחום להתנסות בחווית "השער

AG & AG

My husband and I have greatly benefitted in our professional life from Yohai’s wonderful meditation and life coaching sessions. They’re very inspiring and life affirming. His healing techniques are absolutely unique and extremely effective. 

We both believe we’re in a better place personally, professionally and financially due to his great help and we wholeheartedly recommend Yohai to anyone in need of a similar assistance.
 

רבקה אוסטיורינג, חיפה

יוחאי שלום,

הגעתי אליך בהמלצת חברה ששבחה והיללה את שיטת הטיפול שלך ואת אישיותך, הגעתי מחיפה אליך לקליניקה בתל אביב, אחת לשבועיים, מה שהצריך ממני השקעה של זמן נסיעה. חששתי פן לא אעמוד בהתחיבות שלי לעצמי בשל המרחק, אולם נשביתי בקסמך. האופו בו ניהלת את הפגישות, הבטחון שחשתי איתך, מין ידיעה פנימית שאתה מוביל אותי בבטחה למקום אחר בחיי אליו אני שואפת להגיע. צעד אחר צעד, פגישה אחר פגישה והשינוי מתחיל לבצבץ בתוכי ומוקרן לכל תחומי חיי, תחושה של חיבור לעצמי, שקט ושלווה מלאו אותי, הרגשה שאני אהובה, ראויה וזכאית לבקש לעצמי את הטוב ביותר הלכה והתחזקה בי, והיום אני חשה מחוזקת, מאמינה בעצמי וביכולת שלי להתמודד עם אתגרים מתוך ידיעה פנימית שאצליח.
 

בחיוך ובשלווה בה הכנסת אותי לקליניקה שלך והאופן בו הנחית אותי להתבונן פנימה אל תוכי ולשהות שם, לנגוע, לשנות בדיוק רב ובמקומות הרלוונטים, על כך אני מודה לך מקרב לב וממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות כברת דרך ארוכה ומשמעותית בזמן קצר.

מיכל גורן

ליוחאי היקר!
כבר בפגישה הראשונה אתך הוקסמתי מהכריזמה בה ניחנת. השקט, יכולת ההקשבה, ההסתכלות בעיניים והרצון לעזור נגעו ללבי.


הכלים שהענקת לי תוך כדי עבודת על מנת להשיב לעצמי: “מה יגרום לי להיות יותר שמחה ומאושרת?” ואכן זה קרה!
בשנה האחרונה תוך כדי עבודה פשוט “נולדתי מחדש” רוב החסימות נפתחו, סימני שאלה נעלמו או קבלו תשובה, ציפיותיי קטנו ונעשו הגיוניות. שמחת החיים התעצמה, זרימה ואופטימיות מלווים אותי גם ברגעים שקשה וזה בסדר.

 

יוחאי תודה לך ולי
באהבה רבה וחיבוק ענק.

נועה שטיין

קודם כל תודה!!!!!!!
הגעתי אליך מרוסקת אבל עם רצון עצום לעמוד על הרגליים, לעבוד על הביטחון העצמי ולחזור להיות אני אחרי שנים של זוגיות שנבלעתי בתוכה מבלי ששמתי לב. היו לא מעט מחסומים לשחרר אבל איתך לא ויתרתי לעצמי והתמודדתי עם מה שנדרש.. סיימתי מחוזקת, עם אנרגיות חדשות וחיוביות, רגועה, שלמה.
הפידבקים האמיתיים הגיעו ממשפחה וחברים שראו את האדם שצמחתי להיות- אז נכון עבדתי קשה, באמת קשה אבל ההצלחה הזו ללא ספק גם שלך.

יוליה אור-לב

רוצה לשתף בחוויה מדהימה שחוויתי הרגע בזמן שטיפלתי בעצמי בשיטה שנקראת THE GATE. זוהי עבודה אנרגטית מאוד מאוד עוצמתית, שנעשית בין היתר דרך התבוננות ונוכחות בתוך רגשות ותחושות בגוף. בזמן הטיפול עלתה בי תחושה מאוד חזקה של כאב וכיווץ בבית החזה. איפשרתי לה להיות. התמסרתי אליה במאה אחוז והסכמתי שהיא תשתלט עלי. בדימוי הפכתי להיות התחושה עצמה. אני נוכחת בתוך החוויה במאה אחוז, הכאב מתפשט לחצי גוף ואני… חווה אושר. אושר עילאי.

כל מה שעובר בתוכי זה איזה מדהים! איזה מדהים לחוש ולהרגיש. איזה מדהים להיות. איזה מדהים להיות כאן. להיות אני. לחוות את החוויה הזאת עכשיו כמו שהיא. בתוך הכאב. בתוך הכיווץ. אני הוויה טהורה. מאפשרת לה להיות ומודה על כל שישנו. אושר שאינו תלוי בדבר. אינו תלוי נסיבות חיצוניות, תחושות, רגשות או מצבים. פשוט מאושרת מעצם קיומי. עם או בלי כאב.

הכאב זז והשתנה. הוא הלך. אני מאושרת באותה מידה כפי שהייתי קודם. ממשיכה לטפל בעצמי. עוד כאב עולה. כעס. גועל. מאפשרת להם להיות. מאושרת בלי שום קשר. גם אם לזמן מה חווה רגשות ותחושות קשות. מה זה בכלל קשור? האושר שלי אינו תלוי בדבר.

זה הזמן להודות ליוחאי ישראלי – אדם יקר, מטפל בחסד ומורה נדיר, שהמפגש איתו ועם השיטה שהוא פיתח שינה לי את החיים מהמפגש הראשון. זוהי שיטה שעובדת מעבר למיינד, כך שלא יכולה להסביר יותר מדי. מה שכן יכולה לומר זה שתוך כדי עבודה על נושאים ספציפיים שאנחנו רוצים לרפא ולשנות, היא עובדת על גורמי הסבל העיקריים, מחזקת את הנוכחות שלנו בכאן ועכשיו, מחברת להוויה טהורה ומשחררת מסבל. ביום ראשון האחרון סיימתי קורס יסוד בשיטה, מחכה לקורס ההמשך, וממליצה בחום רב!

Jorge Gil

The thing that surprised me the most by working with Yohai is that I discover a lot of un-conscious commitments that I made with myself. These commitments affect what I do, how I feel, what I think, how I treat others. Many times what I decided in the past no longer makes sense or does not serve a purpose in my life. 

 

Yohai helped me realize that I do not need to make myself subject to any of these commitments. I can decide what drives my life while liberating myself from any chains that tied me to previous decisions or commitments I made in the past.

 

The end result is a happier life where all my energy is spent on what happens today, and not on what happened 1 day, or 1 month or 1 year or  30 years ago!

עתליה

אני מאמינה שכשמשהו עובד אין צורך להכביר במילים. זו שיטה שעובדת. פשוט כך.
שנים רבות למדתי וטיפחתי ארסנל של כלים, אמונות ושיטות להתפתחות ולצמיחה.
לפני כשנה התבדיתי ונוכחתי כי הידע המצוי בידיי לא מסייע לי לצאת מהמשבר אותו חוויתי באותה עת. הרגשתי שהקרקע נשמטת מתחת לרגליי, וכי כל הכלים שהיו בידיי ועזרו לי בעבר, הפכו לחסרי ערך עבורי.
במצב של שבר זה נחשפתי לשיטת השער.

התחלתי טיפול וגיליתי שיטה קלה, מדויקת, פשוטה ויחד עם זאת, כזו העובדת על הדברים העמוקים והמורכבים ביותר.
זמן קצר בלבד לאחר שהתחלתי את הטיפול, הרגשתי שאני במקום אחר.
מקום אוהב, מואר ונקי יותר מכל מה שהכרתי בעבר.
זו ההגדרה שלי לנס. וזו החוויה שלי.

אני ממליצה על השיטה הזו בכל לבי. היא באמת עובדת.

רביד מרון

יוחאי היקר מכל,
לפני מס’ שנים, הייתי בתחתית – בבור שחור שלא האמנתי שאצא ממנו – ואז פגשתי אותך, במילים הכי פשוטות הצלת את חיי, מטיפול לטיפול הפכתי מעריצה נלהבת של השיטה.

כאשר החלטתי ללמוד אצלך הגעתי במיוחד לארץ לעבור את הקורסים: בסיסי, מאפשרים ולא מזמן סיימנו את הקורס השלישי – מאפשרים מתקדם. מפעם לפעם הפכתי ליותר אדם יותר טוב, מרוצה, רגוע ומאמין שאכן אפשר למצוא שלווה בחיים . הרצון להתפתח ולקבל כלים מדהימים ופשוטים המסוגלים לחולל שינויים כל כך מהותיים ועמוקים בחיי, גרם לי להשקיע עוד ועוד ולהבין שנפל דבר וה”נס” שחיכיתי לו הגיע.

היום – בזכותך – אני במקום אחר בחיים, זכיתי להנחיה מאדם מדהים שהעניק לי הרבה מאד מעבר לחומר הלימודי. ידעת להיות נוקשה וביקורתי כשהיה צריך ובאותה מידה ואפילו הרבה יותר – מפרגן.
כיום אני במקום בו אוכל להתחיל לטפל בשיטת השער באנשים אחרים ולתת להם את מה שהוענק לי ושינה את חיי.
השער – שיטה מדהימה שנוצרה ע”י אדם מדהים יותר.

תודה ענקית שזכיתי להכיר אותך,
בהחלט אמשיך להיות בקשר בביקוריי בארץ
תודה גדולה מכל הלב,

עינב

יוחאי שלום רב, אני אתחיל בתודה!!! על הדרך, ההכוונה והטיפול. 

הגעתי אלייך לפני שנה בערך, עם המלצה של חברה אבל בלי להבין יותר מידי - עם חוסר הבנה מדוע אין לי זוגיות מחד ומצד שני לשמוע כל הזמן את המשפט: ״איך בחורה כמוך עדיין רווקה״.

 

לזכותך ייאמר שהחיבור היה מידי ומהר מאוד נכנסתי לתהליך, והבנו יחד שקיימים המון חסמים אצלי. אז עם הרבה סבלנות, דיוק, הסברים על כל דבר שחוויתי, עבדנו על התחום.

 

ההפתעה עבורי הייתה שמטיפול בזוגיות יצאתי מחוזקת בהמון תחומים נוספים,תחושה שהמיקוד חזר לחיי. מהר מאוד תוך כדי טיפול הזוגיות הגיעה ויחד איתה הגיעו רק דברים טובים. 

אז המון תודה והערכה על הדרך הארוכה שעברנו במסע. 

אייל שויימר

יוחאי, אשתדל לקצר ולתמצת ולהגיע למהות כמו שאפשר: שנים רבות חיפשתי ותרתי באמונה עיוורת שהפסיכואנליזה תהיה מזור לטראומות שחוויתי מגילאי הצעירים ,עד שהגעתי לטיפול אצלך וכמו שאתה יודע קרה מה שקרה יחד עם היכולות שלי....

 

היום לאחר הטיפול נעלם הסבל אני חי חיים נוחים כיפיים מרתקים וקסומים וממשיך עם התעסקותי בהיטק ויצירה, יש לי עוד דרך ארוכה לעבור מבחינת גוף ונפש במסע שלי אך למדתי שלהיות מושלם והמוח האנושי נמצא וקיים רק אצלי וזה חלק מהיקום; אתה פשוט עזרת לי לפתוח את העיניים לעיוורון שחייתי הרבה שנים.

 

מי יתן ותוכל לעזור לעוד הרבה אנשים להגשים את עצמם ללמוד לאהוב את עצמם לא לפחד לקחת אחריות ולהפוך מפצועים לשלמים בהצלחה ותודה.

טלי, תל אביב

יוחאי היקר,

המכתב נכתב לו בראשי כבר כמה ימים בנוסחים שונים, והנה הוא עולה על הנייר הוירטואלי. זהו מכתב תודה גדולה ענקית ממני אליך, וגם אל כל מי שעזר לך לעזור לי ועזר לי לעזור לעצמי.

בטיפול אצלך למדתי כל כך הרבה דברים שהיריעה קצרה מלהכיל, ובה בעת למדתי שרוב מה שלמדתי לא כל כך חשוב, חשובה התמצית.
 

למדתי גם שישנם אינספור דברים שאני לא יודעת, ויחד עם הסקרנות ללמוד אותם יש בי גם שקט גדול שיודע שמה שאצטרך ללמוד אלמד בזמן הנכון.

אני מודה לך מכל הלב על הכנות, הישירות, העדינות, הפשטות, החמלה, הקלילות, הרצינות, האמונה, ההבנה, חוסר ההזדהות, ועל היכולת לראות בי את מה שאני לא תמיד הצלחתי, ולעזור לי לראות את זה גם.
 

ועוד תודה גדולה, על העידוד להקרין את האור שלי בעוצמה ובניקיון, ועל העידוד לראות את אותו האור אצל האחר.

אני יוצאת מן הטיפול להמשך דרך ארוכה, ואני מרגישה שיש לי כלים לעבור אותה בהנאה , באומץ, בעירות, בפתיחות ובאהבה.

 

באהבה רבה, נתראה,

טלי

18.1.2011

זיו כהנוביץ׳

תודה ליוחאי
איך אומרים תודה
למי שעזר להגשים חלומות ?
ששחרר עוצמות נסתרות ?
איך מודים על שנה
של התקדמות ופגישות
של בריאות ושקט נפשי ?
שגילה לי שהתודה היא בעיקר
לעצמי ?
פשוט תודה.

שלי, תל אביב

יוחאי הציל אותי. 
כשהגעתי ליוחאי הייתי במצב קשה וסבלתי מאד- לא תפקדתי, הייתי בדיכאון ובסבל רב. 
בזכות הטיפול המסור ביותר של יוחאי וההשקעה שלו בי הצלחתי לצאת מהמצב שהייתי בו ולהיות בן אדם שמח,מאושר יותר,חזק יותר,רגוע יותר ומתפקד. יוחאי עזר לי לחיות שוב. 

יוחאי תמיד היה שם כשהייתי זקוקה לו, תמיד עזר כשאף אחד אחר לא יכל לעזור. הוא היה האור שלי בחשכה. 

לא הייתי יוצאת מהמצב שהייתי בו ולא הייתי היום במצב שאני היום בלעדיו.קשה לתאר במילים כמה שיוחאי עזר לי ונתן לי. 

תודה על כל רגע. 

מרגנית

יוחאי, זה זמן שחושבת מה לכתוב ואיך להביע את תודתי. אז בנוסף לרבי מפשיסחא עם שני הפתקים בשני הכיסים, היה גם אחד, קיקרו, שאמר: “הכרת תודה היא לא רק המידה הנעלה ביותר, היא אם כל המידות האחרות”.

תודה יוחאי, בלב רחב ומלא. אתה ממשיך ללוות אותי בדרכי. תודה!

שרון, פתח תקווה 

יוחאי היקר,

הגעתי לטיפול בשל מגרנות חוזרות ונשנות ודיי בסקפטיות לגביי הטיפול. 
לאחר טיפול על בסיס שבועי במשך שלושה חודשים, התקפי המגרנות הלכו והתמעטו, והיום חצי שנה מאז תחילת הטיפולים נפסקו לגמרי. 

אי אפשר לתאר את איכות החיים שקבלתי בחזרה- ועל כך תודתי העמוקה. 
 

יעלי בזנר, תנובות

היי, יוחאי 
חשוב לי לשתף אותך בחוויות מהטיפול שעברתי אצלך. 

אני כבר הרבה שנים עוסקת בתחום הטיפול הטבעי ובמקביל להיותי מטפלת אני כמובן כל הזמן גם מטופלת במגוון של טכניקות ועם מגוון של מטפלים. הטיפול אצלך היה חוויה מאד עמוקה ומרגשת. 

אני חייבת לציין את השילוב (המנצח מבחינתי) של רגישות מאד גבוהה ועדינות רבה יחד עם חדות וישירות עמוקים שאפשרו לי "לא לברוח מעצמי", להסתכל לעומק ולראות את הדברים כפי שהם. היכולות המקצועיות שלך אפשרו לי לעבור תהליך מאד עמוק ולא פשוט בכלל תוך כדי המפגש ביננו, וכמובן שגם הרבה אחרי, בקלות רבה יחסית ועם מעט מאד חסימות והתנגדויות. 

אין לי ספק שזו הייתה ועודנה מתנה מאד גדולה שקיבלתי לחיי ועל כך אני רוצה להודות לך המון המון. זו גם ההזדמנות לומר ששפת האור היא טכניקה שאני ממליצה בחום לכל אחד להיחשף אליה ולחוות אותה. 

המון תודות, שוב 

בברכת אהבה גדולה ואור 

וידאל, ת"א

כספורטאי שאינו מתאמן בצורה מקצועית מידי פעם תוקפים אותי כאבים בעיקר באזור הגב התחתון והברכיים. למרות הסקפטיות אותה גיליתי באותם ימים לגבי טיפולים אלטרנטיביים כאלו ואחרים החלטתי להגיע לטיפול אצל יוחאי ישראלי. 

הסיבה לטיפול הייתה כאבים עזים באזור הגב התחתון. 

ההמצאות בקליניקה של יוחאי מיד השרתה עלי אווירת רוגע ושלוה שהסירה מיד את מעטה הציניות שלי בנוגע לעניין. הטיפול ארך כ- 50 דקות שבהן שכבתי על מיטת המטופל ויוחאי ביצע את הטיפול בליווי מוזיקה מרגיעה ואותנטית.במהלך הטיפול חשתי זרמים באזור הגב , ועייפות נפלה עליי. 

בסיום הטיפול ההרגשה הייתה של התעוררות לאחר מספר מוגזם של שעות שינה, והגב הרגיש כמו לאחר עיסוי ארוך מידי, לאחר מנוחה של כמה דקות עברה התחושה בגב , ואותם כאבי גב תחתון נעלמו כלא היו, ביצעתי מספר תנועות על מנת ל"חפש" את הכאבים שנעלמו אולם הם אכן לא היו שם. 

הטיפול היה מצוין נעים ומועיל ומעל הכול מדהים שכן הייתה השפעה כה משמעותית וזאת ללא שום מגע. 

קרן, ירושלים

זכיתי לקבל מיוחאי מספר טיפולים בנקודות שונות בחיי. מטבע הדברים, פניתי אליו במצבים בהם חשתי כי אוכל להסתייע במישהו נוסף בכדי להתמודד ולהתגבר על מה שניצב בפניי. יוחאי טיפל בי מרחוק, מקרוב ואף כתב לי גריד של שפת האור. בכל המקרים - חשתי בברור את עוצמת ודיוק עבודתו ואת השפעתה המבורכת. גריד של שפת האור שכתב לי התממש מהר ובדיוק. הייתי בעיצומו של תהליך רגשי מבלבל והגריד סייע לי לקבל את הבהירות שביקשתי ולפעול באופן הטוב ביותר עבורי באותו מצב. 

בטיפולים האנרגטיים - מרחוק ומקרוב - יוחאי הקפיד להיות "צינור" נקי של האנרגיה שזרמה דרכו. האנרגיה הממוקדת שהעביר לי חיזקה אותי ונתנה לי את הריפוי והתמיכה שביקשתי. 

בעקבות ההתנסויות החיוביות שהיו לי עם יוחאי - שלחתי אליו גם את אמי לטיפולים והוא עזר גם לה מאד. 
נפגשתי עם מטפלים רבים בחיי. כמטפלת בעצמי אני אפילו בררנית יותר בבחירת המטפלים שלי. אני יכולה לומר בפה מלא כי יוחאי הינו מטפל עוצמתי, אך יחד עם זאת אנושי ואכפתי. 

א א אשדוד

ברצוני להודות ליוחאי ולהגיד תודה על הטיפולים המסורים מרחוק אני בחור צעיר בגיל 24 הייתי במשבר נפשי קשה מאד וביטחון עצמי ירוד וללא שימחת חיים וללא רצון לכלום מאז שהכרתי את יוחאי המלאך הישתנו חיי לטובה יוחאי עשה לי מספר טיפולים מרחוק והוא פתר לי את הבעיה הרפואית שלי לחלוטין


היום אני מלא שימחה ומאושר מכל שניה ויש לי המון ביטחון עצמי מופרז ואני פשוט לא מעכל איך הישתנתי מקצה לקצה אני מודה לבורא עולם ששלח לי שליח שירפא ויעזור לי ושנתן לי ליזכות להכיר את יוחאי 

אני רוצה להודות לך גם יוחאי על כל הטיפולים החזקים שהרגשתי בהם אני מודה לך מכל הלב שלי אתה מלאך בעניי ותמשיך לעזור ליהודים בארץ ישראל אתה בן אדם ניפלא ומלאך תודה תודה יוחאי ישראלי עזרת לי המון בכבוד רב אא... 

א מקונט

רציתי להגיד לך תודה על הטיפול מרחוק היה פשוט מדהים,אני הייתי פעם אחת אצלך אבל הטיפול מרחוק היה שונה ,הרגשתי את ת'זה ממש פשוט אין מילים.ורציתי לאחל לך בהזדמנות שנה טובה ומבורכת ושתמשך לעזור לאנשים.

ארז ק, רמת השרון

הגעתי ליוחאי בתקופה לא קלה בחיי, הרגשתי תקוע בכמעט כל אספקט. הייתי די סקפטי אבל עם רצון לנסות משהו חדש - לא עוד רייקי והילינג וכו', זו הייתה הפעם הראשונה שנפגשתי עם השאמניזם ושיטות הריפוי והשינוי שהוא מציע והחלטתי לתת לזה צ'אנס. 

הסקפטיות פחתה במקצת מיד עם הפגישה הראשונה עם יוחאי. צריך לפגוש את יוחאי ולהיות במחיצתו כדי להבין - השקט, האינטגריטי, הרגישות, החוכמה הצנועה, הביטחון והמחויבות שהוא משרה. משהו באנרגיה סביבו שונה, קשה להסביר את זה במילים. אהבתי גם את הצירוף של אחד עם רגליים על הקרקע שקורא אותי היטב ומצד שני אחד שאמורים להיות לו כלים חזקים של שפת האור מעבר לכלים פסיכולוגיים שכבודם במקומם מונח. 

הסקפטיות התפוגגה לה עם הטיפול, פשוט עברתי שיעורים מוחשיים, חלקם לא קלים, וראיתי תוצאות ממשיות, דברים שלא הצלחתי להזיז במשך שנים פתאום נפתחו. במהלך הטיפול, יוחאי בנה לי שני גרידים שהיו מאוד אפקטיביים ועברתי טיפולים אנרגטיים. 

אני חב תודה עצומה ליוחאי ולשפת האור. 

שרה אלרגנט

אחרי קורס מאפשרים מתקדם: קיבלתי – עבורי ועבור המטופלים – עוד צרור מפתחות גדול של ידע כלים ותובנות להגיע אל החופש, ולפנות משקלות, עומסים ורגשות שמונעים זאת. תודה ליוחאי ישראלי על היצירה וההוראה של השיטה המופלאה והמרתקת הזו – “השער”.

רחל קוזין ואדאס

שלום רב, אמש סיימתי את הסדנא הראשונה של שיטת THE GATE.
אני ממליצה בחום לכל מי שמבקש להתקרב לאמת הפנימית ומחפש כלים לעשות את הדרך.
נהניתי לא רק מהחוכמה , הסדר והמבנה של השיטה , אלא גם מהנוכחות המוארת והמאירה של יוחאי מייסד THE .GATE

 

תודה ליוחאי ולכל המשתתפים שכנותם ורצונם העז להוסיף אור ואהבה בחייהם ובעולם ריגש אותי.

איילת גושן, הומאופתיה

תודה תודה יוחאי! סדנה נפלאה! נהניתי מאד.
כל הדברים הגדולים באמת הם פשוטים פשוטים.שמחתי לגלות את השיטה המופלאה והפשוטה שמתחברת לי לכל מה שאני עושה עד עתה. להתבוננות, להתפתחות האישית ולהומאופתיה. המטופלים שהגיעו אלי מאז הסדנא כבר נהנים ממנה וכמובן החברים, ואני (איזה כיף!)

הסדנה היא נקודת ציון חשובה בדרכי.

דניאלה אלי-סול

רציתי להודות לך על הסדנה המדהימה שהעברת. השיטה כל כך פשוטה ועוצמתית בו זמנית שזה מדהים. כבר טיפלתי אתמול במטופלת שלי בשיטה, וזה היה מאד עוצמתי,ואני מרגישה שהשיטה הזו תהווה פריצת דרך להרבה אנשים....

 

אז תודה רבה, והרבה אהבה,
 

יוליה אור-לב

ביומיים האחרונים עשיתי את הקורס השני של THE GATE בהנחיית יוחאי ישראלי. אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה.

מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה. נוכחות מלאה. יכולת לנשום בתוך כאב, פחד, חרדה, זעם… שמתפוצץ בתוכי ולא לזוז. להיות ברגע בידיעה עמוקה ומוחלטת שאף אחד מהם זה לא אני. התמסרות לחיים. יכולת לשחרר שליטה למרות הפחד. צלילה אל תוך המקומות הכי עמוקים בתוכי שלא הסכמתי לגעת בהם, לרפא ולשחרר חלק ניכר מהם לגמרי. לאפשר למה שיש להיות. לקבל גם את הדברים הכי קשים, ולאהוב את עצמי בתוכם, ויחד עם זאת היכולת לשנות אותם ברגע שינוי יציב ותמידי. לעבוד עם כל כלי אנרגטי שיש לי בידיים, להיות נוכחת כמנחה ומרפאה בביטחון מלא…. אלו הן רק חלק מהמתנות שקיבלתי. ואחרי הכל אלו רק מילים. ממליצה לכל מי שרוצה לעשות קפיצה סופר משמעותית בהתפתחות.

רוצה להוסיף שלפני שהגעתי ליוחאי היו לי בידיים כלים מאוד עוצמתיים לשינוי ויצירת מציאות. חלקם נלמדו (תטא הילינג, שיטה מדהימה בעיניי) חלקם טבועים בתוכי. אבל שום דבר לא התקרב לעוצמה שחוויתי בסשן אחד עם יוחאי. אני אומרת מורה של פעם בחיים כי זה נדיר למצוא בימינו אדם עם כל כך הרבה ידע בשפע כל כך גדול של תחומים ושיטות, שהולך מעל עשרים שנה בדרך והכניס את כל הידע שלו לשיטה אחת שמצד אחד עובדת במהירות בלתי נתפסת ומייצרת שינויים מדהימים בחיים, מצד שני לא רץ לתוצאות ועובד כל כך הרבה על קבלה ונוכחות של מה שיש כאן ועכשיו.

כל כך קל ללכת לאגו עם עוצמה כל כך גדולה בידיים, אבל הענווה, האמת והישירות של יוחאי מעוררים השראה. כמטפל וכמורה יוחאי מצד אחד מאפשר חופש בחירה מוחלט, ומצד שני לא מאפשר לברוח אפילו לא לשניה אחת. רך ומלא חמלה, ויחד עם זאת מסור ומחוייב באופן מלא לעבודה. איזון כזה, ונוכחות כל כך גדולה הם בלי ספק תוצר של התפתחות רבת שנים. אין ספק שזכיתי.

יצחק גוברין

יוחאי, תודה על הסדנא המצוינת למתקדמים!!!

חוויה לימודית וטיפולית שפותחת את השער לרווחה….
ממליץ לכולם לעבור את התהליך.

אייל ינוב

כל מה שאכתוב כאן יאפיל על החוויה העוצמתית שעברנו , אני והקבוצה בשלוש ימים מרוכזים אלה.
קורס זה מיועד לכל מי שמעוניין להעלות את רמת המודעות האישית שלו בעולם ואת רמת ההתפתחות הרוחנית שלו.
קורס זה מאפשר לשנות את השקפת עולמכם ולייצר מציאות חלופית תומכת המשרה שלווה בים סוער של דעות
אמונות מאבקי כח ושליטה.

קורס זה קל להבנה המלווה בהמון תרגולים ומדריך יוצא דופן, אמפטי, שהוא גם מפתח השיטה עצמה, כל אחד ימצא בקורס את מקומו ברמת ההתפתחות
האישית שהוא נמצא בה כיום.
כבר לאחר סדנא זאת הינכם יוצאים שונים מכפי שהייתם לפני הסדנא.

יחד עם זאת הקורס עמוק מאוד ,מלא בתובנות ומאפשר להמשיך להתפתח באופן עצמאי על פי היסודות שנלמדו בסדנא, גם לאלו שיירצו להמשיך לקורסים הבאים וגם לאלה המעוניינים לחוות שינוי עתידי בזמנם הפנוי.

כל שאלה שעולה לכם בראש נענית בסובלנות ובהמחשתיות עד להבנה מלאה של הנושא.

אני באופן אישי חוויתי שינויים עוצמתיים מיידיים תוך כדי מהלך הקורס שבניגוד לסדנאות אחרות של התפתחות רוחנית אינם מקבעים את השינוי המיוחל ואת הרגשת השינוי המיידי שחל אצלכם.

הנני ממליץ בחום לכל מי שפתוח לשינויים ומעוניין לעשות שינוי משמעותי בחייו
ובתפיסת החיים שלו לעשות קורס זה.

באהבה גדולה למורי יוחאי ישראלי.
ישר כח!
אייל ינוב- חניך בקורס יסוד של שיטת השער.

יפה בלומנטל

אני ממליצה על קורס מאפשרים מתקדם (3). זהו קורס שמעמיק את הידע בשיטה ופותח עוד מקומות חדשים וקסומים לפתור ולרפא . שיטת השער היא פשוטה ,יעילה ומדהימה.

יוחאי הוא קוסם, מורה בחסד ומטפל מדהים. התהליכים שעברתי ב3 ימים אלו היו עמוקים ומשמעותיים. אני ממליצה בחום על השיטה.

הריטריט ועל זה קורס שמאתגר את כל המערכת ומאפשר שינוי מהותי בחיים.
אני מודה לך יוחאי על האפשור, על השלווה והקסם בפועלך.
תודה.

שחר בר

יוחאי היקר. אתמול בן זוגי ואני סיימנו את הקורס הבסיסי בשיטת ה”שער”. עודנו בתוך הרשמים והחוויות. אין למידה אמיתית אלא דרך החוויה - ואכן חווינו ובעוצמה. ממה שאני יכולה כעת לתת לו מילים, אוכל לומר שהיום כל עשייה שלי, המדיטאציה, העבודה בטיפול באומנות עם ילדים, הטיפול בכלבה הדורשת שלי, ועוד - נצבע בפרספקטיבה שונה.

אני חשה שהראייה שלי את ההתרחשויות היא מחוברת אבל רחבה יותר. כאילו רואה באמת בחמלה בלתי מעורבת ומתערבבת. יש בי יותר. יותר שמחה, יותר חיבור לרגש, יותר הקשבה לגוף ולעצמי. אני פשוט יותר. תודה תודה תודה.

אתה מורה, חבר וסולל דרך. השיטה שיצרת, אפילו מהחלקיות של ההבנה שלה- נראיית נכונה ואמיתית ועמוקה כל כך. מחכה להמשך.

שרה אלרגנט

אחרי מיפגש לימודים ראשון וחניכה ל”השער”, אני יודעת שנפל דבר... שישפיע על תובנות, כלים והכרה שלי כמטפלת (מזה שנים רבות) וכאדם. אני מוצאת ש”השער” הוא פריצה קוונטית בתפיסה ובטיפול בגןף-נפש.
בעיני – חובה למטפלים ומומלץ מאד להולכים בדרך המודעות.

ורד

הי יוחאי...

השתתפתי בסופש האחרון בסדנת השער

היה סופש מרתק..מלא בתובנות..השיטה קלה ופשוטה להבנה..שמחתי להכיר אותך..אתה מלא אור וחכמה..תודה רבה..ממליצה  לכל אחד שמעוניין לפתוח את התודעה..תודה רבה..ורד

סיגליה ישר-אל

יוחאי, תודה תודה תודה, תוכן הסדנא חכם מאד ומעשיר חוויה מדהימה, הרגשתי שהשלתי ק”ג רבים של מחוללי סבל.

 

נ ה נ ת י  ואני הרבה יותר קלילה ומאושרת. תודה!

נויה צוק

ליוחאי, תודה על סדנא מעמיקה ומעשירה. התרשמתי מאוד מן המקצועיות, הרצינות והעומק של הדברים. שיטת ה”שער” אכן מחלחלת לרבדים עמוקים ומשחררת סבל ומשאות מיותרים. אמליץ עליה לכל חברי. להתראות בסדנת ההמשך.

סיגל שוקרון

יוחאי יקר
.תודה גדולה על הכל
על מי שאתה, על מה שאתה ועל מה שבחרת להביא למין האנושי
.מעריכה מאד מאד

מירי

יוחאי יקר,
רוצה לומר תודה על הזכות שנפלה בחלקי לחוות, ללמוד ולקחת חלק בקסם המופלא שקוראים לו THE GATE. היכולת להעביר את הידע הרב בשילוב אישיותך וניסיונך הרב כמורה ומטפל באים לידי ביטוי בשיטה שפיתחת.
ישנם דברים שלא ניתן להגדירם במילים – THE GATE בהחלט מעבירה אותך חוויה שכזו – כשמה כן היא וגם כל כך מעבר לכך… השיטה, הסדנא, האנשים שהגיעו, עדי המדהימה ובעיקר אתה, הפכו את הימים לקסם – קסם שעובד! היכולת לעבור במקומות שאנו רגילים לברוח מהם, שלא נוח לנו לגעת בהם באמצעות הדברים שלמדנו - פשוט גאוני ומבריק!

אני מאחלת לכל מי שחוקר ומבקש להיות חופשי ונוכח בחייו להעניק לעצמו את הסדנא – החיבור הנכון, הפשוט והמדויק, מאפשרים לחוות את החיים ממקום אחר. השימוש בכלים שהעברת לנו – פשוט מתנה לחיים. החיוך, האנרגיות והחיות ניכרים עלי. יצאתי מסדנת המתחילים עם רצון ללמוד עוד, להבין יותר, להעמיק את הידע, לתרגל ולהתחיל להשתמש בשיטה גם עם מטופלים.

יוחאי איש יקר, המשך להפיץ את המתנה הזו בעולם.
מומלץ בחום… זה פשוט עובד

דינה זוהר

עשיתי קורס מאפשרים אצלך ונהניתי מאוד. הקורס כלל כל כך הרבה מידע וגישות טיפול מעניינות מאוד.
תהליכים היו עמוקים ועדיין יכולתי לגמרי לסמוך על העזרה שלך, יחס שלך לתלמידים מאוד אישי וחם.
אני מרגישה שבתוך הקורס וחודשים(!) אחריו עברתי תהליך התפתחות ושינוי מואץ.

חיה שלדצקי גזית

הי יוחאי
לשמחתי אני מהלכת בעולם קצת אחרת בימים האחרונים. רגועה שלווה ומגיבה אחרת לדברים שלרוב מציתים או מכעיסים אותי. האמונה שלי בעצמי וביכולותי להגשים דברים נחווית עכשיו יותר ממוקדת בהירה ושלווה .


אני יודעת שזה בזכות החוויה של קורס מאפשרים שבו גם אני אפשרתי לעצמי לעשות תהליך . להרגיש טוב יותר גם אם דרך הבלבול סערת הרגשות הכאב והעומס שעלו . מרגישה ברת מזל שבחרתי ופיניתי שלושה ימים לחויה המשמעותית הזו .

 

מרית שחף

אחרי קורס מאפשרים מתקדם: קיבלתי - עבורי ועבור המטופלים - עוד צרור מפתחות גדול של ידע כלים ותובנות להגיע אל החופש, ולפנות משקלות, עומסים ורגשות שמונעים זאת. תודה ליוחאי ישראלי על היצירה וההוראה של השיטה המופלאה והמרתקת הזו - “השער”.

יפה בלומנטל

שיטה מדהימה, ממליצה בחום על המדיטציה, האיזון וכמובן הקורסים.

ליוחאי יש קסם ויכולות מדהימות.. חוויה להיות בנוכחות שלו וללמוד ממנו. תבואו ותראו בעצמכם!

nancy Ticotin

"The Gate". Two simple words that represent a simple, but extremely effective method with which you can empower yourself and make changes in your life's experience in an instant.

If you are seeking to move forward and clear emotional, psychological, physical and even metaphysical blockages from your path, try "The Gate". I just completed the Basic Course, but it feels like it didn't end because the process continues...

Thank you Yohai, for coming to America to share your gift with us. I hope it's not the last time!

Bridget

Simple, Powerful, Effective. Nothing has ever made more sense to me than The Gate. My energy has increased exponentially after taking both the Basic Course and The Facilitators Course. To quote Yohai "We must expect miracles, not block them." The Gate has aligned me even more with my own beliefs in which "Anything is Possible." I am grateful for the experience.

Elizabeth Kopelman

I am grateful for The Gate, I empowered by The Gate, and learning from The Gate.

It is a powerful portal to self healing. And a a practical tool for re-attuning oneself to the Universe and to our possibilities within it. I haven't achieved oneness - but it is an active, ongoing goal, and for this I am forever grateful to Yohai and his boundless humanity.

Helen Morgan

Dear Teacher,
Thank you for the priceless knowledge. Thank you also for the inspiration and your gentle guidance on a journey to the land of self-love and acceptance.

Your unique method of releasing old negative patterns and traumas is truly amazing and, by far ,the most effective of all the methods that I've ever come across. It's a real gift to humanity!
I am so happy and ever so grateful to you, Yohai , that I now know how to effectively heal myself and help others.

Love, blessings and my best wishes to you.
 

Ronit Argentinau

Understanding Yohai's The Gate is like stepping into the character Neo from the Matrix movie trilogy. The Gate is a synthesis of philosophies from multiple cultures - vast concepts that people spend their whole lives struggling to understand. Like Neo you will find yourself on a journey of transcendence, once you realize that you too can hack the script created by your own mind-body as a means to control the narrative.

Does this mean that Yohai is "the Oracle"? I won't answer in the interests of refraining from inflating his ego. If you are tired of inertia and dependence; if you feel ready to let go of fear, doubt and disbelief: don't miss this opportunity to grow.

Linda Armstrong

WOW! Thank you is not enough to express the gratitude I have for the gift you are giving to the world. Your teachings are for me the "missing link" I have been on a journey of seeking knowledge about healing and assisting others to tap into their Power–With–In.

It's something I have been writing about on my website and assisting my Clients with. But NOW, I feel like I have found it! The way to really truly tap in and make huge changes in our lives. I can not wait to continue learning from you and assisting other people to heal their lives.

So I'd like to close with a Gratitude Sandwich, G2L, 2 units of gratitude sandwiched by 1 love.... Thank you, I LoVe you, thank you!

אינה

בוקר טוב יוחאי
 אתמול עברתי את האיזון שעליו צרפתי את הורי 
בתור מטפלת לא ידעתי מה אני הולכת לחוות לכן 
זרמתי מה שיהיה יהיה ואכן כך היה 
הרגשתי חום בכל הגוף ובעיקר באזור העין השלישית אך המחשבות הטורדניות של חיי היום יום לא הרפו למרות שניסיתי לשחרר אותם בלילה התעוררתי והתחלתי להרגיש ריחות מוזרים וכמו כן לחלום הורי הרגישו חום במקומות הבעיתיים 
אבי באזור ברכים ואימי באזור הריאות

אנו מודים לך מאוד 

25.07.11   אינה

דניאלה

האיזון האחרון שקיבלתי לפני שבועיים היה מדהים. מאז אני מלאת אנרגיות ולא מפסיקה להיות בעשייה, מחכה בציפייה ליום ראשון הזה לאיזון הבא,
תודה רבה :)
שבת שלום ומבורך,
דניאלה

יורם גלבשטיין

ליוחאי היקר, תודה תודה על האיזון האנרגטי לך ולאנרגיית הרייקי האוהבת והמופלאה. הרגשתי זרימה חזקה ברגליים שעלתה אל הגוף והיתה מדהימה! . בקרוב ניפגש ברייקי 3,אתה זוכר שאני מחכה להודעה ממך עלתאריך.
שוב תודה,
יורם גלבשטיין.

פבלו שילמן

רציתי להודות לך על החוויה המדהימה. 
מצפה לקורס של התטא הקרוב 
רוצה לאחל לך חג חירות ואביב שמח,עם הרבה אור.
 

בלה פינץ

ליוחאי איש יקר ואהוב.

רציתי להביע בפניך את מלוא הערכה על היחס המבין,

והאוהב,וטוב הלב,על הרכות הנתינה,השיתוף וההבנה,הרגישות והליטוף,

והידע המדהים שיש בך,הלימודים אתך בתטא הילינג  1-  ו  -2 היו ללא ספק

התקדמות להבין עוד תהליכי חיים בתוכי,אני מקווה שנפגש בשעורי הקנדוליני

מאחלת לך שנה של אושר ובריאות.

לילי ודקלה

יוחאי שלום 
אנו רוצות להודות מקרב לב, על הטיפול המסור שקיבלנו אתמול בערב, היה נפלא. 
הטיפול אמנם התבצע מרחוק אך התחושה היתה שאנו נמצאות אצלך בקליניקה בטיפול אישי. האנרגיות הורגשו ממש ברמה הפיזית. 
תבורך משמים. 
תודה רבה, 
לילי ודקלה

Please reload

"כשאני נתקלת בקורס כמו "לשבור את תקרות הזכוכית של חייך" ובמאסטר כמו יוחאי ישראלי, השירות הכי טוב שאני יכולה לעשות עבורכם הוא להמליץ לכם לרוץ (אבל ממש לרוץ) ולהירשם לקורס הקרוב.

את יוחאי אני מכירה תקופה קצרה בלבד (לפחות בגלגול הזה...),

אבל השינויים שעברתי בזכותו עצומים.

כמישהי שמחשיבה את עצמה כבעלת ניסיון רב בשיטות ריפוי שונות, הן כמורה והן כתלמידה או מטופלת.

חלקן טובות וחלקן טובות עוד יותר, מצאתי שזו השיטה היחידה שיש לה תוצאות מיידיות, ושמעבר להרגשה הנהדרת, רואים את השינוי בחיי היומיום.

לכן, לאחר תקופה שבה הייתי מטופלת בשיטה,

החלטתי שהמתנה הטובה ביותר שאני יכולה לתת לעצמי היא ללמוד אותה.

במשך שלושה ימים מעצימים ואנרגטיים במיוחד, למדתי את שיטת השער בהנחייתו האישית של יוחאי.

החומר מרתק, היישום קל ומהיר והמורה, שבמקרה (או לא) הוא גם מפתח השיטה, הוא נשמה עתיקה, מלאה בידע ובקסם שלא ניתן לתאר במילים, שמעבירה את החומר בצורה מקורית וחדשנית עם מינון נכון של תיאוריה ותרגול.

אני מודה לעצמי, ליקום וליוחאי על המתנה שקיבלתי.

אין מורים כמוך ואין עוד שיטה מדויקת, מהירה והכי חשוב (כי בסופו של דבר ככה נמדדת ההצלחה) – עובדת באופן מיידי,

עם תוצאות ברורות ומוכחות בחיי היומיום.

מעין פולג"

bottom of page