bestgate.jpeg

סדנה  להיכרות מעשית עם שיטת השער
ועם יוחאי ישראלי, מפתח השיטה 

תזהו חסמים לא מודעים ותטעמו מהיכולות הייחודיות של שיטת השער בהסרת חסמים, החלשת קשרים לא רצויים ועוד. 24 בדצמבר, שישי 09:00-12:00, שישי

*הסדנה מועברת בקבוצה אינטימית של לא יותר מ-20 משתתפים

השמים רטובים ואדירים. מלאי אפשרויות. ובתוכם משתרעת קשת גדולה. רבת צבעים. מרהיבה. אני מביט בפלא שמעליי וחושב: איך זה בעצם עובד? לא הקשת. אלא מה שמתחתה. איך זה שבחיי אדם, נגיד חיי שלי, יש דברים שבאים בקלות. ללא מאמץ. כאילו קסם. ולצד אלה ישנם תחומים אחרים, לעיתים בלתי מושגים, לעיתים מאיימים, שההתקדמות שבהן נעשית בקושי רב. כמו לחצוב עם כפית מנהרה.

קריירה, זוגיות, הורות, הגשמה עצמית, כלכלה. למה בחלק מהתחומים זה זורם ומצליח, ולמה באחדים מהם חיינו תקועים. כאילו ממתינים למוצא.

  ועכשיו, בשל הקורונה, הסדנה במחיר סמלי של 44 ש"ח (במקום 80) בלבד.  

 להבטחת מקומכם בסדנת "השער שלך להצלחה" מלאו את הטופס.

לאחר מילוי הטופס תועברו לתשלום מאובטח בכרטיס אשראי.

למי הסדנה מיועדת?

סדנת הבסיס "השער שלך להצלחה" מיועדת למי ששוקל ללמוד את שיטת השער וליישמה על עצמו או על מטופלים או מתאמנים בפרקטיקה שלו. היא גם מתאימה למי ששוקל להגיע לטיפול ורוצה להתנסות ולבחון בעצמו. הסדנה נבנתה כך, שתתן ערך רב למשתתפים כבר במהלכה!.  במילים אחרות, אפילו אם תחליטו, שגדול עליכם להתחייב בשלב זה לקורס בן 3 ימים בו לומדים "טיפול עצמי" בשיטת השער, או למסלול המטפלים השלם - תרוויחו לא מעט מההשתתפות בסדנה. 

אז איך זה באמת עובד?

הסדנה תאפשר לכם התנסות ממשית בחלק מן הכלים המשמעותיים שמציעה שיטת השער. כבר במהלך הסדנה תזהו בעצמכם חסימות שיש לכם בתחומי חיים שונים שאתם רוצים לשנות, תחושו בהשפעת אירועי עבר טעונים וקשרים טעונים שיש או היו לכם על איכות חייכם. גם תזכו לחוש מה קורה לכם בגוף-נפש - לקבל "תמונות לפני ואחרי" אחרי שנחליש את אותן השפעות מעכבות.

מלבד הצצה מעשית וחווייתית אל השיטה, הסדנה מציעה גם תהליך אישי משמעותי. אלפים, בארץ ובעולם, כבר חוו את שיטת השער. חיי רבים כל כך השתנו. בואו אל מפגש ממוקד עם תוצאות כבר במהלכו.

ועכשיו, בשל הקורונה, הסדנה במחיר סמלי של 44 ש"ח (במקום 80) בלבד.

​​

אילן שיינפלד - סופר ומשורר בבלוג להתחבר אל השפע

המדהים בשיטה זו, אמרתי ליצחק, הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,

אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד,
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים

(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.

זה עובד.

​תודה רבה על זמנך ועזרתך.

 

אני ממליץ על השיטה לכולם.

פשוט עשו זאת. זה עובד.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

אודטה שוורץ
מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

איך מצטרפים?

שמעתם על שיטת "השער" ורוצים לחוות ולהתרשם בעצמכם? חשוב לכם להשתחרר מתקיעות ולהתחיל ליצור שינוי מהיר ומשמעותי בתחומים מרכזיים בחייכם?

אני מזמין אותך למפגש קצר, חוויתי וממוקד.

 

אשמח לפגוש אותך בסדנת "השער שלך להצלחה" ב- שישי ה- 24 בדצמבר  09:00-12:00 , בית דנה הבנים 21, נס ציונה.

נפגש חצי שעה לפני תחילת הסדנה לקפה  ועוגה ונתחיל בזמן.

חניה נוחה ללא תשלום באזור.

wooden-walkways-with-thick-fog.jpg

יוחאי ישראלי -
מנחה הסדנה

מפתח שיטת "השער", בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני (M.Sc) בהצטיינות בהתנהגות ארגונית. 

במשך למעלה מ-20 שנה חקרתי ופיתחתי תהליכי מודעות עצמית, התפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי. למדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי מובילים בארץ ובעולם. 

במהלך השנים ליוויתי והדרכתי רבים באופן אישי ובקבוצות. בנוסף, הכשרתי מאות מטפלים בשיטת "השער" ובשיטות נוספות לשינוי דפוסים, לריפוי וליצירת מציאות חדשה.

  ועכשיו, בשל הקורונה, הסדנה במחיר סמלי של 44 ש"ח (במקום 80) בלבד.  

 להבטחת מקומכם בסדנת "השער שלך להצלחה" מלאו את הטופס.

לאחר מילוי הטופס תועברו לתשלום מאובטח בכרטיס אשראי.

תלמידים שלמדו את שיטת השער משתפים

הלן מורגן

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.

יוליה אור לב

אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה.

מור סרסוואטי בלבן

אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש.