חור בבטן והחלל

אלנה ת'ורן-ווטר (דמות בדיונית, הטרונים) מספרת על הבן החנון שלה ועל החלל: "הבן ה'סמי' חנון שלי חזר היום משיעור מדעים וסיפר לי משהו מרתק. למה רק 'סמי' למרות שהוא למעשה חנון גמור? כי כאמא שלו אני תמיד מאמינה בו! אני מאמינה שבסוף הוא יהיה מספיק חכם כדי לא לצאת כמו האבא המצ'עמם שלו. וכן, תתפלאו, אבל אני גם אופטימית מטבעי. במיוחד אחרי שאני מתיחדת לכמה רגעים עם 'ג'וני המהלך'.

אבל עזבו אותי - תשפטו אתם בעצמכם.. הוא כבר בן 15 ולמזלו לקח את המראה ממני. שזה אומר, שבבית ספר הבנות סופר מחפשות את קרבתו. אז מה הוא עושה בנדון? כלום גמור! האידיוט הרבה יותר מתעניין במה שיש למיסיס קונרד להגיד – המורה היבשושית והגרומה שלו לפיסיקה.

אז לא, אני לא רוצה להיות שיפוטית, אבל נראה לי שמשהו לא ממש מחווט שם כמו שצריך בקופסה שלו. בכל מקרה, הוא סיפר שהם צפו בשיעור בסרט, שמראה שבמרכז הגלקסיה שלנו יש חור שחור עצום, ושככל הנראה, יש אחד כזה במרכז כל אחת מהגלקסיות בחלל. אתם שואלים מה זה חור שחור? זה מין כוכב שמת מבפנים, התפוצץ וקרס פנימה, ועכשיו, בגלל שהחיים שלו כבר נגמרו – הוא רק רוצה לבלוע ולדכא כל מה שמלא חיים סביבו; או במילים אחרות, לעשות את המוות לכל מי שהוא פוגש. נדמה לי שכל אחד מכיר מישהו כזה, לא?

וזה זרק אותי לתקופת הקולג' ולחור השחור הפרטי שלי.. כלומר לחלל הזה.. לריקנות המפחידה הזו שהייתי מרגישה לפעמים בבטן. עם מה לא ניסיתי למלא את הבור הזה.. מה לא דחפתי לתוך הגוף ואל תוך החיים שלי.. כל מה שיכולתי להניח עליו את ידי כדי להרגיש ממש טוב עם עצמי לכמה שעות. אבל זה אף פעם לא היה "היי" גבוה מספיק כדי שאעצור; והאמת שלפעמים,זה דווקא עשה אותי רק יותר עצובה. וכן, צדקנים שכמותכם, אם אתם מתעקשים, אז מודה שזה גם אף פעם לא באמת הצליח למלא את החלל הזה, שנפער אצלי בבטן.

אבל היי, לא התכוונתי לבאס אתכם קוראי הנאמנים.. אולי יש גם יתרון בכך, שבכל אחד מאתנו אורב חור שחור מיסתורי - כמו איזה ארינמל במאורה שלו. כלומר, הוא גם יכול בהחלט להיות חבר אמת. כזה שתומך בלי שום הסתייגות ברצון שלי להיות פילנטרופית של זוגיות. כלומר, להגדיל את אוסף זוגות הנעלים שלי.

או שהוא יכול להוציא אותי בשישי בערב עם תקווה מטופשת לעוד דייט משמים עם ברוקר נפוח או אמן עכשווי בנסיקה, שינסו למכור לי איך החיים אתם יעשו אותי מאושרת. וכשהם ידברו, אם לא שתיתי מספיק, אזכר שגם הם, בעצם, מנסים לפחות להלילה למלא את החור."


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מטפלים ואנשי ביון

בעקבות השיתוף שקיבלתי אתמול ממטופלת מישראל ושני מטופלים מחו"ל, השתעשעתי הבוקר במחשבה, שמטפלים מזכירים קצת אנשי ביון: גם אלה וגם אלה מתחילים את דרכם לעיתים עם פנטזיה של "להציל את העולם". להגן עליו ממה

תשומת לב

את הקטע הזה של אלנה ת'ורן-וותר (דמות דמיונית, הטרונים) מודה שהיססתי אם להביא לכאן. אם אתם רגישים למילים שעוסקות בהפרשות גוף או שפה לא נקיה, אולי לא כדאי שתמשיכו לקרוא... אותי הוא שעשע ונראה לי שאולי י

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

המלצות

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב