ליווי אישי: תהליך האפשור

בשיטת "השער"

תהליך אפשור של אחד על אחד יכול להיות ממוקד בשינוי דפוסי מחשבה-הרגשה-התנהגות לא משרתים; בהגברת תחושת הרווחה או בהגשמה עצמית והשגת מטרות בתחום האישי או העסקי.

 

השער עובדת בצורה חדשנית וייחודית: תוך כדי העבודה על הנושא אותו רוצה האדם לשפר, נעשית עבודה ממוקדת ׳מאחורי הקלעים׳ ישירות על ״מחוללי הסבל הראשיים״ המשותפים לכולנו. מחוללי סבל שקובעים, לפי תפיסת השער, אם נחיה מתוך קיבעון וסבל או מתוך תחושה של רווחה.

תהליך האפשור מתמקד במשתנים הראשיים, שמעצבים את מחשבותינו ורגשותינו ומשפיעים על תחושתינו, זרימת אנרגיית החיים בגופנו ותחושת החיוניות שלנו. לפי תפיסת השער, עם הזמן, יכולים משתנים אלה להשפיע על מצבנו הפיזי.

מטרות התהליך
משך
התהליך

כיצד מתבצע תהליך אפשור בשיטת  THEGATE

בדרך כלל תתחיל כל פגישה בשיחה קצרה בינך לבין המאפשר. לאחר מכן, תיעשה עבודה ממוקדת על הנושא בו תבחרו לעסוק בפגישה. עבודה זו תיעשה בכסא נח או על מיטת טיפולים ובעינים עצומות. תפקידך להיות מודע לכל מה שעולה תוך כדי הפגישה. במהלך העבודה תונחה ותלווה על ידי המאפשר. בשלב זה חווים מגוון של מחשבות, רגשות, תחושות, מראות ותובנות. 
 

חסמים והפרעות מתמוססים ויכולות חדשות נרכשות
 

במהלך העבודה, מכשולים וחסמים נוטים בעקביות ובהדרגה להתמוסס ויכולות חדשות יכולות להירכש. העבודה בשיטת השער מבקשת להסיר חסמים לא מודעים ואנרגטיים המפריעים להשגת השינוי הנדרש, להעלות את רמת האנרגיה ולהפחית דאגות, סטרס, כעס, אשמה ושיפוט עצמי. התקדמות בהשגת מטרות אלה מאפשרת לרגשות חיוביים ותומכים כגון חמלה, קבלה עצמית, הערכה עצמית ושמחה להגיע.

חוו את ״מצב הפתיחה״ של השער
 

בחלק מהפגישות, אתם עשויים לחוות את ״מצב הפתיחה״ של השער, אשר במהלכו חווים אנשים תחושת ריחוף, אושר, זרימת אנרגיה פנימית ורגיעה עמוקה. חוויה משמעותית זו, כך אנו מאמינים, תאמן אותך ברמת תת המודע לחיות את חיך מתוך מצב טבעי של חיבור וחופש.
 

אין צורך להשקיע שנים ו׳לחפור׳ בילדות כדי להשיג התקדמות

 

במהלך תהליך האפשור, אינך נדרש לחפור בילדות שלך או לנתח את הסיבות לקיבעון, לחוסר הנוחות או לדפוסים ה׳שליליים׳ שאתה חי. אמנם יש תועלת בניתוחים  מסוג זה, אך הם עדין מוגבלים לתחום השכל ונתונים לשליטת מנגנוני ההגנה ולמניפולציות. עבודת השער ממוקדת במתרחש ברגע הזה - מיינדפולנס. התפיסה היא כי גם השפעות העבר פעילות ומתנקזות לרגע הזה ומתבטאות בו.

פגישות אישיות עם יוחאי ישראלי

במשך שנים רבות אני מסייע לאנשים המעוניינים להתחבר למי שהם ולהגשים את הפוטנציאל הגבוה שלהם, להשתחרר מלחץ וביקורת עצמית, להשתחרר מפחדים, דאגות וארועי עבר טעונים, להתפתח ולחוות חופש פנימי, עוצמה פנימית ותחושה של רווחה.

 

אני מלווה ומדריך אנשים במסעם לעבר יותר חופש ויותר עוצמה. אנשים שמעוניינים לקבל את מי שהם ולשפר את בטחונם העצמי, לחוות יותר הרמוניה ואהבה עם עצמם ובמערכות היחסים שלהם. אנשים שרוצים להיות נוכחים וצלולים יותר.

 

בנוסף, כמנהל בכיר לשעבר וכיועץ ארגוני, אני מלווה בעלי עסקים ומנהלים, המעוניינים לשפר את התפקוד שלהם ואת התוצאות העסקיות.

%D7%90%D7%97%D7%96DSC_0706_crop_edited.j

בואו נהיה בקשר

הבנים 21, נס ציונה            ויסוצקי 4 תל אביב

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Instagram Icon

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב