את המתנה הזו לא ישכחו לכם:
שער וחצי של חיבור אל פעימות הלב ואל הילד שבתוכך  ועכשיו במחיר השקה מיוחד

עיסוי ללב.png

תהיו רגע איתי.

אתם פותחים עכשיו מתנה. זו קופסה מרובעת, מכוסה בנייר עטיפה צבעוני. כחול, אדום, ירוק, ומעל סרט ורוד-לבן, שנפתח במשיכה. ובפנים, אחרי שקילפתם והסרתם את האריזה, אחת, שתיים, שלוש – ה-פ-ת-ע-ה!

זה מסע מופלא, יוצא דופן, אל הילד או הילדה שבכם/ן. ההוא שחשבתם שהשארתם אי שם מאחור, אבל מסתבר שהמשיך לחיות בתוככם. מחכה כבר שנים שתפנו אליו שוב. ותתנו לו מקום בחייכם הבוגרים. ואולי אפילו אהבה.
 

אבל זה לא הכל. בקופסה יש דבר נוסף: זה מטה קסמים בלתי נראה, שבהנפה אחת מפעיל לכם את הלב. כלומר מחבר אתכם אליו. וגורם לו להרגיש יותר. לפעום ביותר בעוצמה.

רגע, יש פה עוד משהו. מסע בכדור פורח אל תוככי הנפש. מפגש מפתיע עם חלקים בכם שלא הכרתם. או הדחקתם. ועכשיו הזמן לגעת, לצלול, להמריא אל את אותה נקודה פנימית חבויה. ואם תרצו, אז על הדרך נוכל לעשות מסאז' לנשמה.

נשמע מדהים, נכון?

 

את המתנה המופלאה הזו תוכלו להעניק לעצמכם או לאדם שאתם אוהבים במיוחד.

ועכשיו, במחיר השקה מיוחד של 450 שקל בלבד.

בואו לטיפול חוויתי בן שעה וחצי, שהוא יותר מסע מרתק אל עצמכם, בשיטת "השער". את המתנה הזו לא ישכחו לכם.

 

שיטת השער, שפיתח יוחאי ישראלי, אוצרת בתוכה את סודות מערכת ההפעלה של הגוף והנפש. שיטת השער מציעה מפתח אל תת המודע, אזור הקסם שבו מסתתרים חוויות ילדות, סודות, אכזבות, אמונות, דפוסים מגבילים. וגם אפשרויות להתחבר לאני האמיתי, לילד שבתוכי, ולהמריא אל חיים חדשים.

מפתח השיטה יוחאי ישראלי, בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית, חוקר תהליכי מודעות והתפתחות עצמית למעלה מ-20 שנה, ועבד עם מורים ומאסטרים לריפוי מובילים בארץ ובעולם. מאות רבות של מטופלים כבר התנסו בשיטת השער שפיתח.

פגישות אישיות

פחדים וסטרס

אודות השער

קורסים וסדנאות

סדנת השער שלך להצלחה

תמיכה/ יצירת קשר

הגבלת אחריות/ Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

הבנים 21, נס ציונה

ויסוצקי 4 תל אביב