הייתם כבר בסדנאות, ניסיתם שיטות

ועדיין  אתם  לא מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית?

 

רוצים לקבל כלים עוצמתיים ופרקטיים

לזיהוי ושחרור חסמים בכל תחומי החיים?

 

רוצים ללמוד כיצד לשלוט בכוחות

שמנהלים אתכם אחת ולתמיד ולאורך זמן?

הקורס המעשי
 לשבירת תקרת הזכוכית של חייך

בשיטת "השער" המהפכנית לניקוי חסמים והתנגדויות,

שהביאה לניפוץ תקרת הזכוכית  אצל אלפי  אנשים בארץ ובעולם.

​קורס מעשי ויישומי בשיטה עוצמתית ומדויקת, שכל אחד יכול ליישם

בליווי אישי של יוחאי ישראלי, מפתח השיטה.

 ללמוד את הכלים החדשניים והעוצמתיים של שיטת "השער"

ולשבור תקרות זכוכית להצלחה כבר במהלך הקורס

הקורס באוירה אינטימית ומוגבל לעד 18 משתתפים ומשתתפות

מרגישים תחושת תקיעות בתחומים כגון: קריירה, זוגיות, הורות, הגשמה אישית וכלכלית?

ככל הנראה, תת-המודע שלכם מתנגד לשינוי שאתם רוצים להשיג. חלק מהחסמים קשורים לחיבור לאנשים שכבר לא בחייכם (בני זוג מהעבר, אנשים שפגעו בכם ועוד). חלק אחר קשור לאי הצלחות מהעבר שגורמות לאכזבה ולאמונה לא מודעת שכך יהיה גם בעתיד.

 

תהליכים אלה עלולים לגרום לפגיעה בביטחון העצמי שלכם. בנוסף, אתם טעונים רגשית כלפי אנשים עמם אתם מקיימים קשרים יומיומיים. חוויות העבר והרגשות הטעונים  משפיעים עליכם לרעה ויוצרים תקיעות בחיים.

 

החדשות הרעות: אם לא תשחררו מהחסמים הם יכולים להמשיך ולמנוע לחלוטין את השגת המטרה או השינוי שאתם מבקשים לעצמכם.

 

החדשות הטובות: ניתן ליצור שינוי מהיר ומשמעותי בחיים ולהגשים את המציאות עליה אנחנו חולמים באמצעות שיטת השער.

מור סרסוואטי בלבן: "אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש."

יוליה אור לב:  ״...אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה. ...״

אחריות מלאה לשביעות רצונך!

חשוב לי שתגיעו לקורס בבטחון מלא ושתהיו סופר מרוצים!

ולכן, אני מעניק לכם אחריות מלאה על הקורס!


אם בתום היום הראשון תרגישו שאינכם שבעי רצון, מכל סיבה שהיא – אחזיר לכם את כספכם בחיוך ובלי שאלות מיותרות.

ועכשיו, כשיש לך "תעודת ביטוח" על השתתפותך בקורס, אני מזמין אותך להצטרף אלי למפגש מעמיק עם עצמך ולרכישת הכלים המתקדמים כל-כך של שיטת השער.

היכן ומתי הקורס הקרוב

אשמח לפגוש אותך בקורס לשבירת תקרות הזכוכית של חייך.

הקורס מתקיים בגדרה בתאריכים 14-15 באוגוסט (שישי, שבת) וב28.8 (שישי). בכל בימים נתחיל בשעה 09:00 ונסיים בשעה 17:00.

מחיר מיוחד בהנחת קורונה – 1800 ש"ח (מותנה בהרשמה מוקדמת עד ה-1 באוגוסט).

 

מחיר רגיל  2200 ש"ח.
* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

 

מהי תקרת זכוכית וכיצד היא נוצרת

 

לכל אחד מאיתנו יש כוחות לא מודעים ובלתי נראים שפועלים בתוכנו ויוצרים אצלנו מעין "תקרת זכוכית", המונעת  מאתנו להגיע  לתוצאות שאנחנו שואפים להגיע אליהן. כוחות אלה יקבעו במידה רבה אם נבצע או לא נבצע פעולות מסוימות, והן  ישפיעו על טיב הביצוע ועל רמת האנרגיה והריכוז שלנו במהלך הביצוע . כוחות אלה גם יקבעו אילו  מחשבות יעלו בראשנו, ואילו רגשות ותחושות נחווה. מאחר ואנחנו לא מודעים לאותם כוחות, קשה לנו מאוד לשלוט בהם, לשנות אותם ולפרוץ דרך. הבשורה הרעה- גם אם ננסה להתעלות מעליהם בעזרת שיטות שונות, הם יגיחו ממחבואם וימנעו מאתנו להתקדם. הבשורה הטובה–את הכוחות הללו אפשר לנהל ואפילו לגייס להגשמת המציאות עליה אנחנו חולמים.

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד האם הקורס מתאים לכם? התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי

לתשלום בכ"א לחצו כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח

הכירו את  שיטת "השער" - השיטה המהפכנית

לניפוץ תקרת הזכוכית בכל תחומי החיים


"השער" הינה שיטה מהפכנית, המשחררת אתכם מחסמים, פחדים והתנגדויות, באמצעות מחיקת דפוסים אוטומטיים מגבילים והחלפתם בדפוסים אוטומטיים, שיעבדו בשבילכם מעצמם (לאחר שיוטמעו בתת המודע שלכם), בסיטואציה מעוררת פחד. למעשה, זו השיטה היחידה שיודעת לנהל את תת-המודע ולוודא שכל שינוי שעושים מסונכרן עם כל רמות המודעות (מודע, תת-מודע ועל מודע),  רק כך באמצעות התממשקות אל הידע שקיים במערכת,(תת מודע) מופעלת המערכת לעבודה בכיוון הנדרש, על-מנת ליצור את השינוי המבוקש.

מדוע "השער" היא שיטה מהפכנית

השונה מכל מה שהכרתם עד היום?

 

שיטת "השער" מנהלת את תת המודע ואת אנרגיית החיים שלנו- במקום שהתת מודע ינהל אתכם על אוטומט.

 

זו השיטה היחידה בה השינוי נעשה בסנכרון מלא בין המודע לבין תת-המודע והעל מודע- וזו הסיבה שהיא מצליחה לשנות, פעם אחר פעם.

 

זו השיטה היחידה שמתמקדת בניהול תת-המודע וברתימת הכוחות הפנימיים העוצמתיים לטובת ההגשמה שלך, וע"י כך לייצר שינויים רגשיים, התנהגותיים ומנטאליים יציבים לאורך זמן.

הכירו את שלשת היתרונות
הייחודיים של שיטת "השער"

איתור מידי והעלמה מהירה של דפוסים מעכבים בזמן אמת
 

איתור הדפוס המעכב בזמן אמת ובאמצעות טכניקות אנרגטיות שפועלות על תת-המודע – בדרך זו  נעלים את המחוללים של אותם דפוסים, ובכך נסיר את הדפוס החוסם ביסודיות מהשורשים שלו.

 

מנהלת את תת-המודע בכללותו. לכן השינויים מהירים ועמוקים ורגרסיה כמעט ואינה קיימת

 

במקום 'לנחש' מה הסיבות לתקיעות או מה יעשה את השינוי - שיטת השער עובדת עם אותו חלק בתוכנו שאחראי על כל הפעילויות והתחזוקה של הגוף והנפש. כל שינוי נעשה בהסכמת כל הקולות הלא מודעים, כך שהרגרסיה הופכת לנדירה ביותר.

מעניקה משוב גופני-רגשי-תודעתי רציף והוליסטי


בשיטת "השער" אנחנו מתחילים ומתמקדים בתוצאה שאתם רוצים להשיג.

ברגע שמופיעה התנגדות לא מודעת לאותה תוצאה – נבחין בה ממש בו-במקום, באמצעות תחושות ממשיות בגוף, ברגש, במחשבות, באמונות.

זוהי השיטה היחידה בה מתבצעת בדיקת החסמים בזמן אמת, בצורה רציפה לכל אורך תהליך השינוי או הריפוי. זאת להבדיל מ"מבדקי שריר" או עבודה עם מטוטלת, שנעשים בחלק מהשיטות. שתי שיטות בדיקה אלה אינן רציפות והן מוגבלות אך ורק לתשובות מסוג  "כן" או "לא". 

כיצד פועלת שיטת "השער"

מערכת ההפעלה היא שעושה את השינוי

 

למערכת ההפעלה האנושית (המתפעלת בין השאר, את התת מודע)  יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש, ולכן היא זו שתדע לעשות את השינוי הפנימי המבוקש בצורה הכי מדוייקת והכי שלמה. באמצעות התממשקות אל הידע שקיים במערכת, מופעלת המערכת לעבודה בכיוון הנדרש, על-מנת ליצור את השינוי המבוקש.

 

כל שינוי נעשה בתיאום ובסינכרון בין המודע לתת-המודע 

 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע כלא נעים או מאיים. כל שינוי בשיטה שלנו ייעשה בתיאום עם כל הקולות הפנימיים - עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי. במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו"לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי.  כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי ייווצרו מחדש. רק כך תוכל  המערכת (התת מודע) ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

 

תמיכת כוללת של המערכת בשינוי הנדרש נותנת כח ומיקוד ומפחיתה סיכוי לרגרסיה

 

כעת, לאחר שכל הקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת  (התת מודע) לעבודה פנימית ממוקדת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה במצב עירנות. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטאלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי, דורשים גם נקיטה של פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

 

זכרו, רק כשמושג סינכרון מלא בין הרצון האמתי שלכם לבין התת המודע שלכם, המערכת כולה מתגייסת להשיג את השינוי שאתם באמת רוצים להשיג.

בואו להכיר את יוחאי ישראלי, מפתח שיטת "השער"  לניקוי חסמים והתנגדויות

נעים מאוד, אני יוחאי ישראלי, מפתח שיטת "השער", בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני (M.Sc) בהצטיינות בהתנהגות ארגונית. 


במשך למעלה מ-20 שנה, בחרתי לחקור ולפתח תהליכי מודעות עצמית והתפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי, ולמדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי ידועים המובילים בארץ ובעולם. 


במהלך השנים ליוויתי והדרכתי מאות רבות של אנשים באופן אישי ובקבוצות. בנוסף, הכשרתי מאות מטפלים בשיטת "השער" ובשיטות נוספות לשינוי דפוסים, פיתוח אינטואיציה, ריפוי וליצירת מציאות חדשה.

שיטות נוספות בהן הוכשרתי

 • בוגר  DIMENSIONL MASTERY  הקורס הגבוה ביותר לעבודה עם הממדים בשושלת הקורנדרוס (הוכשרתי על ידי סטאר פואנטס - מחזיקת השושלת)

 • סייקם SKHM

 • רייקי (מאסטר מלמד)

 • שפת האור מתקדמת

 • תטא הילינג (מורה מוסמך - הוכשרתי ע"י ויאנה סטיבל - מייסדת השיטה)

 • יסודות הפסיכולוגיה הבודהיסטית

 • וויפאסאנה וסוגי מדיטציה אחרים

 • קונדליני רייקי (מאסטר מלמד)

 • Rising Star​

 • הילינג שמאני ועוד

שיטת "השער" זוכה לשבחים

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.

זה עובד.

​תודה רבה על זמנך ועזרתך.

 

אני ממליץ על השיטה לכולם.

פשוט עשו זאת. זה עובד.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

אודטה שוורץ

מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

אילן שיינפלד - סופר ומשורר
בבלוג-להתחבר אל השפע

המדהים בשיטה זו, אמרתי ליצחק, הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,

אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים

(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

 למי הקורס מתאים?

 

 • לכל מי שרוצה ללמוד לנהל את התת המודע-ולא שהתת מודע ינהל אותו על אוטומט.

 

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים חזקים ויישומיים לזיהוי חסמים בזמן אמת.

 

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים עוצמתיים שיעילותם הוכחה לניקוי חסמים.

 

 • לכל מי שמחפש שיטה חדשנית ועמוקה שמצליחה לנפץ את תקרת הזכוכית ומביאה לשינוי מדהים אצל רבים כל-כך בכל תחומי החיים (זוגיות, קריירה, כסף ועוד).

 

 • למטפלים המעוניינים לנפץ את תקרת הזכוכית שלהם ולהגדיל את מספר המטופלים שלהם.

הצטרפו לאנשים הרבים שכבר למדו את שיטת "השער" ומיישמים אותה בחייהם!

מה תלמידים מספרים על שיטת "השער"

הלן מורגן: ״..שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות..״.   

יפה בלומנטל:  ״..ליוחאי יש קסם ויכולות מדהימות. חוויה להיות בנוכחות שלו וללמוד ממנו.״

טובה בסקין: מטפלת ותומכת רוחנית:  ״...שיטת ה"שער" היא פלא במלוא מובן המילה, היא קלה ופשוטה ליישום וקורים בה ניסים. יוחאי הינו מורה, מטפל ומדריך רוחני מהשורה הראשונה ולא אחטא לאמת שהוא אחד הטובים שפגשתי. אני ממליצה בחום להתנסות בחווית "השער".

Briget: ״פשוטה, רבת עוצמה, יעילה. שוב דבר מעולם לא ׳עשה לי שכל׳ יותר מאשר השער. האנרגיה שלי עלתה אקספוננציאלית לאחר שהשתתפתי גם בקורס היסוד וגם בקורס המאפשרים״

תכלס, מה תלמדו בקורס לשבירת תקרת הזכוכית של חייך?

 

 • נלמד להסיר את החסמים והכוחות הבלתי מודעים לריפוי, שינוי דפוסים והשגת מטרות חיים.

 • נלמד לשנות הרגלים אוטומטיים מזיקים של חשיבה, הרגשה והתנהגות.

 • נתרגל מדיטציות ייחודיות וכלים יעילים לשינוי דפוסים והטמעת הרגלים מועילים לאושר.

 • נלמד כיצד לייצר כוחות לא מודעים שיעבדו עבורך לצורך השגת מטרותיך (גם בשינה).

 • נלמד איך להפחית מחשבות שליליות שמחלישות אותנו.

 • נחווה בצורה מוחשית, כיצד המערכת שלך מתנגדת להשגת דברים חיוביים – גם כשמושקע מאמץ רב מצדך להשיגם, ונלמד לבטל את ההתנגדות.

 • נעבוד על נושאים שחשוב לך לשנות בעצמך ו/או בחייך.

 • נעבור חניכה אנרגטית לשיטה, כדי שתוכלו לעבוד עצמאית.

השקעה קטנה, תמורה עצומה

מחיר קורונה מיוחד בהרשמה מוקדמת – 1800 ש"ח.

* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

 ללמוד בסופ"ש או במפגשים שבועיים

24 שעות עוצמתיות בשני מסלולים לבחירתכם:

חמישי,  שישי,  שבת בין השעות:  09:00-17:00.

או 3-6 מפגשים שבועיים באמצע השבוע. אם אינכם יכולים להשתתף בסוף שבוע שלחו אלי הודעה. כשתתגבש קבוצה אפתח קורס באמצע השבוע.

היכן ומתי הקורס הקרוב

אשמח לפגוש אותך בקורס לשבירת תקרות הזכוכית של חייך.

הקורס מתקיים בגדרה בתאריכים 14-15 באוגוסט (שישי, שבת) וב28.8 (שישי). בכל בימים נתחיל בשעה 09:00 ונסיים בשעה 17:00.

מחיר מיוחד בהנחת קורונה – 1800 ש"ח (מותנה בהרשמה מוקדמת עד ה-1 באוגוסט).

 

מחיר רגיל  2200 ש"ח.
* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

 

  לעבוד על החסמים ולחוש בשינוי תוך כדי הקורס

במהלך כל הקורס נתרגל כל העת את הטכניקות הנלמדות על נושאים ממשיים בחייך - אותם ברצונך לקדם,

נכיר וננהל את הכוחות הפועלים בתוכך והחסמים יחלו להעלם מגופך – בזמן אמת.

 

חוברת לימוד מפורטת


תקבלו חוברת לימוד מפורטת וידידותית שתסייע לך לעבור תהליך אישי, עוצמתי ומשמעותי

ותאפשר לך להמשיך וליישם את הנלמד – גם בהמשך!

חשוב לך להשתחרר מתקיעות
וליצור שינוי מהיר ומשמעותי בתחומים מרכזיים בחייך?
אני מזמין אותך לתהליך קצר וממוקד עם תוצאות כבר במהלכו!
מעונינים לדבר אתי ולבחון יחד האם הקורס מתאים לכם? התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי

כן יוחאי, אשמח לשמוע עוד פרטים על הקורס.
חזור אלי בבקשה

לתשלום בכ"א לחצו כאן ותועברו לדף תשלום מאובטח

הגבלת אחריות/Disclaimer

כל התכנים והמידע המופיעים באתר זה, באתרים מקושרים ובחשבונות רשת חברתית מקושרים (פייסבוק, גוגל+, וימאו, יוטיוב ועוד)  ללא יוצא מן הכלל, נועדו לצרכים אינפורמטיביים בלבד ואינם בגדר ייעוץ ו/או אבחון ו/או אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית או נפשית. בשום מקרה אין להשתמש בתוכן ובמידע המופיעים באתר זה או להסתמך על משהו מתכני האתר או האתרים המקושרים או חשבונות המדיה החברתית המקושרים כתחליף לייעוץ עם רופא או פסיכולוג או כל גורם מקצועי רפואי מוסמך ומורשה. השימוש באתר ובתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין לראות במוצרים, המלצות, סרטוני וידאו או בשאר תכני האתר הבטחה או יצירת ציפיה לתוצאות. המלצות אישיות של מי שחווה את שיטת השער מהוות התרשמות סובייקטיבית בלבד ואין לראות בהן יצירת ציפיה, הבטחה או התחייבות לתוצאות עתידיות כלשהן ככל שהדבר נוגע לך או לאחרים.

© 2020 by Yohai Israeli. All rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now