1.jpg

המפתח לשער שבתוכנו

הסדנה המעשית  לשבירת תקרת הזכוכית של חייך וללמידת הטכניקות של השער להמשך עבודה עצמית לשינוי דפוסים, להסרת חסימות להגשמה, לשקט נפשי  ולהעצמה אנרגטית.

הסדנה מתקיימת בתאריכים ____ 2022 (שישי, שבת, ראשון) בין השעות 09:00-17:00 בנס ציונה.

חוויות ילדות, אנשים מהעבר, אכזבות, אמונות, דפוסים מגבילים. אלה ואחרים עלולים להסתתר בתת מודע, ולמנוע מאתנו שינויים, הצלחות, השגת יעדים.

אם רק הייתה ניתנת לי האפשרות ללמוד את סודות מערכת ההפעלה של הגוף והנפש, ובידי היה מונח מפתח אל התת מודע - הרי ששער גדול בחיי היה נפתח. ולא רק שלי, אלא של כל הסובבים אותי. שותפיי למסע.

 

הסדנה - "המפתח לשער שבתוכנו" - תשנה את עולמכם בכל הקשור לעבודה עם גוף-נפש ותתן לכם  כלים חדשניים, עוצמתיים ופרקטיים לעבודה רגשית ולזיהוי ולשחרור חסמים ודפוסים רגשיים-מנטאליים מגבילים בכל תחומי החיים. קריירה, הגשמה עצמית, כסף, זוגיות, הורות. 

 

הסדנה מתפרשת על-פני שלושה ימי לימוד בסוף השבוע ומתקיים בין השעות 09-17. בסדנה תלמדו כיצד לשלוט בכוחות שמנהלים אתכם- ולאורך זמן. ויתאפשר בו לימוד מעמיק של שיטת "השער" לעבודה עצמית. 

מי מכם שירצה להמשיך ולהיות מטפל (מאפשר) בשיטה, יוכל להמשיך למסלול הכשרת המטפלים בו ניתנת הכשרה מקיפה.

הייתם כבר בסדנאות וקורסים, ניסיתם שיטות
ועדיין  אתם  לא מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית?
 
רוצים לקבל כלים עוצמתיים ופרקטיים
לזיהוי ושחרור חסמים בכל תחומי החיים?
 
רוצים ללמוד כיצד לשלוט בכוחות
שמנהלים אתכם אחת ולתמיד ולאורך זמן?

 בואו ללמוד את הכלים החדשניים והעוצמתיים של שיטת "השער"
ולשבור תקרות זכוכית להצלחה כבר במהלך הקורס

הסדנה באווירה נעימה ומכבדת  ומוגבלת לעד 18  משתתפים ומשתתפות

לקריאת כתבה על הסדנה שפורסמה בYNET לחצו כאן

Robert Shemin, New York Times Best Selling Author

שיטת השער לריפוי מדהימה.

זה עובד.

​תודה רבה על זמנך ועזרתך.

 

אני ממליץ על השיטה לכולם.

פשוט עשו זאת. זה עובד.

אסתר טל
חיים אחרים

רבים מתהלכים בעולם בתחושה של מתח ושל מועקה. יוחאי ישראלי פיתח את שיטת השער המנטרלת את ההתנגדויות ואת הדפוסים שתוקעים אותנו, עושה מהם אנרגיה זמינה וחיובית ומחוללת מהפך בתפיסת המציאות שלנו. שער הניצחון

אודטה שוורץ
מעריב

כל החיים אני מתעניינת בשיטות צמיחה טובות לגוף-נפש, ומצאתי אחת טובה במיוחד - "דה גייט" - "השער" שפיתח יוחאי ישראלי. טכנולוגיית הריפוי/תיקון הזו מתוחכמת לאללה אבל פשוטה לביצוע ובכך כל קיסמה.

תכלס, מה תלמדו בסדנה "המפתח לשער שבתוכנו"?

 • תלמדו לזהות ולהסיר את החסמים והכוחות הבלתי מודעים לריפוי, שינוי דפוסים והשגת מטרות חיים.

 • תלמדו לשנות הרגלים אוטומטיים מזיקים של חשיבה, הרגשה והתנהגות 'שליליים'.

 • תלמדו כיצד לייצר כוחות לא מודעים שיעבדו עבורך לצורך השגת מטרותיך (גם בשינה).

 • תתרגלו מדיטציה ייחודית וכלים יעילים לשינוי דפוסים והטמעת הרגלים מועילים לאושר ולהצלחה.

 • תלמדו כיצד להתחבר ולתעל אל גופכם את האנרגיות המזינות (צ'י) של האדמה ושל השמים .

 • תחוו בצורה מוחשית, כיצד מערכת ההפעלה שלך מתנגדת להשגת דברים 'חיוביים'. התנגדות שקורית על אף שבחיים שלך מושקע מאמץ רב מצדך להשיגם. לאחר הזיהוי - תלמדו להסיר את ההתנגדות.

 • לאורך הסדנה תיישמו את הטכניקות ותעבדו על נושאים שחשוב לך לשנות בעצמך ו/או בחייך.

 • תעברו חניכה אנרגטית לשיטה, כדי שתוכלו לעבוד עצמאית.

למי הסדנה מתאימה?

 • לכל מי שרוצה ללמוד לנהל את התת המודע-ולא שהתת-מודע ינהל אותו על אוטומט.

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים חזקים ויישומיים לזיהוי חסמים בזמן אמת.

 • לכל מי שרוצה לקבל כלים עוצמתיים ומקיפים לניקוי חסמים.

 • לכל מי שמחפש שיטה חדשנית ועמוקה, שמצליחה פעם אחר פעם לנפץ את תקרות הזכוכית ולהביא לשינוי מדהים אצל רבים כל-כך בכל תחומי החיים (זוגיות, קריירה, ביקורת עצמית, כסף ועוד).

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד האם הסדנה מתאימה לכם?
התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי

מהי תקרת זכוכית וכיצד היא נוצרת

לכל אחד מאיתנו יש כוחות לא מודעים ובלתי נראים שפועלים בתוכנו ויוצרים אצלנו מעין "תקרת זכוכית", המונעת  מאתנו להגיע  לתוצאות שאנחנו שואפים להגיע אליהן. כוחות אלה יקבעו במידה רבה אם נבצע או לא נבצע פעולות מסוימות, והן  ישפיעו על טיב הביצוע ועל רמת האנרגיה והריכוז שלנו במהלך הביצוע . כוחות אלה גם יקבעו אילו  מחשבות יעלו בראשנו, ואילו רגשות ותחושות נחווה. מאחר ואנחנו לא מודעים לאותם כוחות, קשה לנו מאוד לשלוט בהם, לשנות אותם ולפרוץ דרך. הבשורה הרעה- גם אם ננסה להתעלות מעליהם בעזרת שיטות שונות, הם יגיחו ממחבואם וימנעו מאתנו להתקדם. הבשורה הטובה–את הכוחות הללו אפשר לנהל ואפילו לגייס להגשמת המציאות עליה אנחנו חולמים.

לעבוד על החסמים והדפוסים ולחוש בשינוי תוך כדי הקורס

במהלך הסדנה נתרגל כל העת את הטכניקות הנלמדות על נושאים ממשיים בחייך - אותם ברצונך לקדם,

נכיר וננהל את הכוחות הפועלים בתוכך והחסמים והדפוסים הרגשים מנטאליים המעכבים יחלו להעלם – בזמן אמת.

את הסדנה תלווה חוברת לימוד מפורטת וידידותית שתסייע לך לעבור תהליך אישי, עוצמתי ומשמעותי ותאפשר לך להמשיך וליישם את הנלמד – גם בהמשך חייך - לאחר שהקורס הסתיים!

אחריות מלאה לשביעות רצונך!

חשוב לי שתגיעו לקורס בבטחון מלא ושתהיו סופר מרוצים!

ולכן, אני מאפשר לכם להתנסות יומים שלמים)


אם בתום יומה השני של הסדנה תרגישו שאינכם שבעי רצון, מכל סיבה שהיא – יוחזר לכם כספכם בחיוך ובלי שאלות מיותרות.

ועכשיו, כשיש לך "תעודת ביטוח" על השתתפותך בסדנה, אני מזמין אותך להצטרף אלי למפגש מעמיק עם עצמך ולרכישת הכלים המתקדמים כל-כך של שיטת השער.

wooden-walkways-with-thick-fog.jpg

יוחאי ישראלי

מפתח שיטת "השער", מלווה תהליכי שינוי עמוקים, מכשיר מטפלים, מנחה קבוצות ומרצה. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני (M.Sc) בהצטיינות בהתנהגות ארגונית. 

במשך למעלה מ-20 שנה חקרתי ופיתחתי תהליכי מודעות עצמית, התפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי. למדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי מובילים בארץ ובעולם. 

במהלך השנים ליוויתי והדרכתי רבים באופן אישי ובקבוצות. בנוסף, הכשרתי מאות מטפלים בשיטת "השער" ובשיטות אנרגטיות-רוחניות לשינוי דפוסים, לריפוי וליצירת מציאות חדשה.

knights1_edited.jpg

היכן ומתי הסדנה  הקרובה

הסדנה הקרובה מתקיימת בתאריכים________ 2022 (שישי, שבת, ראשון) בין השעות 09:00-17:00 בנס ציונה.

מחיר הסדנה - 2600 ש"ח. למקדימים להירשם ולשלם תינתן הנחה בת 400 שח!

 

ההנחה תקפה למשלמים עד _____

* ניתן לשלם בעד 9 תשלומים בכ"א.

ניתן לשלם בפייבוקס (העברה ל: 054-6433364) או בכרטיס אשראי.

מה אומרים תלמידים 

הלן מורגן

שיטתך הייחודית לשחרור דפוסים שליליים ישנים וטראומות באמת מדהימה ולאין שיעור השיטה היעילה ביותר מכל השיטות שאי פעם פגשתי. זו ממש מתנה לאנושות.

יוליה אור לב

אין לי וגם לא יהיו לי מילים להסביר את העוצמה של השיטה הזאת, וגם אין לי מספיק מילים להודות ליוחאי ישראלי, המטפל והמורה שלי בחצי השנה האחרונה. מי שמכיר אותי יודע שאני בקושי עושה סדנאות. אני רואה בחיים סדנה שנמשכת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והיא עובדת מעולה. יחד עם זאת, יש מורים של פעם בחיים ויוחאי הוא כזה.

מור סרסוואטי בלבן

אל תחמיצו הזדמנות ללמוד ממפתח אחת השיטות המופלאות והמדהימות ביותר שאני מכירה. שיטת השער הפכה חלק מחיי, היא עוזרת לי, למשפחתי ולמטופלים שלי על בסיס יומיומי. שיטה פשוטה ללימוד ויחד עם זאת אפקטיבית ביותר! סוג של קסם נפלא שחשוב שיהיה באמתחתו של כל בן אנוש.

כיצד פועלת שיטת "השער"?

מערכת ההפעלה היא שעושה את השינוי. רק הידע של מערכת ההפעלה על האדם הוא שלם.

למערכת ההפעלה האנושית (המתפעלת בין השאר, את התת מודע ואת האיברים הפנימיים שלנו)  יש את הידע המקיף והשלם על הגוף ועל הנפש, ולכן היא זו שתדע לעשות את השינוי הפנימי בו אתם חפצים בצורה הכי מדויקת והכי שלמה. באמצעות התממשקות אל הידע שקיים במערכת, מופעלת המערכת לעבודה בכיוון הנדרש, על-מנת ליצור את השינוי המבוקש.

 

כל שינוי נעשה בתיאום ובסנכרון בין המודע לתת-המודע 

תוך כדי העבודה, יעלו לעיתים התנגדויות לשינוי המבוקש (כוחות מתנגדים). מקורן של התנגדויות אלה בפרשנות פנימית של המצב החדש אליו אנו רוצים להגיע כלא נעים או מאיים. כל שינוי בשיטה שלנו ייעשה בתיאום עם כל הקולות הפנימיים - עם כל מה שנמצא כבר מלכתחילה במודע, ובעיקר בתת-המודע של מבקש השינוי. במקרה שעולות התנגדויות כאלה, תיעשה עבודה שיטתית, שנועדה לגבור על התנגדויות המערכת ו"לקבל את הסכמתה׳ לביצוע השינוי.  כוחות שמתנגדים לשינוי יבוטלו וכוחות שמסייעים לשינוי ייווצרו מחדש. רק כך תוכל  המערכת (התת מודע) ליצור ולהטמיע את השינוי הנדרש בצורה חלקה וללא התנגדות.

 

תמיכה כוללת ובלתי מסויגת של המערכת בשינוי הנדרש נותנת כוח ומיקוד ומפחיתה מאד סיכוי לרגרסיה

כעת, לאחר שכל הקולות הפנימיים 'שוכנעו' בכך שהשינוי הוא אכן לטובתו של האדם, תכנס המערכת  (התת מודע) לעבודה פנימית ממוקדת ביצירתו ובהטמעתו של השינוי המבוקש. בשלב זה, חווים בדרך כלל שלווה גדולה המלווה בזרימה חזקה של אנרגיה, מעין ריחוף ומצב הדומה לחלימה במצב עירנות. תמיכה זו דרושה כדי לצמצם למינימום אפשרות של רגרסיה, וכן לשם תמיכה רגשית, מנטאלית ואנרגטית בתהליכים של הגשמת מטרות, שמעבר לשינוי הפנימי הקריטי, דורשים גם נקיטה של פעולות מתמשכות בעולם המעשה.

 

זכרו, רק כשמושג סינכרון מלא בין הרצון האמתי שלכם לבין התת המודע שלכם, המערכת כולה מתגייסת להשיג את השינוי שאתם באמת רוצים להשיג.

אילן שיינפלד - סופר ומשורר בבלוג להתחבר אל השפע

המדהים בשיטה זו, אמרתי ליצחק, הוא שהיא עובדת מתחת למגננות של היחיד, חוצה דרכן היישר אל תוך לבו, אל מהותו, ומחברת אותו עם ישותו המלאה, השלמה והגבוהה ביותר, זו הנמצאת מעבר לאגו, לפרסונה שהתרגל לראות בה את עצמו.

חגית גינזבורג
YNET

קשה לתאר חוויה כל כך סובייקטיבית כמו טיפול בשיטת השער, וסביר להניח שהיא לא תתאים לכולם. אבל אם הראש שלכם פתוח מספיק לאפשרות הזאת,

אל תלכו: רוצו.

בתיה מלמד,
מדור רוחניות בלאישה

ברוח המדור הזה שלמעשה מציע "צרכנות נבונה של העידן החדש", אני מעניקה לשיטתו של יוחאי חמישה כוכבים

(או תפוחים או מה שזה לא יהיה).

מעונינים לדבר אתי ולבחון ביחד האם הסדנה מתאימה לכם?
התקשרו 054-6433364 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם. להשתמע, יוחאי