Sunset

מסע אישי ליותר חופש, שלווה ומימוש 

נעים מאוד, אני יוחאי ישראלי, מפתח "שיטת השער", בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בהתנהגות ארגונית. ב-20 השנים האחרונות, בחרתי לחקור ולפתח תהליכי מודעות עצמית והתפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי, ולמדתי ועבדתי עם מורים רוחניים ומאסטרים לריפוי ידועים המובילים בארץ ובעולם. 

במהלך השנים ליוויתי והדרכתי מאות רבות של אנשים באופן אישי ובקבוצות - לשחרור מסטרס, פחדים וטראומות, להפסקת שיפוט וביקורת עצמית, למימוש הפוטנציאל, להעצמה, להגשמת מטרות חיים ולחופש פנימי ולתחושת רווחה.

בתמצית ניתן לומר שאני מתמחה בהסרת כל אותם רעשים, שמפריעים לך להביא את עצמך במלאות ולהגשים את עצמך בעוצמה. התהליכים אצלי נעשים עם רגליים על הקרקע תוך הקשבה לאינטואיציה, הכלה וסבלנות מצד אחד,  וחתירה לתוצאות מצד שני. גישה זו מלווה אותי עוד מעברי כיועץ ארגוני ומנהל בכיר במגוון תפקידים וארגונים.

אשמח ללוות אותך בדרכך לעבר יותר חופש, עוצמה ומימוש עצמי
לפרטים נוספים ולהזמנת טיפול התקשרו 054-6433364

אופי ומשך התהליך

העבודה שנעשית עמי במהלך המפגשים האישיים מתמקדת בניהול כוחות פנימיים ובהסרת חסמים אנרגטיים ורגשיים-מנטליים המפריעים לשינוי דפוסים ו/או מימוש הפוטנצייאל שלך בפועל.

 

התהליך ממוקד מאד ופועל בו-זמנית על מקור הבעיה ועל הסימפטומים. מסיבה זו, מרביתם המכרעת של התהליכים הינם קצרי מועד.

אורך התהליך משתנה מאדם לאדם ומושפע מהמורכבות ומכמות העבודה שיש לעשות וכן מגורמים נוספים.

 

הפגישות (פנים אל פנים או באמצעות Zoom/Skype) מתקיימות בדרך כלל אחת לשבוע או אחת לשבועים, על-מנת לשמור על רצף ולהגביר את יעילות התהליך. בין פגישה לפגישה, יתכן שתקבל/י תרגילים קצרים וממוקדים, על מנת לקדם עוד את התהליך ולהטמיעו בחיים.

המפגשים נעשים בקליניקות מסודרות ונעימות בת"א ובנס ציונה

כיצד נראות הפגישות האישיות

בדרך כלל תתחיל כל פגישה בשיחה קצרה. לאחר מכן, נעשה עבודה ממוקדת על הנושא בו נבחר ביחד לעסוק בפגישה. עבודה זו תיעשה בכסא נח או על מיטת טיפולים ובעינים עצומות. תפקידך יהיה לשים לב - להיות במיינדפולנס -  לכל מה שעולה תוך כדי התהליך. במהלך העבודה תונחה ותלווה על ידי בכל שלב. בשלב זה חווים מגוון של מחשבות, רגשות, תחושות, מראות ותובנות. 

חסמים והפרעות מתמוססים ויכולות חדשות נרכשות

 

העבודה בשיטת השער מבקשת להסיר חסמים לא מודעים ואנרגטיים המפריעים להשגת השינוי הנדרש, להעלות את רמת האנרגיה ולהפחית דאגות, סטרס, כעס, אשמה ושיפוט עצמי. התקדמות בהשגת מטרות אלה מאפשרת לרגשות חיוביים ותומכים כגון חמלה, קבלה עצמית, הערכה עצמית ושמחה להגיע.

תחוו את ״מצב הפתיחה״ של השער
 

מירב הסיכויים שבמהלך הפגישות תחוו את ״מצב הפתיחה״ של השער, אשר במהלכו חווים אנשים תחושת ריחוף, אושר, זרימת אנרגיה פנימית ורגיעה עמוקה. מצב זה מורגש בעוצמה ומשפיע לטובה על המערכת בכללותה ולא רק על הנושא עליו עובדים באותה פגישה.
 

אין צורך ל׳חפור׳ בילדות כדי להשיג התקדמות

 

במהלך תהליך האפשור, אינך נדרש לחפור בילדות שלך או לנתח את הסיבות לקיבעון, לחוסר הנוחות או לדפוסים ה׳שליליים׳ שאתה חי. אמנם יש תועלת בניתוחים  מסוג זה, אך הם עדין מוגבלים לתחום השכל ונתונים לשליטת מנגנוני ההגנה ולמניפולציות. עבודת השער ממוקדת במתרחש ברגע הזה - מיינדפולנס. התפיסה היא כי גם השפעות העבר פעילות ומתנקזות לרגע הזה ומתבטאות בו.

עתליה

התחלתי טיפול וגיליתי שיטה קלה, מדויקת, פשוטה ויחד עם זאת, כזו העובדת על הדברים העמוקים והמורכבים ביותר.
זמן קצר בלבד לאחר שהתחלתי את הטיפול, הרגשתי שאני במקום אחר.
מקום אוהב, מואר ונקי יותר מכל מה שהכרתי בעבר.
זו ההגדרה שלי לנס. וזו החוויה שלי.
אני ממליצה על השיטה הזו בכל לבי. היא באמת עובדת.

מורי טויק

יוחאי ישראלי היקר,

הצלחת לשנות את חיי, הצלחת להעביר אותי דרך השער להיכן שאני היום. בטוח בעצמי, מודע, והכי חשוב מאמין ומביט באופק. היכולת שלך לעזור לאנשים, להבין את הצורך הקיים ולהתמקד באיך להסיר שליליות ולבנות חיוניות, נוכחות ואהבה עצמית, היכולת הזו היא פנומנלית, יוצאת דופן וייחודית . בדיוק מי שאתה...

יוליה אור-לב

זה הזמן להודות ליוחאי ישראלי - אדם יקר, מטפל בחסד ומורה נדיר, שהמפגש איתו ועם השיטה שהוא פיתח שינה לי את החיים מהמפגש הראשון...

כמטפל וכמורה יוחאי מצד אחד מאפשר חופש בחירה מוחלט, ומצד שני לא מאפשר לברוח אפילו לא לשניה אחת. רך ומלא חמלה, ויחד עם זאת מסור ומחוייב באופן מלא לעבודה...

רבקה אוסטריונג מספרת על התהליך שעברה

יוחאי שלום,

הגעתי אליך בהמלצת חברה ששבחה והיללה את שיטת הטיפול שלך ואת אישיותך, הגעתי מחיפה אליך לקליניקה בתל אביב, אחת לשבועיים, מה שהצריך ממני השקעה של זמן נסיעה. חששתי פן לא אעמוד בהתחיבות שלי לעצמי בשל המרחק, אולם נשביתי בקסמך.

 

האופן בו ניהלת את הפגישות, הבטחון שחשתי איתך, מין ידיעה פנימית שאתה מוביל אותי בבטחה למקום אחר בחיי אליו אני שואפת להגיע. צעד אחר צעד, פגישה אחר פגישה והשינוי מתחיל לבצבץ בתוכי ומוקרן לכל תחומי חיי, תחושה של חיבור לעצמי, שקט ושלווה מלאו אותי, הרגשה שאני אהובה, ראויה וזכאית לבקש לעצמי את הטוב ביותר הלכה והתחזקה בי, והיום אני חשה מחוזקת, מאמינה בעצמי וביכולת שלי להתמודד עם אתגרים מתוך ידיעה פנימית שאצליח.
 

בחיוך ובשלווה בה הכנסת אותי לקליניקה שלך והאופן בו הנחית אותי להתבונן פנימה אל תוכי ולשהות שם, לנגוע, לשנות בדיוק רב ובמקומות הרלוונטים, על כך אני מודה לך מקרב לב וממליצה בחום לכל מי שרוצה לעשות כברת דרך ארוכה ומשמעותית בזמן קצר.